Jump to content

Almighty Ravendark


Novaliis

Recommended Posts

Mislio sam da ovde pricamo uopsteno o svemu vezanom za BM.

Nove i stare grupe, novi albumi, sta slusate trenutno ili sta ocekujete sledece?Preporuke, sajtovi, intervjui..

 

Malo da zivne ova soba bre!

 

Znaci sta slusate najvise u poslednje vreme?

Preporuke?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde,sto da ne...

 

Preporucham svima BESTIAL MOCKERY - Gospel of the Insane I GRAND BELIAL'S KEY - Kosherat od noviteta,inace dosta slusam IMPALED NAZARENE - Ugra Karma,Nihili,Suomi...spremam se za svirku.I da,KING DIAMOND i MERCYFUL FATE su uvek tu negde,pogotovu u svetlu priprema za dolazak kralja medju podanike.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde,sto da ne...

 

Preporucham svima BESTIAL MOCKERY - Gospel of the Insane I GRAND BELIAL'S KEY - Kosherat od noviteta,inace dosta slusam IMPALED NAZARENE - Ugra Karma,Nihili,Suomi...spremam se za svirku.I da,KING DIAMOND i MERCYFUL FATE su uvek tu negde,pogotovu u svetlu priprema za dolazak kralja medju podanike.

Znaci dolazi sigurno?

 

preslusavam stare albume cradle of filtha

 

Imam ja neki rani live snimak, zvuci bas tr00. icon_mrgreen.gif

 

Ja u poslednje vreme dosta slusam Borknagar-Quintessence

 

sjajan album.

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_rockdevil.gif Dolazi brate,ima i na njegovom sajtu...cuti,ne pominji,ne mogu vise da izdrzim.

 

Cradle stari live?Jel to onaj Sodomizing the Virgin Vamps?Taj je bash krsh.Ja ima i neki Live Berlin 96,taj je jos veci krsh. icon_biggrin.gif

 

Borknagar - Quintessence jeste dobar,ali meni ostaje favorit Olden Domain.

 

E da slusajte japanski SABBAT!!!!!! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK je Otyg,sta znam...skandinavski folk nije bas totalno moja soljica krvi,ali Vintersorg mnogo vadi stvar - ima duha,sve u svemu.

Cuo sam samo neke njihove semplove i stvarno mi se svidjaju.

Prija mi pod stare dane taj folk bm.. icon_biggrin.gif

 

smesno mi je kad cujem da imaju cover bend u Meksiku?! icon_smile.gif

 

Zamisli male crne i vesele meksikance kako sviraju na violinama o nordijskim bajkama.. ph34r.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

U poslednje vreme black veoma slabo slusam,uglavnom heavy i thrash(iron maiden,slayer,dark angel i naravno king diamond).Kad sam cuo da dolaze Impaled Nazarene par dana sam prasio sve njihove albume,malo black witchery i poslednji krieg.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je,care!I ja se inace ubijam od Heavyja i Thrasha ovih dana,to me bash opusta,slusam METAL INQUISITOR - Apparition,METALUCIFER - Heavy Metal Chainsaw,ACCEPT - Restless and wild,RUNNING WILD - Death or Glory,STORMWITCH - Walpurgis night,DEATH ANGEL - Ultra Violenc,DELIRIOUS - Made for violent age,WITCHERY - Restless and Dead...i slicne stvari,ali ovo mi je Heavy rotation,sto bi reko Gezol. icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je Withery kul bend,ali necemo o tome.

 

Metal Inquisitor - totalni NWOBHM Worship,OLDEST SCHOOL HEAVY METAL,sto meni neverovatno lezi ovih dana,lik u jednoj recenziji ih je opisao kao Iron maiden i Angel Witch koji se jebu dok ih Satan gleda iz prikrajka. icon_biggrin.gif

 

Skullview je fantazija,ima sva 3 albuma,jedan original,October 31 je veoma dobar bend a Doomstone nemam.Nista sto je sa Rest in Peace etikete ne moze da bude loshe! icon_rockdevil.gif

 

Sto ce reci - racunaj na sve gore navedeno,bre! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo je videti sto si se bacio na staru skolu kultova metala,jebesh ga,toliko ima dobre metal muzike u svetu da mislim da cu za 50 godina na samrtnickom odru biti u fazonu"umirem,a nisam cuo jos novi album benda Treyovog unuka"ili tako nesto icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...