Jump to content

Nunslaughter


Guest Slobo

Recommended Posts

Jebale te majice,ionako ih nikad ne nosis!Ne moras sad pred svima da se pravis metalac,kad svi znamo da si dole gej gore kvlt!Uzmemo po Deceased i da nas bog vidi.Ali,obavicemo to kad prodje ova koncertne frka,sad nemam kinte...na leto,recimo.

 

Niki nego sta!Eto novog nadimka. laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 242
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Koji si ti fetisista icon_smile.gif

Kao i sto volim da popunjavam album sa slicicama za svetsko prvenstvo icon_mrgreen.gif

 

Ajde malo na temu.Live-ovi su in skroz opiceni.Pevac i bubnjar se izmedju svake pesme proseravaju tako da pocinju da smaraju vremenom.Ono tipa:he died in friday,but he arose in sunday,fuck him,he was died by the cross...heheheheee!!!

 

Carevi

Edited by Goxy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nista ne brini,Niki...Samo kad prodju kupovine ovih karata...

 

Pa naruci neki singl,jebiga...oni su manji...

 

Jel imas iskustva sa narucivanjem ploca?Nije valjda da se lako lome?

Do sad ih nisam narucivao...ali da li si ikad video singl plocu??? Nije to od celika.....za majice je lako...ali nasa posta me brine....ima samo taj paket da bace u kamion i ko zna sta da stave preko njega.....

 

pivopije.gifpivopije.gifpivopije.gifpivopije.gifpivopije.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do sad ih nisam narucivao...ali da li si ikad video singl plocu??? Nije to od celika.....za majice je lako...ali nasa posta me brine....ima samo taj paket da bace u kamion i ko zna sta da stave preko njega.....

 

pivopije.gifpivopije.gifpivopije.gifpivopije.gifpivopije.gifpivopije.gif

Jebiga,ti onda naruci Nunslaughter majicu...Budi dole gej gore kvlt. laugh.gif

 

Sad ti ide jedan pm

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ono sto sam ja narucio od Hells headbangersa bilo je savrseno upakovano.Doduse ja sam narucio majcu i diskove.Diskove su zamotali u majcu i sve to zavili u tonu kartona i papira.Plus uvalili mi kilo raznoraznih flajera.Nadam se da ploce jos bolje obezbedjuju.Barem koliko sam ja izvalio dok sam im slao mailove,likovi su veoma ljubazni i spremni da daju svaku informaciju.Kad narucite ,racunajte na jedno mesec dana da to stigne.Ja sam puko dosta za postarinu,zbog toga vec duze vreme trazim nekog da mi se pridruzi.

 

@Zwer-ako ti se zuri sa narucivanjem kao i meni mozemo nas dvojica to da sredimo,posto ovog grave ne mogu da docekam,on ceka da zazimi.

 

Da se vratim malo na temu:Sejtanik tanananannna,Sejtanik tanannanana

nikad kraca death pesma a tako dobra

 

@grave-ova tema me podseti na Throneum,kad samo nas dvojica odgovaramo na istu.

 

pivopije.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

grave?Uh,al smo zvanicni laugh.gif

 

Pa ajde ako vam se zuri,recite kad ocete...sastavicu pare samo za tu priliku,jebiga.Odluci te pa javite,ja cu Deceased.Koliko je 11 dolara u evrima,koji moj?

 

Nego,sta je ovo?Zar je moguce da niko ne slusa Nunslaughter?

Edited by grave

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej vas dvojica jeste li znali za "Thou Art In the Kingdom of Hell" lyrics written by Jeff Becerra of mighty POSSESSED!

 

Thou Art In The Kingdom Of Hell

I grasp for the truth and clutch for the Power,

Invoking the Demons below

Beyond hells gates and up to the tower,

With knowledge the Grimoire bestows

Cast me a spell of Satanic Superior,

To quell the Christian mind

Torture the masses of God's inferior

With Lucifer's grand design

Up to the Earth, the dawn of the dead,

On flesh my servants are fed

To torture and rape the holy land

The death of God in my right hand

I grasp for the truth and clutch for the Power,

Invoking the Demons below

Beyond hells gates and up to the tower,

With knowledge the Grimoire bestows

Thou art in the kingdom of hell.....

Slit your fucking throat

Demons, Angels and witches spells

Sacrifice the fucking goat

 

If you're not familiar with NunSlaughter you know NOTHING about Death Metal!

 

icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Goxy Evo upravo sad gledam katalog hells headbangersa....uzecu jedno 4 ili 5 singlica....sutra ti definitivno javljam sta uzimam pa sto pre da narucimo....koliko te izasla postarina???

 

A sto se tice majica....ja recimo hellhammer fest majicu sam pet puta obukao za sve ove godine.....samo u specijalnim prilikama!!! A trudim se da i sve ostale majice maksimalno ocuvam!!!

 

 

pivopije.gif i NUNSLAUGHTER!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Goxy Evo upravo sad gledam katalog hells headbangersa....uzecu jedno 4 ili 5 singlica....sutra ti definitivno javljam sta uzimam pa sto pre da narucimo....koliko te izasla postarina???

 

A sto se tice majica....ja recimo hellhammer fest majicu sam pet puta obukao za sve ove godine.....samo u specijalnim prilikama!!! A trudim se da i sve ostale majice maksimalno ocuvam!!!

 

Poredis ti Hellhammer fest i Blasphemy majicu... no.gif

 

Jebo te...Niki,pocinje prodaja karata za Morbide za 7 dana...Dekintiracu ko mish...

 

Ocemo na barku u ponedeljak?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Goxy Evo upravo sad gledam katalog hells headbangersa....uzecu jedno 4 ili 5 singlica....sutra ti definitivno javljam sta uzimam pa sto pre da narucimo....koliko te izasla postarina???

 

Bogami bice to veliki paket i lord tinejdzer ce narucito dosta toga.Za postarinu me ne pitaj, bila skoro kao cela vrednost porudzbine.Ne bi bilo lose videti koliko bi sve izaslo kod onih iz e-ducana,mada i oni maznjavaju za postarinu,ali barem je sigurnije i ima nas nekoliko.Da ne zadeblja koverat od dolara majku mu,pa smo ga najebali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...