Jump to content

Recommended Posts

E ljudi, na sajtu je doshlo do greshke. Svi oni koji su skinuli pesmu, videli su da se zove "Realm of Depths". Originalan naziv pesme je The Morning Star. Ja jesam stavio "realm..." za skidanje u pochetku, ali sam promenio pesmu posle toga. Nepaznjom administratora, ili koga vec, naziv je ostao isti.

Sad, mozda su neki skinuli pre pa su dobili R.O.D.

To je kompozicija u kojoj se chuju morski talasi, i ona je totalno atmosferichna. The Morning Star je u neofolk stilu. Tako da je vrlo verovatno da ste skinuli upravo tu pesmu pod pogreshnim nazivom. Sada je ispravljeno.

Hvala na razumevanju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preslusala sam demo. Zanimljiv je, mada mora jos mnogo da se na tome radi da bi se dobila kompaktna celina, ali sto da ne, i to je veoma ostvarljivo, narocito jer je ideja jako dobra. Veoma kreativno!

Pa polako laugh.gif Ovo je tek prvi demo. Nezurim ja nigde. Ima da se nakupim iskustva do prvog oficialnog izdanja icon_biggrin.gif

Inache, thanx pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav Timure!

Moram da priznam da mi se tvoj projekat (demo) veoma dopada. Posebno druga i treća pesma.

Mislim da nam je jedan ovakav ambijntalni muzički projekat definitino hvalio na ovim prostorima.

Originalno i veoma zanimljivo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

E sad ovako, zaboravite sve shto pishe u predhodnom postu! Zbog chudnih okolnosti jedino je naziv demo-a ono shto vezuje predhodni i sadashnji post. Elem, pravi Full Moon Festival ce biti oko 17 minuta dugachak i bice izdat za Dark Revolution krajem ovog meseca (znachi, bez jaraca i slichnih domacih zivotinja (nikom nishta lichno) icon_wink.gif). Shto se mog mshljenja tiche, FMF ce biti mnogo bolji od predhodnog demo-a. Imace malo manje uticaja folka i vishe mistike.

 

Promocija na Samhain festivalu 30og oktobra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hail Timure!

bilo bi kul ako bi mogli da razmenimo demo-e, ja cu tebi poslati ovo sto imam od mog benda Masque of Betrayal, a ti meni da posaljes taj Tamerlan demo.

ako hoces kontaktiraj me na mail ili na mob. da skontamo adrese i ostalo...

thanx

cujemo se

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hail Timure!

bilo bi kul ako bi mogli da razmenimo demo-e, ja cu tebi poslati ovo sto imam od mog benda Masque of Betrayal, a ti meni da posaljes taj Tamerlan demo.

ako hoces kontaktiraj me na mail ili na mob. da skontamo adrese i ostalo...

thanx

cujemo se

Hail! Nema problema. Javicu ti oko razmene. Nego ajd ti meni poshalji svoju adresu na mail pa cu ja da ti poshaljem prvi demo. Samo da ozdravim malo icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...