Jump to content

Oroz


lemmy sixx

Recommended Posts

e' date='3. 7. 2006, 18:52'] Je li Lemmy, sta pise na ovom transparentu icon_smile.gif ?

 

user posted image

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif kako smo popularni evotigana.gif aj jbg....sad cu i ja najaviti novi bend sastavljenih od bivshih chlanova slaytallice...radi se o bubnjaru oroza icon_smile.gif i mene...bice to metal...uskoro nove vesti od nas icon_smile.gifpivopije.gifmusik19.gifmrred.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Demo JE zavrsen i danas je poslato 10 komada na razne adrese sirom Srbije. Promoteri koji su kontaktirani (Fanzini, magazini i radio stanice) mogu ih ocekivati od ponedeljka.

 

Trenutno radimo na organizaciji zvanicne promocije demoa u Subotici. U planu je Hard n' heavy zurka na kojoj ce se podeliti jos diskova, a na vrhuncu veceri taj materijal ce ljudi moci da cuju i uzivo...i mozda jos po neku pesmu.

 

Mesto promocije je Klub Mladost, a datum je 28/07/2006. Ulaz je naravno slobodan pa navratite pivopije.gif

vreme pocetka je jos uvek TBA

 

Treba napomenuti da ce te veceri i pivo biti po promotivnoj ceni sto dodatno treba da obraduje pivopije pivopije.gif

 

 

Dodatne informacije ce uskoro biti i na sajtu:

 

www.oroz-band.net

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verovatno se nesto pojebalo kod skidanja, treba da je ucelo.

Produkcija je takva kakva je jer ipak to nije profi studio za snimanje zvuka, mada ono sto je meni cudno je da na mojim komp krsh zvucnicima deluje jako mutno dok kod nekog ko ga pusta s diska preko redovnog playera i pojacala ima bas mocan i jasan ton.

Share this post


Link to post
Share on other sites

SKino sam ludilo ...malo loshija produkcija al dodalo je znacaju garaz benda e samo ne znam el ja nisam skino celu pesmu ili samo jednom kaze refren??? Koji je inache mnogo zarazan i opak...Tekst je extra i gitara je cranky super icon_rockdevil.gif

Ja sam probao sada da je download-ujem i radi bez problema...probaj ponovo.Verovatno nisi skinuo celu ili ti se nesto pojebalo tokom download-a.Refren definitivno ne ide samo jednom. biggrin.gif

I naravno,hvala na komentarima! pivopije.gif

Antichrist je rekao sve ostalo,tako da nemam sta da dodam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako 2:14 jebem mu sveca?Pesma traje 4:44.Ja stavio download popodne,i radi normalno.Ne znam,provericemo sutra da li je mozda nesto do naseg site-a.

Na demu se nalaze 4 pesme:

1."Ludilo"

2."Rana"

3."Stranac"

4."Oroz".

Naravno da sviramo i obrade,ali se sve vise i vise fokusiramo na autorski materijal.Zavrsavamo jos nekoliko nasih pesama,i vrlo brzo cemo ih uvrstiti u repertoar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

SAd ce ti odgovori da ne muca kad peva i kad tuca icon_mrgreen.gificon_mrgreen.gif

Skino sam celu opaka je samo tako stavio sam linkove na #metalheads da cuju ljudi ako je problem cu da skinem...

Ma nema problema...samo ostavljaj linkove.To nam mnogo pomaze.

 

Hvala na podrsci! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zar ne postoji ruski oroz??Sve jedno opako ime\m/a pesme ce cujemo icon_cool.gif

 

HAHA ali evropska unija za engleski jezik hhehehe icon_mrgreen.gif

koliko ja znam i braca 'rvati imaju bend sa tim imenom,a imamo i mi neki iz Cacka bend mislim da se tako zvao pre 100 god...

 

http://www.oroz-band.net/slike/slike%20cla...0X533/boro2.jpg

 

icon_confused.gificon_confused.gifno.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobio sam demo od lake-ta...

Već par dana pevušim Stranac. Refren je toliko zarazan...

vama treba jedan dobar producent (neću da se namećem icon_wink.gif ) pa da napravite booooooom. "Ima tu i tamo nekih preferencija", produkcija je stvarno loša, morao sam da uradim novi mastering za sebe, još neke sitnice na koje malo ljudi (medju kojima sam i ja) obraća pažnju, ali su bitne, i tako...

Pesme kao pesme su stvarno dobre, rifovi, pevanje, aranžmani, sve je dobro zamišljeno, samo je, čini mi se, malo radjeno na brzinu i ofrlje, zato i kažem da vam treba producent (ne samo kao čovek koji će da odradi zvuk, nego baš pravi producent).

pivopije.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije brzo sniman demo, bas se prilicno oteglo snimanje. Zvuk je zapravo najbolje sto se moglo izvuci iz uslova snimanja.

Bilo bi super kad bi se to profi snimilo, ali to je za sada prerano. Ono sto nam je potrebno su svirke uzivo.

 

U vezi demoa koji su poslati na razne adrese, zanima nas vase misljenje, zato nas kontaktirajte preko mene na pp ili nekog od nasih kontakt mailova . Sajt ce uskoro biti updateovan sa novostima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobio sam demo od lake-ta...

Već par dana pevušim Stranac. Refren je toliko zarazan...

vama treba jedan dobar producent (neću da se namećem icon_wink.gif ) pa da napravite booooooom. "Ima tu i tamo nekih preferencija", produkcija je stvarno loša, morao sam da uradim novi mastering za sebe, još neke sitnice na koje malo ljudi (medju kojima sam i ja) obraća pažnju, ali su bitne, i tako...

Pesme kao pesme su stvarno dobre, rifovi, pevanje, aranžmani, sve je dobro zamišljeno, samo je, čini mi se, malo radjeno na brzinu i ofrlje, zato i kažem da vam treba producent (ne samo kao čovek koji će da odradi zvuk, nego baš pravi producent).

pivopije.gif

Hvala na komentarima...drago mi je sto ti se pesme svidjaju. pivopije.gif

Sto se tice produkcije,jebiga,takva je kakva je. Razlozi su svima dobro poznati,i ne moram ih navoditi.Iako,uopste nije toliko losa koliko ti tvrdis,ali naravno trebala bi biti bolja,i tu pogovora nema.Ali,dok ne budemo bili u boljoj financijskoj situaciji moramo se zadovoljiti ovim.Za pravog producenta i profi studio kao sto rece moj kolega Antichrist je malo prerano,ali nam treba zivih svirki,pa ako vi momcadija iz Kovina budete pravili nesto u vasem mestu,zovite! icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja moram da izrazim svoje misljenje: prvo ovak vokal je dobar ali cini mi se da nesto skripi kod njega, drugo tekstovi su ocaj to moram da vam kazem svirka je dobra svidja mi se , pesma ludilo je fenomenalna najjaca na albumu , samo ste utrpali one nepotrebne prelaze posle refrena ono sa bubnjem pa gitarom!

 

 

inace je ok!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

sa obzirom da virtuelno vec duze znam ovog ko je otvorio temu...(znajuci njegove "visoke" standarde u smislu muzickog ukusa...)

 

sramota me kad slusam ovo...ali bukvalno...

 

zvuci kao gomila jedanaestogodisnjaka bez nadzora starijih...

 

ljudi jel vi vezbate te instrumente...???

Edited by darijus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...