Jump to content

Sepultura


aleksej

  

59 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Andreas i Paolo garant nisu cisti, ali ovo sto Maks i Igor kenjaju zadnje 2-3 godine je bas dno. I da stvar bude jos gora, samo se setis da je do svega ovoga doslo zbog one vestice.

 

Moc picke je cudo.

 

Barem da je dobra pička... :mhihi:

 

Elem, to se sve dešavalo kada je bend bio na svom vrhuncu, barem što se tiče popularnosti, e sad zamisli koliki je ego svaki član benda tada imao, a Maxov je verovatno bio veličine jupitera, tako da naravno da su svi u bendu bili odgovorni za njegov odlazak, a on najviše, jer je verovatno umislio da je mnogo veći nego sama Sepultura, što se (srećom na kratko) i pokazalo kao istinito, jer je prvi album Soulfly-a bio isto toliko popularan kao i Roots! Maxu je sigurno još pre desetak i više godina bilo krivo što je napravio takav potez, jer je konačno shvatio da Soulfly nikada neće biti tako cenjen bend kao Sepultura i pored svih gluposti koje je ovaj bend izbacio još od zadnjeg albuma sa njim, jer zna se šta publika želi da čuje na njihovim nastupima, a videli smo i kakve su reakcije fanova kada Max sa Soulfly-om izvede neku Sepulturinu numeru!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam jel neko od vas nju video uzivo. Ja sam je video kad je bila zadnja Soulfly svirka, pa sam doaso ranije da zablejim i ona se motala tu okolo. Jebeni zombi joj nije ravan. Soulfly svakako ima dobrih albuma za slusanje (Dark ages, Conquer, Enslaved su meni favoriti), samo sto tu ima mnogo ciganije tipa da lik uzivo drzi gitaru i pravi mikrofoniju i gotovo nista ne svira, a i vokalno je propao i bukvalno pokazuje da ga boli kurac. Urla izmedju pesama, a u pesmama recituje i guta reci. Nije on izasao iz Sepulture zbog njih, nego zbog vesticare mrtve, jeb`la ga ona. Igor je bio normalan do pre godinu dana, pa je i on poceo da jede kurac. Oce to tako kad covek postane neuspesan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo ti o tome i pričam, Full HC Sepultura sa najgorim mogućim vokalom!

 

ne, ne kapirate, Sepultura je sa Derrickom izbacivala neka mekana sranja, ali bi bili vrh da su ostali sa Maxom " Fred Durst na album odma sad odma" Cavalerom

 

Ohhhh, irony...

 

Samo ne znam kada sam ja to rekao da mi je Soulfly bolji od Sepulture, a o nečemu imaginarnom ne bih želeo da komentarišem (tj.šta bi bilo, da je Max ostao)!

Share this post


Link to post
Share on other sites

uvek me je zanimalo koje to tačno hc bendove ljudi čuju u Sepulturi :haha:

 

evo objasnite meni neukom, na koje vas to "full hc" bendove Sepultura podseća

Pa to je metal razmisljanje, kad nije thrash onda je HC.

 

 

Ne mora konkreno da liči na neki hc bend, ali se uticaji tog zvuka čuju u gotovo svakoj jebenoj noti! Jel vi ljudi slušate rifove?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Сепултура после кеос еј ди није више ни треш ни хард кор већ неки хибрид ил шта већ. Нема ту ни једног ни другог утицаја. Али докле год се то некоме допада,у реду. Мени лично не.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...