Jump to content

Abigail


Grobodan

Recommended Posts

..ali lepa i muzika.Japanski Black/Thrash,mogao sam i na black forumu da otvorim temu,ali on je mrtav a ovaj jos daje neke znake zivota icon_smile.gif Ovi decaci su definitivno resili da naslede matore legende Sabbat po broju izdanja,imaju pun qrac lajvova,splitova,EPja...Od albuma su tu - Intercourse and Lust,Forever Street metal bitch,Fucking louder than hell i Ultimate unholy death.Slusao neko?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije bas da su predobar bend ali ni nemam nekih zamerki na njihovu muziku i stav.

Thrash u stilu italijanskog benda Bulldozer ,a i sviraju uzivi pesmu Ilona,the very...

Neki clanovi su i u Barbatosu,isto japanskom bendu slicne orijentacije.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Даје знаке живота, маму ти...

Колико ја знам, главна разлика између ових ликова и Sabbatа по броју издања је што су ови прво млађи, па нису ни имали када да достигну њихов број, а другои немају гомилу глупавих живих снимака и издања где се гомила песама стално понавља.

Share this post


Link to post
Share on other sites

..ali lepa i muzika.Japanski Black/Thrash,mogao sam i na black forumu da otvorim temu,ali on je mrtav a ovaj jos daje neke znake zivota icon_smile.gif Ovi decaci su definitivno resili da naslede matore legende Sabbat po broju izdanja,imaju pun qrac lajvova,splitova,EPja...Od albuma su tu - Intercourse and Lust,Forever Street metal bitch,Fucking louder than hell i Ultimate unholy death.Slusao neko?

Japanski? Ne zvuci loshe... pevaju li na Djapanskom? laugh.gif

 

ako pevaju, onda je definitivno MUST HAVE IT! icon_twisted.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Шта се ложите? Ако ћеш феноменалан јапански бенд који пева на јапанском, нађи ране албуме бенда Anthem, па се растури од уживања.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Abigail, ...lepo ime...

Hvala, hvala icon_smile.gif

 

Salu na stranu, tek vidjeh temu.

Sigurno najbolji japanski bend, azijatski morbidan, thrasherski prljav, blackerski mracan i sasvim dovoljno muzikalan. Naisla sam na njega jednom sasvim slucajno, trazeci neke informacije o Abigail.

 

 

Bitch! I Gonna Kill You!

 

 

za one koji nisu slusali, a imaju zelju, na Drakkar radiu mislim da jos uvijek vrte njihove pjesme (Bitch! I Gonna Kill You! i Yakuza! Yakuza! Yakuza!)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Curice,cula ikada za japanski Sabbat?Imas i temu o njima na ovom forumu.

 

Nemoj ovo da se ponavlja vise icon_biggrin.gif

 

A sto se tice Abigail-a,ima mnogo boljih japanskih grupa.  icon_da.gif

Izvini sto iznosim svoje misljenje. Ako postujem komentar pod svojim nickom, podrazumijeva se da je to i moj stav i moj ukus. Nisam nigdje potcijenila Sabbath. Tema je o bendu 'Abigail', pa sam njega i prokomentarisala.

 

Ako imas kakvih problema, PM je tu, pa se javi. Ni ja nemam stav o nekim bendovima kao mnogi na ovom forumu, pa se ne bunim, nit im diktiram ko i sta da bude njihov favorit. Toliko. icon_wink.gif

Edited by ~Abigail~

Share this post


Link to post
Share on other sites

Све је на месту, сестро, лепо си рекла. Истина, и ја сматрам да има бољих бендова из Јапана од Sabbat (мало више горе сам и навео један, мој омиљени, иначе), а од Abigail сасвим сигурно. Али, то је смао моје скромно мишљење.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ni ja rekla da je Abigail jedini dobar...daleko od toga. Besmisleno je ponovo govoriti o 'ukusima' i 'licnom misljenju'.

Jebiga, curica vise voli ovaj bend i to je to.

Ne treba ni spominjati japansku morbidnost i teznju ka dobrom, prljavom, bolesnom blacku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хм, јапанска морбидност... Видиш, тај елемент сам мало заборавио. Довољно је сетити се њихових снаф филмова или грајнд/гор бендова.

Мада се код њихових бендова мени више свиђала њихова фанатична посвећеност и гласовита прецизност, тако да су изродили сјајне гитаристе.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvini sto iznosim svoje misljenje. Ako postujem komentar pod svojim nickom, podrazumijeva se da je to i moj stav i moj ukus. Nisam nigdje potcijenila Sabbath. Tema je o bendu 'Abigail', pa sam njega i prokomentarisala.

 

Ako imas kakvih problema, PM je tu, pa se javi. Ni ja nemam stav o nekim bendovima kao mnogi na ovom forumu, pa se ne bunim, nit im diktiram ko i sta da bude njihov favorit. Toliko. icon_wink.gif

U,pa da sam znao da ces se tako uvrediti drugacije bih srocio polsednji post.

A mozda sam ti ja skrenuo samo paznju na Sabbat,mozda sam mislio da ranije nisi cula za bend(izvini ako te i ovo vredja) ili sam samo izneo svoje misljenje povodom tvoje izjave da je Abigail najbolji japanski bend.Veruj mi,i ja sam od onih koje nikada nece zanimati tudje misljenje o bilo cemu u vezi metal muzike i zaista nemam nista protiv icijeg stava,pa ni tvog.Dovoljno dugo slusam metal muziku,tako da me ne zanima da drugima namecem svoje stavove.I smiley nesto govori.

 

 

 

Ali ako cemo realno,koji japanski metal bend je cenjeniji i postovaniji od Sabbat-a?!To nije samo i moje misljenje,nego je i cinjenica.A sta ko preferira,to je druga stvar,to stoji.

 

I da CURICE;) -SABBAT(bez h) .Nemo'' opet dac se ljutis.

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali ako cemo realno,koji japanski metal bend je cenjeniji i postovaniji od Sabbat-a?!

Sab... sta? Iskreno nikad cuo... laugh.gif

 

Cuo sam za bend, ali ih nikad nisam preslusao icon_cry.gif

 

ima li neki japanski dobar thrash koji peva na maternjem jeziku da mi predlozi?

 

to prosto moram da cujem... icon_twisted.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima li neki japanski dobar thrash koji peva na maternjem jeziku da mi predlozi?

 

to prosto moram da cujem... icon_twisted.gif

Pa bas Sabbat ima jedan album snimljen na maternjem jeziku.Zove se Karisma.

Imaju i japansku verziju hita Black Fire >Takodje i pesma Gok Kan Ma je na japanskom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

E probao sam da varim ovaj bend al uopste mi nije ishlo. Sabbat je bre majka nad majkama za ovo, a Abigail mi je na trenutke i dosta "glup" i krajnje nezanimljiv, no na trenutke, retke, slushljiv.

 

Drzacu se ja neprikosnovenoga Sabbata sto se tiche Japana.

 

I BTW ovo je daleko veci black no thrash

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...

Кад помену Немце, на последњем албуму нисам успео да сварим онај електронски бубањ. Убио је албум, иако има доста добрих песама и идеја.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...