Jump to content

Counterignition


krchulj

Recommended Posts

Novi kovinski thrash metal bend, nastao posle raspada (spontanog gasenja) bendova StrikeBacK i Ambush.

Za sada smo u bendu Mladen Kosovac (ex-Ambush) i ja. Za basistu imamo par likova koji bi mogli da uleta, ali nam treba bubnjar. I to ne bilo kakav icon_smile.gif . Ne mora da bude super-ultra-brz-tehnichar, ali mora da bude tachan, precizan, da se ne ljuti kada mu se meshamo u pos'o, da ne lupeta ritmove i prelaze kako mu dune, da je ovako ok lik, i da mu nije problem da dolazi u Kovin na probe (do Kovina treba sat vremena busom, i povratna karta je 360 din, sto je mnogo manje nego termin u studiju u Bg-u).

Pesme (ima ih gomila ali cjemo ih svesti na 10, do 12, i onda cjemo da ih doradjujemo sa celim bednom kada ga skupimo) su nastale pod uticajem svega onoga shto slushamo, npr. IronMaiden, Metallica, Megadeath, Slayer, Testament, Death, Sepultura, Pantera, MachineHead,Lamb of god, Killswitchengage, Hatebreed, DRI, Inflames, A the gates... od prilike...

Ovih dana snimamo neki demo, uskoro cjemo to da zavrshimo pa cjemo da okachimo negde na net, a i delicjemo ih, naravno.

Znachi, ako ste bubnjar, ili znate nekog bubnjara, koji slusha gore pomenute bendove i hocje da svira u ovom bendu, javite se na PP.

Share this post


Link to post
Share on other sites

PA ne znam bash, jel znash ti kolika je poshtarina? Da si neka dobra riba pa 'ajde...

Shalim se, bicje i za tebe, ali morash da nam namestish neke svirke u Zajecharu i Negotinu, ali o pom topmo...

pivopije.gif

 

p.s.

Je l' radish ti neshto? 'si skupio neku novu ekipu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cek` bre!

Uslovno? Ok.

 

Nema ljudi koji bi pratili moju viziju.. icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Salim se!

Evo, od juna meseca (otkako se raspao Scrimmage) sam napravio.. pa jedno 30-ak skroz novih pesama sasvim gotovih. I brze je, i jace i way to vise mooda ima.. No, dobro, valjda ce naici neka ekipa.

 

Jebi ga, mali gradovi!

 

Nego, za gigove samo javi. Mozemo i neki Bor, Majdanpek.. svasta nesto da sredimo!

 

Bicemo u kontaktu.

 

E! pivopije.gificon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate, isti problem...

Ja sam shtancovao pesme k'o lud, a nismo imali probe. Sada sam se skontao s tim ortakom iz Ambusha, mada su ljudi josh pre par godina govorili da cje na kraju da bude tako. Samo da nadjemo tog bubnjara... U Kovinu ima 2 dobra bubnjara i oba su svirala u StrikeBacku. Jedan sada svira tezge po BG-u a drugi je NU metalac i ne svidjaju mu se ove nove pesme...

"I cannot wait to get back on the road" shto reche Rex. Vecj imamo u planu jedno 10-ak gradova. Imamo binsku, razglas, ficja kombi (e to je trew underground icon_rockdevil.gif ), sve! Samo bubnjar nam fali wallbash.gif !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijatelju, jesi li razmilsljao o bivsem bubnjaru StrikeBacka?

 

A taj Kovin je blizu BGDa!!

Jebem mu mater ako ne mozes da nadjes nekoga da svira bubanj..

 

Sta onda ja da radim? icon_confused.gif

icon_smile.gif  icon_smile.gif

 

Kako napreduje cela situacija?

pa to mi je prvo palo na pamet. Ako je neshto valjalo u StrikeBacku onda su to bubnjari.

S ovim prvim smo imali jednu probu, ali je ipak odluchio da ne moze da se posveti i nama poshto tezgari po klubovima u BG-u i nema vremena, a s ovim drugim imam jedan drugi bend koji svira neki NU/jump/komercijala/metalcore i to se njemu vishe svidja a necje da svira u oba...

 

Samo napred momci! Sto vise to bolje 

vidim nichu novi thrash bendovi... bas lepo 

 

Hvala pivopije.gif

 

Samo, nismo mi bash tek tako iznikli... Tu smo mi, na "sceni" jedno 5-6 godina...

Edited by krchulj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa pazi, ovaj bend definitivno nastavlja tamo gde su Ambush i StrikeBack stali. I onako smo chesto Mladja i ja zajedno vukli oba benda. Ove tri pesme koje snimamo (tj. danas sam snimio pevanje, sad cje Mladja da odradi neki grubi mix dok sam ja u BG-u, pa cjemo u subotu,kada ja dodjem, da odradimo detalje i snimak je gotov) su prvobitno bile namenjene za StrikeBack, ja sam imao kosture, i Mladja je ubacio neke svoje ideje, neshto od toga mu se vuklo josh iz vremena kada je Ambush aktivno radio... Mislim, ne mozemo da pobegnemo od toga i da hocjemo, a necjemo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

E pa, drugari, demo je gotov :rockdevil:

Ima tri pesme:

1. Fight

2. Sell your soul

3. The end of mine

Uskoro će moći da se skine sa music.download.com/counterignition

Ko neće da skida s neta nek mi se javi, ali to mu je nesigurno, pošto sam jako neodgovoran pa postoji mogućnost da mu nikad i ne pošaljem CD...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 7 months later...
  • 2 weeks later...
Bili ste super u petak...odlicna svirka bila.Pogotovo kraj,kada ste odsvirali "I Don't Wanna Die".

znao sam da ćemo da te pogodimo s tom pesmom :). Dobro je bilo, malo ljudi, s obzirom na veličinu manifestacije i cenu ulaznice, ali za vas koji ste bili tu ispred je vredelo svirati :rockdevil: .

Jedva čekam da čujem snimak, koliko se sećam, imali smo samo jedan ispad, što znači da ako je snimak dobar, a trebalo bi da jeste s obzirom da je bio dobar tonac, može da se iskoristi kao neki promo ili tako nešto.

 

Распаднути медведе , је л` си одсвирао своје? :)))

Dete, si se opustio malo? Nije ti niko razbio tu raspalu pičku u zadnje vreme, pa si zaboravio koliko godina imaš.

:evotigana:

Share this post


Link to post
Share on other sites

i da jeste s obzirom da je bio dobar tonac, može da se iskoristi kao neki promo ili tako nešto.

Dete, si se opustio malo? Nije ti niko razbio tu raspalu pičku u zadnje vreme, pa si zaboravio koliko godina imaš.

:evotigana:

 

 

 

:rolleyes: Трешер, шта друго да кажем. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...