Jump to content

Forbidden


AGGRESSOR55

Recommended Posts

Da li je dovoljno ako kazem da je Robb Flynn nekad bio clan ovog Bay Area banda da vas nateram da ga poslusate (ako vec niste)? A ako dodam da je i Paul Bostaph nekad jebao keve za bubnjevima? A ako mozda dodam da je jos i Glen Alvelais bio clan dok nije presao u Testament?

 

Ako je odgovor ne, iskopaj rupu i zakopaj se...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da chinjenica da je Robb Flynn svirao u ovom bendu moze samo da odvrati ljude od njega i nistha vishe icon_smile.gif A i Glen je imao samo minornoga udela na Demonica. A ni Robb actually nije svirao ni na jednom Forbidden albumu, no jeste uchestvovao u Forbidden Evil danima.

 

Prva dva albuma "Twisted Into Form" i "Forbidden Evil" svaki thrasher ne sme da propusti!! Klvtovi.

Distortion i Green mozete slobodno da preskochite..ti chak ni Russ Anderson ne zvuci na sebe...I kad ga vec spomenu, on je mozda i najveci plus ovog benda. Odlichan glas icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

e brate,jebe mise za Flina,on je mrlja u karijeri ako mene pitas,razlog sto ovaj bend valja je Forbidden evil i Twisted into form icon_rockdevil.gif

Oh, kako lepo receno. Rob je bio mrlja svakog dobrog benda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je najlepsi kompliment koji sam mogao da dobijem bio kad su mi ljudi reklai da u Space Eater-u pevam kao Ras Anderson.

'Through Eyes Of Glass' i 'Chalice Of Blood' - dve najbolje pesme!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ja samo imam problem da se odlucim koja mi je pesma sa prvog albuma bolja, 'Chalice Of Blood', 'Through Eyes Of Glass' ili 'Forbidden Evil'. Za sada 'Through...' vodi, ali ostale dve su tu odmah iza, 'Forbidden Evil' mi se sve vise svidja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Meni jeste, pogotovo kad se setim "The Burning Red" i "Supercharger" perioda.

 

"Supercharger" jeste los album,ali reci da su prva dva albuma losa... :no:

 

Sto se tice Forbidden-a,mogu samo reci da su mnogo dobar bend.Meni se najvise svidja pesma "Forbidden Evil".Mnogo dobra stvar.

Inace kolega,taj koji ti je rekao da podsecas na njihovog pevaca je potpuno u pravu.Stvarno ti vokal poprilicno lici...

Share this post


Link to post
Share on other sites

O Machine Head-u na njihovoj temi! A kad ste zapeli moram i ja da se nadoveze, Burn My Eyes je odlican album, posle toga je MH za moj ukus otisao predaleko, i da, ovaj poslednji album je fin. Elem, Forbidden ima "Forbidden Evil" i 'Twisted Into Form" i to su vrhunski metal albumi za sva vremena, "Green" mi je krs, a "Distortion" nisam ni slusao.

 

Lemmy hvala za snimak!

Edited by Rizzen

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Supercharger" jeste los album,ali reci da su prva dva albuma losa... :no:

Drugi sam bio dobio za rodjendan pre nekih desetak godina, preslusao ga dvaput i skapirao da uopste nije za mene. Prvi je odlican, slazem se, a novi sa Filom Demelom ima neki kvalitet koji ranije nije imao.

 

Sto se tice Forbidden-a,mogu samo reci da su mnogo dobar bend.Meni se najvise svidja pesma "Forbidden Evil".Mnogo dobra stvar.

Kod mene broj 2 na listi omiljenih Forbidden pesama, odmah iza 'Through Eyes of Glass'. Obe su mnogo nadrkane i do jaja komplikovane.

 

Inace kolega,taj koji ti je rekao da podsecas na njihovog pevaca je potpuno u pravu.Stvarno ti vokal poprilicno lici...

Blo je vise ljudi. Zamisli kad je Karlova ortakinja, koja nikad nije slusala Forbidden, kad joj ih je Karlo pustio rekla: "Jesi li siguran da ovo nije Space Eater?" Ja bolju pohvalu od toga ne mogu da zamislim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...