Jump to content

Kiss

• Please log in to reply
673 replies to this topic

#661 Texas King

Texas King

Anonimus of Metal

• iskreni članovi
  • 179 posts

Posted 02 septembar 2017 - 23:07

KISS SUCKS ASS!

Cirkuzantski bend, trećerazredna bubblegum rok muzika - to je moje mišljenje o KISS-u. Činjenica da su postali toliko popularan bend u Americi mi je neshtavljiva. Izgleda da je to kod Amera samo moguće. Kod njih ispade KISS popularniji bend od Dip Parpla jbt.

#662 miter

miter

Anonimus of Metal

• iskreni članovi
  • 628 posts

Posted 03 septembar 2017 - 11:59

Sa tobom se nebi složili mnogi uticajni bendovi, npr. Pantera pogotovo DIMEBAG DARREL, on je bio okoreli njihov fan, Ace Frehley mu je bio uzor

megadeth, anthrax, Andreas Kisser iz sepulture, helloween itd. pored rok, imaju i hard rok i heavy metal stvari, kolk'o da znaš, pošto vidim da si duduk

nisu popularni u evropi :haha: na ovogodišnjoj turneji, svugde su punili arene, od skandinavije, nemačke do češke, u Brnu je bilo 25000

poslušaj cold gin u panterinoj izvedbi

#663 Toki89

Toki89

Anonimus of Metal

• iskreni članovi
  • 754 posts

Posted 03 septembar 2017 - 14:03

View PostTexas King, on 02 septembar 2017 - 23:07, said:

KISS SUCKS ASS!

Cirkuzantski bend, trećerazredna bubblegum rok muzika - to je moje mišljenje o KISS-u. Činjenica da su postali toliko popularan bend u Americi mi je neshtavljiva. Izgleda da je to kod Amera samo moguće. Kod njih ispade KISS popularniji bend od Dip Parpla jbt.

Bendovi nisu uspešni samo zbog kvaliteta ,nego i zbog marketinga i načina na koji se predstavljaju. Da se nisu šminkali i bljuvali vatru bili bi u rangu sa Saxonom možda ,možda ni tolko.

#664 miter

miter

Anonimus of Metal

• iskreni članovi
  • 628 posts

Posted 03 septembar 2017 - 16:33

Nemaš ti pojma, kad su skinuli maske, u jednom periodu imali su čak uspešnije turneje i ploče su im se više prodavale

#665 Texas King

Texas King

Anonimus of Metal

• iskreni članovi
  • 179 posts

Posted 03 septembar 2017 - 20:23

View Postmiter, on 03 septembar 2017 - 16:33, said:

Nemaš ti pojma, kad su skinuli maske, u jednom periodu imali su čak uspešnije turneje i ploče su im se više prodavale

U Americi najprodavaniji albumi su im Destroyer i Alive II i oni imaju po svega 2 Platinuma. Mada oni su tamo dosta popularniji nego što nam albumske sertifikacije govore. Prodaja albuma nije uvek pravi pokazatelj popularnosti određenog benda.
U Evropi, a posebno Britaniji uvek je bilo prisutno vrlo minorno interesovanje za njih. Prodali su vrlo malo albuma na evropskim prostorima.

View PostToki89, on 03 septembar 2017 - 14:03, said:

Bendovi nisu uspešni samo zbog kvaliteta ,nego i zbog marketinga i načina na koji se predstavljaju. Da se nisu šminkali i bljuvali vatru bili bi u rangu sa Saxonom možda ,možda ni tolko.

Tačno tako. Samo da dodam da su Saxon za kilometar bolji bend od njih.
KISS su marketinški gimmick, a ne talentovan rok bend koji je pravio dobru mjuzu. Njihova radna funkcija nije napraviti muzički vrlo dobre pesme ili tehnički ih što bolje izvesti na sceni - nego čist glupavi, cirkuski šou za zabavljanje mase. Uporedi ih sa velikanima američke hard rok scene - Aerosmitom(klasičnim, ne onim poluljigavim iz kasnijeg MTV perioda), Van Hejlenom(ali sa DLR-om) i Gansima, oni su go kurac u odnosu na njih, a da ih ne poredimo sa hard rok velikanima sa Ostrva. Muzika im je uglavnom krš, imaju par poludobrih pesama kao recimo Strutter, Detroit Rock City i tako, još poneka. Ali generalno bend koji se ne može uzeti za ozbiljno.

#666 miter

miter

Anonimus of Metal

• iskreni članovi
  • 628 posts

Posted 03 septembar 2017 - 21:08

Texase, ti si našao da mi pričaš o njima, otkad znam za sebe, znam i za njih,

u britaniji minorno interesovanje :haha: jesi ti lud, upravo u britaniji ove godine su razvalili 4 grada zaključno sa Londonom

u O2 areni, albumi bez maske lick it up, animalize, asylum, revange turneje su bile uspešne svuda kao i sa maskama, nabrojao si dve pesme jel tolko i znaš

i sad tu nešto sereš, njihov najbolji album je Carnival of Souls po mom mišljenju, što se nemože uzeti za ozbiljno, što imaju neke stvari koji su pisali iz zajebancije

npr. lick it up, vole ljudi pičke, da im ga puše....sasvim normalna stvar, vole da uživaju

evo jedan koncert iz brazila u periodu bez maski

#667 Mikes

Mikes

Anonimus of Metal

• iskreni članovi
  • 106 posts

Posted 04 septembar 2017 - 13:52

Kiss - to su oni Njujorski Jevreji?

#668 Toki89

Toki89

Anonimus of Metal

• iskreni članovi
  • 754 posts

Posted 04 septembar 2017 - 23:30

Jevreji = majstori marketinga
Al na stranu, imaju dobrih pesama

#669 Sreta

Sreta

старворс ов метал

• iskreni članovi
  • 5778 posts

Posted 04 septembar 2017 - 23:36

Da se obuce svecano odelo kad se prica o Kiss!

Furlajte mi furlonga!!!
GDE SI CUPI? - MOJ TE LUPI!

#670 Vlaja Buraz

Vlaja Buraz

Demon of Metal

• iskreni članovi
  • 11945 posts

Posted 05 septembar 2017 - 08:12

Јефтина копија Ватреног пољуБца!
Кренули тамо са неким маскама из страха од факта да јавност не сазна колико су ружни, а онда видјели Милића Вукашиновића како поносно носи мушку љепоту па рекли 'можемо и ми'... међутим, један је Мића. Хеј, хеј, живијо рокен роул!

Ал' је Нуњо Гомеш добро оцвирао овај соло.

:da: :da:

#671 miter

miter

Anonimus of Metal

• iskreni članovi
  • 628 posts

Posted 14 april 2018 - 17:57

Jedna od boljih njihovih stvari, koju skoro nikada ne sviraju The Oath

a tu je i am an animal, ima ih još, ćak su bolje od nekih njihovih klasika

#672 bradilko

bradilko

Master of Metal

• iskreni članovi
  • 1859 posts

Posted 09 juni 2018 - 22:39

Posted Image

#673 miter

miter

Anonimus of Metal

• iskreni članovi
  • 628 posts

Posted 21 septembar 2018 - 15:15

Došao je i taj dan, početak kraja.....rešili su da okače svoje kandže o klin
na najavu oproštajne turneje, s'pucala me neka nostalgija, počeo sam da vraćam film u nazad, na prve albume koje sam čuo
na prvi njihov koncert na kom sam bio, vraćanje u tinejdžerske dane......

zahvalan sam, orginalnoj postavi Paul Stanley, Gene Simmons, Ace Frehley, Peter Criss

zatim, R.I.P Eric Carr, R.I.P. Mark st. John, Vinnie Vincent, Bruce Kulick i sadašnjim članovima Eric Singer i Tommy Tayer

pogotovo Frehley-u i Vincent-u, virtuozima na gitari, solo deonicama

maestralnim albumima hotter than hell, live jedan i dva, rock n roll over, destroyer, creatures of the night, lick it up,revenge, carnival of souls
psycho circus, monster

Posted Image

vidimo se u nekim od gradova :rockdevil:

#674 heavyervin

heavyervin

Anonimus of Metal

• iskreni članovi
  • 501 posts

Posted 05 novembar 2018 - 23:06

Kiss karta za Bec u dzepu, fan pit, sad samo da sacekamo maj. Pa za jedno  par godina opet neki reunion, nista ja ne verujem $immon$-u  :no:

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

BoHeGeHa Dark Blue 2.1.1 © Thomas Yugar (Chemical Chaos)
Official upgrade for IPB 2.3.x © Michael ( Dev Fuse )
3.X © Upgrade by Dumbledore ( Tppskinning )