Jump to content

Wuthering Heights


Angelystor

Recommended Posts

Evo da vratimo jos jednu nestalu temu.

 

Iskreno, mnogo mi se vise svidja Johansson ovde nego u Astral Doorsima, ovde mnogo manje podseca na Dia, vise ima neki svoj stil, muzika je takodje daaaleko bolja i originalnija. Ne znam za ostale ali meni je "Far From the madding crowd" jedan od najzaraznijih albuma koje sam ikada chuo..izuzetan album.

 

Ove godine je izdat "The Shadow Cabinet" i sta reci..nastavlja se dobra serija! Uz novu Manticoru ovo mi je u ovom delu godine najbolje power/prog izdanje. Danska is the future! bre. Demon Desire, Beautifool, I shall not yield, seize The night su mi vrh pesme sa novog za sada..

 

koments?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wuthering nestao ... c c c .

 

Novi album je nastavak njihovog rada i ni po cemu ne zaostaje za prethodnicima. Ko je voleo prethodne albume volece i ovaj. Nils peva bolje nego ikada i pokazuje da nije samo Dio klon kako ga mnogi smatraju slushajuci Astral Doors...

 

Muzika je i dalje meshavina svega i svacega sa neobicnim pricama. Ceste promene ritma donose dinamici pesama ali razbijaju ustaljene strukture pa pesme malo gube na identitetu. Mnogim "neiskusnim" slushaocima ovog benda ovo moze predstavljati problem.

 

Overall: 8.5/10

 

Ne bi smetalo da bude koncert Astral Doors sa predgrupom Wuthering Heights icon_smile.gif) (Mislim da bi Nils crko...)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zadnji album im je predobar! :muzicar:

 

Vec 10 dana ga ne izbacujem iz winamp-a zajedno sa novim Dark At Dawn (btw, ima li negde teme za ovaj bend?)

 

Jedino o 4. pesmi nemam neko misljenje, zato sto mi ista ne radi :no:

 

I prosli albumi su im dobri. Mislim da predstavljaju osvezenje na power/prog sceni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja vala nisam imao toliko strpljenja. Ionako sam ga bio dobio za recenziranje sa jos 50 drugih albuma i nije bilo vremena da mu dajem vise prilike. Mozda bih se sada predomislio, ali udaljio sam se od te price.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 7 months later...

Ma da, samo što su oba benda u razvitku.. baš još treba da se pročuje za njih...da dobiju popularnost... jer jbg setimo se koncerta Astrala u Bgdu... To je tako siromašno ispoštovano sa strane fanova da mogu samo klimnuti glavom > :no: :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

eh da su bar Wuthering Heights bila predgrupa

Astral Doors su me bas smorili, a glavni razlog je zato sto sam sat vremena ulazio u skc + ono guranje, pretpostavljam da je zbog toga bila slaba reakcija publike

mada moram da kazem da AD za mene nisu ni blizu WH

Share this post


Link to post
Share on other sites

@DragonHeart

eh kad bi svima SOAD i Rhapsody bili omiljeni bendovi al' dobro

postojem ja tudja misljenja ali e sa njima ne slazem :D

 

Pa dobro ajd' nisu AD bas tolki smor, ima mnogo, mnogo losiji i dosadnijih ali zato ima i mnogo boljih bendova

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...