Jump to content

Cradle Of Filth


All_Destroyer

Recommended Posts

Jebo te, ti i ja tako učeni ljudi (ti peta, a ja četvrta godina studija) i ložimo se ko deca na vampirizam. :meshuggah::red:

Ti se lozis i na Tolkina, a ja na Satanu :no: Sta li ce biti od nas...

 

Nego da se uozbilim,preslusao sam novi album.Jednostavno,to nije vise to.Od fantasticno simfonicno epicnog metala do ovih pokusaja "rokanja" uz par atmosfericnih pasaza,koji i nisu tako dobri kao pre + Daniju je objektivno glas mnogo losiji + kako da shvatim ozbiljno album na kom gostuje Ville Valo?Kad nisam peglu bacio...Naleti poneki dobar momenat,recimo,intro mi se svideo,Dirge inferno je OK,taman se napalih ja,bice nesto ovde,i onda album utonu u more proseka i smora.

Share this post


Link to post
Share on other sites

SHTO RECE WOLFLORD NEKAKO SE "DUSK..." IZDVAJA OD SVIH PO CELOJ PRICHI. SVE JE DOBRO CHAK STA VISHE ODLICHNO ZAKLJUCHNO SA"CRUELTY". POSLE TOGA SVE JE SRANJE.

MISLIM KOGA ONAJ PEDERKO DANY (SA NJEGOVIH METAR I RAZORBLADE) TREBA DA UPLASHI NASLOVIMA TIPA "I Raped The Virgin Mary and...."!

TO SAMO MOZE NEKE NOVOPECHENE KLINCE DA ZAINTERESUJE, DOK SE SVI STARI FANOVI KOJE JA ZNAM SMEJU TOM NASLOVU. MISLIM STVARNO. AL NE MOGU SVI DA BUDU PAMETNI KO QUORTHON (BATHORY)

 

SLAVA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ne greshimo dushu, nije bash svaka stvar od Cruelty-a naovamo sranje.

Bilo je stvari koje valjahu (Lord Abortion, All Hope in Eclypse, i ona jedna sa Nymphetamine-a, zaboravih ime).

Thornography sucks.

Ali neko pomenu Bathory... Ovo nije tema za Bathory, pa ce ovo moje biti poslednje - jebote, pa Bathory je 10x gori smor od novog CoF-a, Nordland pogotovo. Tu cu da se slozhim sa metar + zgazhena pogachica Danijem da je jebote presmorio velikozloblekerski fazon vishe.

Volim kada bend experimentishe, ali ovaj experiment CoF-u ne valja. I Astaroth je izexperimentisao sa In Memoriam albumom, i bilo je do jaja, uprkos ritam mashini umesto bubnjara. Thornography je katastrofa epohalnih proporcija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ama album kao album mozda ne valja, ali pesme kao Under Huntress moon, The Rise of the Pentagram, Tonight su stvarno odlicne...meni je ovaj novi bolji i od Damnationa i Nymphetamine-a...

PANCHO SLAZEM SE. PESME KO PESME SU MUZICHKI IZUZETNO DOBRO URADJENE POGOTOVU "The Rise...."

VIDI SE DA JE DOSTA TRUDA ULOZENO ALI.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

U zadnje vreme sam bash neshto u kombinaciji pesama

Nocturnal Supremacy + Dusk and Her Embrace + Lustmord and Wargasm + Queen of Winter, Throned + The Principle of Evil Made Flesh + Cruelty Brought Thee Orchids + Ebony Dressed for Sunset + Desire in Violent Overture, i to bash tim redosledom...

Mozhda me samo uhvatila nostalgija...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovim cd-om je potvrdjeno da je bez stare postave Deni nishta. Glupi tekstovi, gej klavijaturista, dronjava muzika. Malisha je sit pa besan. Kao shto moj drug Jardi reche- Ako propustish cert COF nisi na gubitku.

Tacno to! :da::pivopije: Bilo bi do jaja i da su ostali u onom starom "vampiric" fazonu, to je bio pravi Cradle a sad kad ih je "pojeo" mainstream odose do kurca! Eh taj jebeni mainstream...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...