Jump to content

Laibach


Recommended Posts

Slucajno sam video iz prevoza pre 15 tak dana da gostuju u SKC negde u decembru. Jel zna neko kada je tacan datum i kolika je cena karte?Jel ih neko gledao prosle godine negde polovinom decembra? Mene odusevio onaj film sto su pustali pred koncert. Zakasnio sam neki minut na projekciju filma ali sam zakacio najveci deo. Jel su ga izdali oficijalno?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Ja od nekih cuh da je u SKC-u, a od nekih u Domu Omladine. I karta je, ako se ne varam, 1200din, no dobro, isto ti dodje. :)

 

Idem, nadam se da cu biti pri parama...

 

A sto se tice zadnjeg albuma... "Volk" je "cudan" album, sta god to znacilo. Ok je, ali nekako drugaciji. Potrebno je vrijeme da se zavoli, sta god... :)

Iako je to "VOLK TOUR", nadam se da ce biti pjesama sa albuma "Nato", a i da ce biti pjesme "Tanz Mit Laibach", "Jesus Christ Superstar", " i jos neke moje favo... :)

 

fuck, kakav je ovo stupidni smajli. :udri::udri:

trebao je biti ovaj smajli- :da:

 

da...

 

Laibach - Leben Heist Leben :opusteno:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest God hate a coward 2

Ide se naravno,posto sam ih prosle godine propustio a sto se hitova tice sigurno ce ih biti nemoj da brines,nego jer moze da neko uploaduje Volk ja jos nazalost nisam cuo novi album

 

ima ga na torentima, ja skino pre neki dan!

 

Ja od nekih cuh da je u SKC-u, a od nekih u Domu Omladine. I karta je, ako se ne varam, 1200din, no dobro, isto ti dodje. :)

 

Idem, nadam se da cu biti pri parama...

 

A sto se tice zadnjeg albuma... "Volk" je "cudan" album, sta god to znacilo. Ok je, ali nekako drugaciji. Potrebno je vrijeme da se zavoli, sta god... :)

Iako je to "VOLK TOUR", nadam se da ce biti pjesama sa albuma "Nato", a i da ce biti pjesme "Tanz Mit Laibach", "Jesus Christ Superstar", " i jos neke moje favo... :)

 

fuck, kakav je ovo stupidni smajli. :udri::udri:

trebao je biti ovaj smajli- :da:

 

da...

 

Laibach - Leben Heist Leben :opusteno:

 

nek jedu govna u novom sadu je karta 600 din, zar stvarno misle da je u bg-u, duplo visi stadnard :udri::udri:

Edited by God hate a coward 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

IPB Image

 

LAIBACH je potvrdio da ce 5. februara (dan posle velikog Beogradskog koncerta) nastupiti i u Novom Sadu i to u dosta manjem klubu i izdanju. Koncert ce se odrzati u klubu "Exit Gradiliste" a cena ulaznice ce biti 600 din. Na ulazu ce cena biti 800din. Broj karata je ogranicen i karte se mogu pronaci u IPSu i Mungosu od 15. januara. Pa za one koji ce se zadovoljiti manjim koncertom i manjom cenom ulaznice bice ovo odlican provod!

 

Ja ipak palim i na jedan i na drugi koncert.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto je koncert u BGu ipak u SKCu a vec sam ih 3 puta gledao tamo ja cu ipak ovaj put ici samo na Gradiliste u NSu, valjda ce to biti malo osvezenje od ustaljenih ljudi iz SKCa i onog istog ambijenta a i zivo me zanima ko to iz Novog Sada dolazi na Laibach?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa realno, njihovom scenskom nastupu najvise odgovara prostor u SKC-u. Jel zna neko kako moze da se dobro popuni vreme, od zavrsetka koncerta do jutarnjih sati kada ima bus do Bg-a?Jel moze neko da mi odgovori da li je izdat onaj film sto su prikazivali pred zadnji koncert u SKC-u?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ej hvala. Da sad se secam da se tako zove, nisam znao da su ga zvanicno izdali. Naravno da je preteran. Nasli su sacicu Amerikanaca koji misle drugacije od ostalih (to ne znaci da ih nema vise) i resili da ismeju Ameriku. Mada ona scena kada pevac pise po zidu (cini mi se Bog) i ona mu devojka prilazi i daje novac... Mislim da nije preterana i da odrazava pravo stanje Amerike. Meni licno treba taj film, kao dokumentarac, da ga malo proucavam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verovatno cu ici mada sam na poslednja tri nastupa bio... mogao bih da napravim pauzu.... ma jok! :)

 

Inace tek juce odlusah Volk. Ja spadam u grupu onih koji su odusevljeni albumom. Nesto najbolje sto je Laibach do sad uradio. Iskreno se nadam da cemo cuti nesto sa Volk-a na predstojecem koncertu. Mada sam sumnjicav kako ce to da zvuci. Verovatno ce sve biti u samplovima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...