Jump to content

Opšta tema o računarima


Vlaja Buraz

Recommended Posts

Nisam illiterate, da se razumemo, samo sam se nadala da postoji bolji nacin od manuelnog pisanja skripte.

Bio je long shot svakako, naci cu frilensera da mi odradi to :D

 

Hvala, svakako :pivopije:

 

EDIT:

Fora je u tome sto za ovu specificnu bransu zapravo koriste isti booking sistem, u jako velikom broju.

Ako je isti, postoji li onda skripta koju mogu slightly da editujem?

Edited by Хавочка

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pravo da ti kazem ne znam ni jedno komercijalno resenje koje ti daje out of the box bez da ga sam napises. Moraces da proguglas. Web Scraper fazon neki ... E sad, ako koriste isti booking sistem, onda kontam da taj booking sistem ima neki div tag sa nekom klasom koja je svuda ista ili nesto slicno, kako se identifikuje, ili mozda iframe preko kog vuku taj isti sistem. Ako namestis web scraper da prodje kroz tu listu sajtova i stranice, i trazi specifican element sa tom klasom, id-om ili iframe mozda, onda kontam da bi mogla da povuces sve sto ti treba ... Ali kao sto rekoh, ne znam komercijalno resenje, mozda ga i ima :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

rx 480 nema sta da trazi pored 1070,cak ni pored 1060.Jebali ih gsycnovi,freesyncovi i ostala sranja.Sad moras i monitor da uparis sa ostatkom hardware-a.Ako cemo suditi po dosadasnjem iskustvu,Intel i Nvidia ce biti bolji izbor,onda je bolje juriti neki gsync monitor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sjebah se sa crackom za After Effects, zatvorio sam pre vremena crack i sada ne mogu vise da koristim program jer mi izbacuje poruku da prvo moram da se logujem sa mojim Adobe ID da registrujem program.

Zna li neko kako da uklonim ovu poruku pa da ponovo pokrenem crack?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam za konkretan program, ali uopšteno mi je logično da odradiš pravilan uninstall programa, počistiš eventualne zaostale tragove (u registry-ju ili, ako nisi vičan, pomoću npr. CCleaner-a) i onda kreneš ispočetka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod ovih imas povoljnih bubica.Imas i sennheiser.Ja sam uzeo cx 5.00g,mada vidim da su im ostale samo "i" verzije,to je za iPhone,ako hoces handsfree,ako ti ne trebaju za telefon onda nema problema.Ja ove sto sam uzeo su dobre sto se tice zvuka,mada meni ergonomija nije neka,tesko ih podesavam da stoje kako treba u uhu.

 

Link:=1"]http://www.bmfocus.rs/slusalice-i-handsfree-uredjaji/cat/228?f[p]=1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam nedavno uzeo ove, na preporuku

 

http://www.audio-technica.com/cms/headphones/11871cf05c62c838/index.html

 

ne kod nas, doduse, pa ne znam ko ih prodaje i po kojoj ceni. sasvim solidne, zvuk u principu realan, bez prebudzenih baseva. malo su nezgrapne zbog noise cancelling prekidaca, ali brzo naviknes.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...