Jump to content

Opšta tema o računarima


Vlaja Buraz

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

veći je on retard što je najbolje doba gejminga propustio jer se tripovao da je pc i panzer general nešto najbolje što postoji.

 

zlatno doba je do 2001. cirka

to nije propustio

:P

 

kuzma je bio bolji dok je svoju fašistoidnu narav usmeravao na jasnu, činjejnicama potkrepljenu PC supermaciju u odnosu na konzolašku seljanu,

sada je prerastao u putinovskog fanatika :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

on ne misli na prokažene ekstremne opcije

one su meni čak i bolje (makar iskrenije) od "sjw pokreta" koji svoje totalitarne i revizionističke tendencije podmuklo maskira.

 

Praktično je postalo nemoguće praviti autentičnu igru smeštenu na teritoriji Evrope u srednjem veku ili ranom modernom dobu, a da vam takvi klovnovi ne skoče na vrat.

Čuj žene potlačene u srednjem veku (Crusader Kings) ili nema crnaca u srednjevekovnoj Bohemiji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Једно питање за компјутерске зналце.

Шта је SANDBOX SITE??

Кад се улогујем на мој пејпал налог избаци ми обавештење да морам да апдејтујем претраживач до 30. јуна јер у супротном нећу моћи да користим пејпал на компу. Онда ми даје инструкције како да проверим да ли је апдејтован и даје ми линк за sandbox site и каже да,уколико се учита страница онда не треба да се ништа апдејтује а ако не,онда треба. Кад кликнем на то он ме поново убацује у пејпал сајт па ја сад не знам да ли је то исправно или треба да ми се учита нека друга страница јер ми је фајерфокс већ апдејтован.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Одабрао сам ово прво,нешто је учитало и то је то. Јел то све ил има још нешто? Мада је "проблем" остао а притом користим фајерфокс а не хром. Извињавам се али сам везара за све то везано са комповима па морам да питам за сваки корак и сваку глупост.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

https://youtubedownloader.com/downloaded/

 

meni ovaj radi perfektno

nekim ljudima su antivirusi reagovali, ali kod mene Kaspersky i Malwarebytres nemaju nikakav problem s ovim programčićem

 

i da preporučim jedan sitan, ali meni jako koristan

 

Audio Switcher

https://audioswit.ch/er

 

za lagano prebacivanje između output uređaja, a mislim da i za input radi na isti način, samo me mrzi da gledam sad

podese se uređaji na hotkeys i milina

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...