Jump to content

Guild Wars


Vitamin K Experience

Recommended Posts

Prethodna tema je obrisana verovatno jer je bila zastarela. Ova poruka je više hookup i nabacana gomila screenova nego opis igre. Imam gomilu shotova već podignutih pa ih samo budžim u jednu temu :)

 

'Nači, kliknete na klikabilni thumbnail i otvori vam se velik' shot.

 

 

Ja pre godinu dana u Sorrow's Furnace-u (teh noob happy hench family)

IPB Image

 

Ortakinja i ja u Totem Axe farmingu (pala 2 ili 3 komada čini mi se)

IPB Image

 

Vulkanska Ostrva, mesto gde će vam se naježiti dupe kada prvi put kročite :)

IPB Image

 

Ponekad se tu nađu ljudi koji ti rade lapdance da bi te oraspoložili :)

IPB Image

 

...ili ti čuče na bulji kada izgineš

IPB Image

 

Orgijanje po divnom hladnom danu sa dve fine nekromanserke

IPB Image

 

Solo ubijanje Ryvera

IPB Image

 

Solo ubijanje hidri :)

IPB Image

 

Now back to how much I rule

(skapiraće onaj kome znači sledeći info: 3 rangera i order necro završili ceo poslednji krug u Tombsu - izginuh samo jednom i to kod bossova)

IPB Image

 

Pozerski screen iz 3 men Underworld trappinga

IPB Image

 

 

Pih, zbog limita od 10 slika moram da stavim samo linkove do ostalih screenova :)

 

Debela Gotičarka se čudi kako su bikovi kvalitetno ugojeni u UW-u

 

Late-night gay orgijanje i uznemiravanje ljudi u velikim gradovima. Sve je počelo kada su neki dobri ljudi videli moj nick i spontano krenuli da kreiraju karaktere sa sličnim imenom.... :) (plakao sam od smeha sat vremena)

 

Elitna misija the Deep - nas 11 pegla Kanaxai-a u ne tako prijateljskom okruženju (konstantan -8 health degen:))

 

I da ne ostanemo kratki za screen iz Nightfall-a evo mog sablasnog kosača u akciji :)

 

 

 

 

 

 

Još neko se loži na ovu igru kao ja?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh, nikad nisam imao dovoljno vremena i volje da ozbiljno igram GW. Nagurao sam jednog Elementalist/Necro-a do 10lvl i tu sam stao. Pošto sam aktivno igrao i Lineage II, nije bilo previše mesta za još jedan MMORPG :rolleyes: Drago mi je da si se ti pronašao u GW :razz: Ja sam morao da batalim MMORPG, jer sam bio zapostavio sve drugo. Zaj*bano je to... Droga :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čak ti dva dana treba, a imaš preko godinu dana iskustva u igranju GW?! :no: Slaaabo :razz:

 

Mislim, šta da ti kažem, igrao sam možda nedelju dana po sat vremena, dok nije radio L2 server :uhoh: Ali ne možeš ozbiljno da se posvetiš u dva MMORPG sveta. Bar ja ne mogu... Šteta, pošto mi je bila vrlo zanimljiva. Verujem da je još bolje sada sa 4 nove klase (ja sam samo Prohpecies igrao), kombinacije klasa su sada mnogo "bolesnije" :bigblue:

 

@BaalBehrit: Srećno. I pazi se... Igre tog tipa jedu svo slobodno vreme. A i više od toga. Eto, upozoren si od strane ex-MMORPG ovisnika :da: (još uvek na lečenju)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha

 

Pa to ti pričam vodeći paralelu sa poslednjim Prophecies likom kog sam vodio samo kroz tu mapu. Ranger, napravio sam ga u januaru ili februaru. Tako da sam ga bio nabudžio za vikend sa ~3 meseca iskustva. :P

 

Što se tiče konzumiranja slobodnog vremena, poješće ti onoliko koliko dozvoliš da ti pojede.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Ja sve mape. Prekjuče sam dobio sa monkom Protector of Elona titulu. Imam protektor u Catha-i i Tyria-i. Još da se iscimam za par mapa i King of Big Deal sam :)

 

Btw, sa dervišem sam u pustinji u Tyriji sada. Ako nekome večeras trebaju misije Dunes of Despair, Elona Reach ili Thirsty River može da me whispuje. Nick mi je I Fart Cyanide.

 

Poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

ok...

 

samo da uzmem novu grafulju (posto sam presao ovde na pci expres,a jedino sta sam imao od pci expresa kuci jeste bedni 7100 gs...mada radice i ovde na low detaljima)

 

das mi onda par dana da nabacim lvl 20 posto sam strasno lose razio lika :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

znam ali je 7100gs tesko sranje....mada evo ponovo sam instalirao nakon onog posta...i evo jos uvek ucitavam prvu regiju...9200 fajli za download :)

 

edit:

 

jebote ovo govno secka na 7100gs...kako si uspeo ovo da igras na 6200 :)

Edited by darthmaul

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...