Jump to content

Američki fudbal


negative creep

Recommended Posts

To bi bilo katastrofa. Mislim da Ouklend zasluzuje tim, dobra je atmosfera u onoj njihovoj rupi.

 

Dobre su utakmice bile. Bice i veceras uzbudljivo. Nazalost ispali su GB, nesrecno, i Kanzas. U principu svejedno mi je sad ko ce da uzme, samo da nisu Patriote. Mozda bih vole da to bude Karolina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobra atmosfera ali im je poslovanje na nuli, jedva da ikakvu zaradu obrću u Ouklendu, zato i razmatraju sve ove opcije

 

Pekersi su mi nekakvi nebulozni bili cele sezone, videlo se da će da ispuše na ovako neku glupost. večeras baš teško predvideti obe utakmice, bilo bi dobro da Karolina prođe

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 6 months later...
  • 1 year later...

pre svega zato što je uvek veći rizik ići na tačdaun u 4. daunu i mnogo ko bi izabrao na ide na šut, no ovi ne samo da su imali muda da rizikuju nego su ih navukli na najprostiju školsku foru

 

inače sjajna utakmica, obe ekipe gotivne i bilo bi mi drago ko god da je uzeo. žao mi je Brejdija, super je igrao ali im je odbrana bila jako neozbiljna, morali su mnogo manje da se zajebavaju kad su već videli kako su ovi odrali Minesotu u polufinalu

 

Filadelfija i bukvalno gori naravno, najzad je kraj zajebancijama kako nemaju nijednu titulu :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 11 months later...
  • 8 months later...

da krenemo sa pričom na vreme ovog puta :haha: 

5. kolo bilo, retko lud početak sezone, gledah sinoć gomilu utakmica istovremeno a ponajviše Pitsburg-Baltimor, zabavno peglanje bilo

ali potez kola ipak:

ili ovako ako neće embed:

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10214579063579538&id=1510029594

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 years later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...