Jump to content

Immolation


Grobodan

Recommended Posts

Прва песма која се појавила ми је звучала стерилно, а ваши коментари су ме припремили за разочарање, али је ситуација потпуно супротна.

 

Албум звучи сјајно, од почетка до краја. Допада ми се што су спустили атмосферу и бацили се на изување

  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...

^Ima mnogo bendova sa ravnim tabanima.

 

Podsetilo me skorašnje ponovno pominjanje Dead Congregation-a u službi Immolation replacement terapije, na ovaj bend:

http://www.metal-arc...ands/Ignivomous

 

Nadjoh u searchu da su ih ne-lažni-ne-sport stubovi Morbid God, Grob i Fapril (i Sadomatora da ispoštujem, on je i vodio ljubav uz njihovu muziku) ispratili tamo kad je prvi album bio aktuelan... Pustih pre neko veče pred spavanje, malo mi na jedno uvo ušlo a na drugo izašlo, ali mi se čini da je bilo dobro, obrnuću još neki put

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 9 months later...

Obrnuo sam ponovo poslednji album, da čujem ima li izmene u utisku posle nekog vremena... apsolutno ne.

 

Ravni rifovi, ravna produkcija, ravni vokali... Nižu se deonice, ulaze na jedno uvo i izlaze na drugo, atmosfere ni od korova. Biće da je prošlo njihovo vreme što se tiče pisanja muzike.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja poslednji nisam obrnuo jedno 2 god. baš mi bzvz utisak ostavio, pogotovo ako se uzme u opticaj da je Majesty zvučao vrhunski, a Providence najbolji EP u poslednjih x godina, mada nije da taj bend nije imao lošijih albuma, meni npr. Failure daleko slabiji od prva dva, takodje, toliko hvaljeni Harnessin Ruin mi nije ništa spec. tako da ih ne treba tako lako odpisati, neka prodje neko vreme, napišu se kvalitetnije, zanimljivije pesme, imaju sigurno Ross i ekipa još toga da ponude, barem se tome nadam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je Harnessin bio isuviše ravan, bez neke baš dobre pesme, za navlačenje klinaca na Immo bih pre preporučio Shadows in the Light, na njemu ima baš dobrih hitova World Agony, Passion Kill, naslovna... a nije previše zaguljen( :mhihi: ), ima fin odnos brutalnosti, melodike, gruva..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste zadnji Immo loš, ali kakve albume su imali u prošlosti.. Mardukovci bi trebalo da im budu roudiji :mhihi:

 

mada nije da taj bend nije imao lošijih albuma, meni npr. Failure daleko slabiji od prva dva, takodje, toliko hvaljeni Harnessin Ruin mi nije ništa spec.

 

e pa jebiga sad :haha:

 

vaši lični ukusi na stranu, Marduk ima jednu od najkonzistentnijih diskografija u black metalu sa vrlo malo besmislica i loših momenata

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Talvi

 

Dawn of Possesion, Close to a World Below, Unholy Cult, Shadows in the Light, Majesty and Decay, albumčine samo takve,

 

ali, i da je bend snimio samo Here in After, više od pola extremne scene bi trebalo da im se sagnu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...