Jump to content

White / Rob Zombie


Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Nažalost snima, posle prvog solo albuma nije 5 dobrih hitova navukao... evo slušam ovaj novi, prvi utisak baš slab, jedva 30 min muzike navukao. I dalje ispratim šta radi zbog ljubavi prema Astro Creep i LA Sexorcisto ali slaba vajda. Bolje da radi neke nostalgia turneje, to bih rado video.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam uzeo La Sexorcisto pre jedno dva meseca, imao sam ga na kaseti, 93 sam kupio.

 

i slusao, nisam bas dugo pustio. i skapirao da je RZ daleko najslabija karika u bendu :D

 

riffovi, gitare, bubanj, sve je mnogo bolje od njegovog pevanja i zasluzuje boljeg pevaca :D

 

mislim kapiram da je on mastermind i sve to, i da ne bi nista bilo bez njega i njegove price/estetike, ali jbg, to mi bio zakljucak nakon sto sam pustio sad sa pauzom od 15+ godina

 

Soul Crusher najbolji primer.

 

intro riffovi kidaju i onda skapiras da je Rob usao i bio u fazonu, sve je to lepo, al ajde sad bacite jedan half time dosadan riff da bi ja mogao ovo moje glupo polu repovanje polu danzig pevanja da ubacim. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grobe, ima i na Sinister Urge "dobrih" arena rok hitova, taj mi je čak i slušljiviji od Hellbilly Deluxe. Kako je menjao saradnike, a i smanjio svoje kriterijume, sve je gluplje pesme pisao (tekstove) a sa muzikom se povratio otkako je Johh 5 uskočio na mesto gitariste.

 

Imao sam pre dosta bootlega iz White Zombie faze, i interesantno mi je kako je sa godinama njegov vokal degradirao, pogotovo što ti bootlezi nisu peglani kao mnoga lajv izdanja koja je izbacivao...

 

Astro creep 2000 je bio vrhunac benda, i definitivno nisu mogli dalje i kao muzičari i ljudi. Mada ne verujem da bi mogli da nadmaše taj album. Ali je svakako interesantno ispratiti šta je ko radio posle White Zombie...

Edited by VoivodBG

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 8 months later...
  • 1 year later...
  • 2 weeks later...
  • 1 year later...
  • 6 months later...

https://smellslikeinfinitesadness.com/j-yuenger-talks-25th-anniversary-of-white-zombies-la-sexorcistodevil-music-volume-1/


Odličan intervju sa gitaristom. Objašnjava kako su nastajele pesme i potvrdio je sumnju da je Rob oduvek bio đubre od čoveka i zanimljive peripetije sa pravima oko semplova na albumima. Super je i osvrt na turneje i poređenja i razlike između njihove i Evropske publike. Dobro čitalačko štivo.
Ima i drugih intervjua sa raznim muzičarima na portalu pa će zasigurno biti interesantno da se pređe par puta.

 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...