Jump to content

Produkcija i producenti


WHISPER_EVE

Recommended Posts

Ciki, molim te :bigblue:

 

A kad se vec oni pominju, ko ne zeli da svira svoje solaze na albumu, nek slobodno skokne do Smedereva. :) :)

 

Sta mislis, sto smo mi bas u Smederevo isli :lol: ?

 

Sto bi reko moj cale - "Jebalo te Smederevo! Mogli ste i u Bosnu da odete" :) Eeeeeeeee, ne zna cale :mhihi: ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

po opremi pinkov studio je najbolji kod nas... ali tamo nema strucnih ljudi koji tu opremu mogu da iskoriste i sranje je muzika koju rade...

 

za sada mi je od svih producenata najnajnajbolji Dadi Stojanovic...

a nije ni skup... 20€ je sat ili 100€ dan ili cela pesma 300€...

Edited by WHISPER_EVE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam dvojicu strucnih ljudi koji rade u pinkovom studiju, a i nagledali su se i bolje opreme od te.

"Dvojca"? Studio održava jedan (muški rod, čovek, Cile) a tu je i ona pro tools riba.

 

po opremi pinkov studio je najbolji kod nas... ali tamo nema strucnih ljudi koji tu opremu mogu da iskoriste i sranje je muzika koju rade...
Pa kao i svi ostali rade one koji plate. Nije funckija studija da radi lepu muziku.

 

za sada mi je od svih producenata najnajnajbolji Dadi Stojanovic...

a nije ni skup... 20€ je sat ili 100€ dan ili cela pesma 300€...

Svaki ciga... Kako ono ide izreka? :meshuggah:

Ili planiraš udaju pa reklamiraš da si dobrostojeća? :D

 

Šalu na stranu, ne razumem šta je tačno tema ovde? I u čemu je smisao, zašto si je otvorila? Ovde su na forumu ljudi kojima je i 50e mnogo i kojima je to "producent" van domašaja...

Edited by Dushan S

Share this post


Link to post
Share on other sites

koga znate,

 

koga preporucujete,

 

cene,

 

sta da ocekujemo?

 

Kao nas ima dovpljan broj dobrih producenata, samo sto je za tebe nemoguce da dodjes do njih.

Nemoj pogresno da me shvatis, ali nemoj jos da trazis producenta, jer producent treba da nadje tebe.

A sto se tice cene, to opet zavisi od producenta, jer ako ti valjas, imaces odlican demo za dz, a ako ne,

od 200 eur za solidne uslove do 500 eur za odlicne uslove po pesmi.

Ovo sve vazi samo pod uslovom da ste maximalno ozbiljni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao nas ima dovpljan broj dobrih producenata, samo sto je za tebe nemoguce da dodjes do njih.

???

 

Nemoj pogresno da me shvatis, ali nemoj jos da trazis producenta, jer producent treba da nadje tebe.
???

A sto se tice cene, to opet zavisi od producenta, jer ako ti valjas, imaces odlican demo za dz,
???

 

a ako ne,

od 200 eur za solidne uslove do 500 eur za odlicne uslove po pesmi.

Ovo sve vazi samo pod uslovom da ste maximalno ozbiljni.

???

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...