Jump to content

Swarrrm


Anоnymous

Recommended Posts

Dakle, ne znam jeli neko čuo za ovaj genijalan bend ali ja preslušah malopre njihov album iz 2000-te Against Again (imate ovde negde download: http://deathmetalinvasion.blogspot.com/ ) i oduševih se. ^^ Da, sviraju Grind, ali ne samo to već imaju i neke uvrnute melodične delove, Post-Hardcore elemente i još shitload of drugih uticaja (praktično Avantgarde). Iskreno, nemam dodatnih informacija o dotičnom bendu, sem da se pevač zove Hatada, gitarista Kapo, basista Futoshi i bubnjar Chowrow. A da, i to da je Hatada osvedočeni begunac iz lokalne mentalno-zdravstvene ustanove.

 

Diskografija: http://www007.upp.so-net.ne.jp/swarrrm/discorgraphy.html

 

Ni ja ne mogu da se snađem, znam samo da imaju gomilu split-ova. Svaka dodatna informacija je dobrodošla...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uhm...'beš mi sve ako ovo nije jedan od najboljih Grind bendova ikada. Skinuo sam Nise Kuseishu Domo - Thee Imitation Messiahs (2003, jebeno odličan album) i još neke split-ove. Waaaaaa naložio sam se, što bi rekla jedna koleginica s ovog foruma *moist*. ^^

 

Ae bre skidajte nešto od njih prokleti bili, ostav'te melotechnideath i ostale boy-band žanrove!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja imam, verovatno, sva njihova izdanja i Nise Kuseishu Domo je njihov najbolji album zasigurno. vokal je neprejebiv, na momente me potseti na Sakevia [GISM], sto retko ko moze da ucini. muzika je dosta direktnija nego na ostalim izdanjima gde ima i vise emo/skrimo elemenata. u svakom slucaju moze da se svidi i ovim i onim grinderima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heheh fin Versus avatar. Šta imaš sve od njih?

 

Moja lista:

 

[1999] Swarrrm & Force 7" Split

[1999] Swarrrm & Fugaku Split

[2000] Against Again

[2001] Swarrrm & Atomic Fireball Split

[2002] Swarrrm & Bloodred Bacteria Split

[2003] Nise Kuseishu Domo - Thee Imitation Messiahs

 

Ima još, znam ali ne mog da nađem...skida se Chaos & Grind (1998) ali spoooooroooooo. Skelletona me muči malo =/

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

Da, tačno su kao Dir `en` Grey.

 

Also, Black Bong je jeibtačno ubitačno fantastičan!!!!!!!!!!!

 

Ovo je track list:

 

1. Snow

2. Cherry Tree

3. Fissure

4. Sky

5. Road

6. Light

7. Wind

8. Black Bong

 

ili u kanji-ju:

 

1. 雪

2. 桜

3. 裂

4. 空

5. 道

6. 光

7. 風

8. Black Bong

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

gobblegegook = win

 

zasad :P

 

btw jeli moj snimak ili bas rezhe non stop?

 

Vishe mi se svidja dir en grey... frontman swarrrm-a je odlican vokal, ali frontman dir en grey-a ima ponajbolji beastial growl (ono kad zarezhi) na metal sceni trenutno =)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...

Ovo je jedan od 4-i Japanska benda koje gotivim. Ali stvarno mislim da ovo trebao na Avangardu pre nego ovde.

 

Inache imaju smao tri albuma i milion splitova,epova singalica i raznih chudesa. A to su Against Again, Nise Kyuseishu Domo (Thee Imitation Messiahs) i Black Bong. To je i jedino sto imam od njih. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inache imaju smao tri albuma i milion splitova,epova singalica i raznih chudesa. A to su Against Again, Nise Kyuseishu Domo (Thee Imitation Messiahs) i Black Bong. To je i jedino sto imam od njih. :)

 

pa i nemaju nesto premnogo izdanja.pogledaj diskografiju japanskog sabbata pa onda reci :razz:

 

sve sto sam od njih slusao je vrhunski.

 

silence :rockdevil:

Edited by Goxy

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa i nemaju nesto premnogo izdanja.pogledaj diskografiju japanskog sabbata pa onda reci :razz:

 

sve sto sam od njih slusao je vrhunski.

 

silence :rockdevil:

 

 

Jel to japanci grese u stampanju diska ili se pesma zove scilence? Ili je na foru i am the black WIZARDS! :rockdevil:

Edited by Сталкер

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...