Jump to content

Dagoba


Recommended Posts

Francuski industrial metal bend nastali 1998 godine...loze se na fear factory,messhugah,strapping i slicne...

Imaju dva albuma...oba dva su nekako...nit smrde nit mirisu...par cool pesama,par ocajnih

Prvi album je vise na fazon vec naglasenih bendova dok drugi u drugom delu menja stil sa dodavanjem atmosfera i gothicarskih fazona...Pevaju na engleskom...

 

Mozda su za neke previse nagruvani i u pocetku ce ih porediti sa ovim NWOAHM bendovima ali kada se zagrebe povrsina videcete da su sasvim ok bend...za one koji vole ovakav zvuk neka potraze po slsk-u ima par primeraka ovih albuma...

 

evo vam i jedan spot:

 

 

e da ovo je inace jos jedan cool francuski bend...nadam se da ce ih biti jos posto francuzi trenutno haraju underground scenom sa njihovim novim novim talasom metala...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ako je tebi album "What Hell is About" u fazonu da nit smrdi, nit mirise, onda imas stvarno visoke kriterijume.

Ljudi NISU izmislili toplu vodu (to je svojevremeno uradio FF), ali je album uradjen vrlo kvalitetno. Produkcija je napucana, klavijature daju vise nego dobru atmosferu, tako da postoji melodija, a ne samo industrija, sto je propust 1 albuma.

Ja inace ne slusam mnogo ovakvu muziku, ali mi je ovaj album vezao paznju.

Mocno. Vredi cuti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nit smrde nit mirisu

 

previse nagruvani

 

sasvim ok bend

 

realno od svih ovih cyber bendova dagoba mi je ubedljivo najgora

 

jos jedan cool francuski bend

 

dagoba zvuci potpuno prebudzeno za jedan bend

 

 

tako, htedoh da pitam koja je fora otvarati temu bendu koji ti se ne svidja, ali sada vise ni u to nisam siguran..

o cemu se ovde zapravo radi? :lol:

Edited by marcoman

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

ljudi, ne biste verovali da su oni vr' na francuskoj sceni i po rispeću i popularnosti ih samo gojira stiže.

Slushajte nostromo, mistaken element, gokan, homestell i ostale bendove slichnog pravca, dodushe, modernizovane u odnosu na njih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vala bas. :)

 

rece mi jos ranije (dok nisam ni znao sta su) sestra iz francuske da se tamo dagoba i gojira dosta slusaju i da mladji bendovi pocinju da rade po ugledu na njih.

 

edit: odgledah i spot za another day. za nijansu manje sranje od rush-a jer prikazuju isecke sa svojih svirki sa gay izgledom i gay publikom. glupi francuzi.

 

http://www.youtube.com/watch?v=kDuUWGvXlJM

Edited by ^Suicide_Pony^

Share this post


Link to post
Share on other sites

niti su iz francuske...

 

dobro bre, evo - iz zeneve su, fr. govorno podruchje, pa sam ih stavio tako na gomilu :D

 

@ pony - pogledaj svirke lofofore, pa pogledaj shta je kretenizam - smirenija zika od svih dz bendova, a publika se kolje i skache sa bine :)

Edited by woochyna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...