Jump to content

Bolt Thrower


scissors

Recommended Posts

Engleski grind/death metal bend, izdali su prosle godine novi album "Honour-Valour-Pride". Kada sam prvi put cuo za njega zvucali su mi kao Six Feet Under, ali nekako u boljoj verziji... imaju poneceg zajednickog. Za dobre poznavaoce ovog benda - kakav vam je novi album? A za ostatak ekipe, kakav vam je sam bend, muzika...?

Comments...

 

 

p.s. a za one koji nikad nisu culi, moje preporuke i link ka 2 pjesme:

 

Inside the Wire (album: "Honour - Valour - Pride" - 2001)

http://www.metalblade.de/mp3/boltthrower_i...sidethewire.mp3

 

No Guts, No Glory (album: "Mercenary" - 1998)

http://www.metalblade.de/mp3/noguts.mp3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sma slushao War Master i jos 1 al ne mogu da se setim kao se zove...jos stariji. To su strava albumi...Old school sto mi se jako svidja...za novi nista ne znam ali gledacu da nabavim...Ako je u fazonu starih ne moze da bude loshe...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sma slushao War Master i jos 1 al ne mogu da se setim kao se zove...jos stariji. To su strava albumi...Old school sto mi se jako svidja...za novi nista ne znam ali gledacu da nabavim...Ako je u fazonu starih ne moze da bude loshe...

 

Kolega meni treba da verujes...odlicni su svi slbumi...samo je razlika u nijansama...inace odlican bend...poslednji album svakako treba poslusati

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

Kao da ce neko da postuje....pola ovih novih klinaca nije culo za bend....

 

No ajde videcemo

zato treba da im malo damo do znanja koji su dobri bendovi biggrin.gifa:

pa i ja nikad ne bih upoznao metal da mi nisu ljudi preporucivali bendove i albume biggrin.gifa: :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa Bolt Thrower je po meni sasvim solidan death metal bend sa utiscima nekog grinda.Najbolji albumi su Warmaster i 4th Crusade.Ovaj novi album nisam cuo ali ako je przacina kao ovi stari onda je ok.

novi album je sasvim dobar, mislim da ga i te kako vrijedi poslusati biggrin.gifa: biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 7 months later...

BOLT THROWER JE NAJZESCI BAND KOJI JE IKAD POSTOJAO..............

svaki njihov rif ulazi u mozak i razvaljuje.....onake riffove niko nije pravio i niko nece da uspe nesto tako dobro da napravi.....

WARMASTER je NAJZESCI ALBUM DEVEDESETIH GODINA....... i niko nemoze da me ubedi da nije tako......

"Honour..." je isto fantastican album (malo su se skinuli sa gasa i vocals su drugacije (morao sam da se prvo priviknem na Dave-ov glas(prvih 20 minuta biggrin.gif ).Uzivo je ok, ali Benediction glas na Bolt Thrower albumu ja bilo malo cudno......samo su nastavili ono sto su sa "Mercenery" zapoceli...

 

p.s. samo moje misljenje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Konachno neko da deli moje mishljenje...mada shto se tiche najboljeg albuma meni je to "...For Victory". Za taj album ja rechi nemam...mada sam se malo razocharao sa ovim novim albumom...nekako mi glas ne shtima. Taj novi je ujedno i jedina zamerka ovom neverovatnom bendu. Naravno i "Realm of Chaos" je posebna pricha...

Brutal Death u svom elementu...lepota.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma štima glas, kako ne štima biggrin.gifa: pakleno-pogani-ultra-low-grind-growl biggrin.gif važno je da se dobro uklopio u muziku, a (barem meni) se čini da je tako... gledao sam maloprije spot za "Inside the wire"... nije loš, čini mi se da na koncertima nabijaju dosta energije biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...