Jump to content

Necrophagia


Grobodan

Recommended Posts

Kako se zevo njihov film,sto su snimili?

 

 

ZAKON SU!!!!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil:

Through the Eyes of the Dead? :D

 

I, btw, aj neka neko nabaci link za Blood Freak video... Zazeleo sam se. :D

Edited by Denny

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 103
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma ja imam full verziju na nekom disku. Ali onaj spot nisam gledao par godina, niti imam nameru ikada više.

Većih boleštija od njihovih spotova u principu ne postoje ... ima jedan, čini mi se za neku pesmu ''Holocausto'' tako nekako...

taj je vala još gori. Riba u kavezu, a neki dečko joj komada telo do najsitnijih detalja. Jebem im mater umobolnu.

Od silnog gledanja tih sranja, može samo neka teža kategorija psihopate da se postane...ništa drugo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam uspeo da nađem, ko zna gde se to zaturilo...

 

Šta tu ima da se vidi? Bubnjar vadi pačona,

translači ga i prosipa belu tečnost na kosu izmasakrirane devojke, čijeg je ćaleta pre toga upucao.

Prevrće očima k'o sumanut i zakopava je ... to je to, kraj.

Znaš kada će ti likovi nešto u životu jebati? Kada Iguman izda album za Nuclear Blast.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ja imam full verziju na nekom disku. Ali onaj spot nisam gledao par godina, niti imam nameru ikada više.

Većih boleštija od njihovih spotova u principu ne postoje ... ima jedan, čini mi se za neku pesmu ''Holocausto'' tako nekako...

taj je vala još gori. Riba u kavezu, a neki dečko joj komada telo do najsitnijih detalja. Jebem im mater umobolnu.

Od silnog gledanja tih sranja, može samo neka teža kategorija psihopate da se postane...ništa drugo.

 

kad nemaš pojma, nemoj se ni javljati ovde :da: "ne hvali se svojim neznanjem" :da:

 

to sa ribom u kavezu je uzeto iz filma Roadkill iliti Last days of John Martin, pesma se zove Burning moon sickness :da: film je snimio nadaleko i naširoko poznati Jim Van Bebber a glavni lik je urađen po uzoru na Ed Gain-a.....a to "holocausto" što pominješ je naziv albuma Holocausto de la Morte......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Шта, као омашио сам поенту?

И сам рекох како ми се чини да је ''Holocausto...'' што не значи да јесте. У сваком случају си сконтао о ком споту је реч.

Није шија, него врат.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam uspeo da nađem, ko zna gde se to zaturilo...

 

Šta tu ima da se vidi? Bubnjar vadi pačona,

translači ga i prosipa belu tečnost na kosu izmasakrirane devojke, čijeg je ćaleta pre toga upucao.

Prevrće očima k'o sumanut i zakopava je ... to je to, kraj.

Znaš kada će ti likovi nešto u životu jebati? Kada Iguman izda album za Nuclear Blast.

Phil i Killjoy su izjebali vise riba nego sto cemo mi ikad. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

neznam na koji od dva filma mislite?

 

phil je uradio the mansons faily a killjoy august uderground's penance.

 

a necrophagia-in dvd je in the eyes of the dead(ako se ne varam),tu su spotovi i intervjui iz ere sa phil-om.

 

meni je najjaca era sa phil-om,posle je to dobro,ali nije vise onaj sludgy-southern zvuk.a phil-ovi rifovi su konza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...