Jump to content

UFC / Ultimate Fighter


Vresište

Recommended Posts

Završio je on sa 145. Imao je onaj peh sa Khabibom, sad ovo. Prevelik je za tu diviziju.

 

Pitanje je da li je ovo zbog skidanja kilograma ili nešto teže. Nadajmo se da je ovo prvo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stipe je bio ok sampion.Meni nije nesto preterano drag kao borac,ali nefer bilo sta lose reci o njemu.Covek se borio sa svakim borcem kog su mu ponudili.Pritom je dobijao smesnu kintu za to.UFC jedva cekao da ga neko skine sa sampionskog mesta.

Sam fightcard mi je onako.Saki u mma je pretuzan.Prvu borbu je dobio na srecu,u drugoj nije imao i izgubio je kao potpuni amater.Ono je stvarno zalosno.Bio je dobar u k-1,ali bolje mu je da se okane mma.Ngannou vs Lewis,sta je ono bilo,za onakve borbe UFC treba da refundira deo para publici.Ngannou hype balon skroz pukao,kad ga i Dana sprda.Ostale borbe su bile ok.Sve u svemu,ono sto je na papiru bio prebrutalan card,na kraju je ispao nista specijalno.Vrhunac veceri je bio Brock Lesnar sa svojim wwe sranjima na kraju eventa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno Stipe jeste postigao dosta, nema šta da se prigovori, plus uvek skromne izjave. Mada sam uvek navijao protiv njega. Pitanje je koliko će sada čekati na pojas, pominje se Lesnar-Cormier, tu je i Jones...

 

Odlična karta sa Holloway - Ortega, ovako ispade go prosek.

 

Ngannou od zvezda do blata.

 

Pettis odličan, konačno još neko da dobije protiv mašenja vage.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pettis, hooker, perry, millender, sve solidne borbe. i naravno svaka čast dc-ju, prvo iznabadao prstima za blindness, i onda iskusna završnica. jbg, navijao sam za stipeta, al šta da se radi...

 

ali u pravu je yoda, spala je piša kad su otkazali holloway-ortega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...