Jump to content

Anaal Nathrakh


darthmoog

Recommended Posts

Vi niste normalni kada nemate temu o ovom bendu."Novi" album je pokupio jutros 9 na blabbermouthu...ja ga imam vec duze vreme i mnogo mi se svidja...Zvuk...meni se cini kao da su hteli da naprave scar symetry u black metal verziji.Prva dva albuma nemam...mada voleo bih da ih nabavim.Black uopste ne slusam ali ovo mi se mnogo svidja...takodje se na albumu pojavljuje i shane embury iz napalm deatha.

Da i ovo nije pravi black metal zato sto ima mnogo uticaja grindcore-a i industriala (koje bas i nisam primetio).

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

the codex necro

total fucking necro

 

to nadjite, relativno je lako. tu je vec u pitanju extreme black metal.

 

kasnije u

 

domine non est dignus

when fire reigns from the sky man shall reap it as it has sown

eschaton

 

su malo skrenuli sa tematike, mada su i to jako dobri i agresivni albumi...

 

medjutim, the codex necro je neshto verovatno najbrutalnije shto se moze naci u tom stilu.

album chesto prelazi u buku, urlici su nehumani, tematika necro.. mislim...

 

shto se "total fucking necro" tiche, tu su stari demo snimci i neke obrade mayhem-a. dosta dobre, ne bi se postideli ovi...

 

zato uchinite sebi uslugu i nabavite prva dva.. ostali su dobri, ali ni prinesi brutalnosti ovih

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 11 months later...

Hell Is Empty and All the Devils Are Here

 

je gooooooood album. Stvarno lep album iz prvog slusanja kasnije moze malo da dosadi i da postane monoton, ali veoma dobar stvar pogotovo sam zadovoljan ovim ponekim thras helementom sto su ubacili.

 

Mada jos uvek nisu dostigli srz onoga sto zele mislim da su sa ovim novim albumom pokazali da bend ima potencijala , nadamo se da sledeci album nece da vuce na mejnstrim :P

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se baš nadam da će početi sve pesme da rade sa clean refrenima, toliko zajebano zvuče.

 

pa sad vecina pesama i jesu sa clean refrenima i od svih dobrih stvari sto rade taj deo im je najbolji

sta reci za refrene Shatter the Empyrean,The Final Absolution,Between Shit and Piss We Are Born,When the Lion Devours Both Dragon and Child...

 

 

Ja na njih i ne gledam kao na neki black, ima svega i svačega, ali su mi prvoklasan mjetal :)

 

death/black,vise death,ali kao sto rece ima svega.

i jeste prvoklasan metal

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...