Jump to content

Shining


Grobodan

Recommended Posts

  • 1 month later...

koliko god da je pozerski, ovo je prva stvar u metalu u poslednjih 10 godina sa iole muda

 

realno kad ste poslednji put videli metak u glavu u metal spotu

 

smrt, govna, sida i strahovi

 

Rammsteinov spot za Pussy je imao više muda.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 6 months later...

Slušam sve što mi se svidi. Šta je black metal, a šta nije, niti znam, niti razmišljam o tome dok slušam muziku, a i ne trudim se da nekome bilo šta objašnjavam. Nema ni vajde da se o tome puno raspravlja, jer u principu, svako sluša šta mu odgovara, druži se s kim hoće i radi šta hoće. Tako i treba da bude, nema tu neke filozofije. Što ne znači da ovog mamlaza iz Shining ne treba ubiti, makar od batina. Obično nemam problem da razdvojim muziku i onog ko je svira, ali ovaj čovek je poseban slučaj. Iritantan je do zla boga. Verovatno im ni publika na koncertima nije bolja. Glumi nešto, ne zna ni on šta, najveće ''zlo'' koje je napravio u životu je što se bode u venu i ljubi u usta sa kolegama iz benda. Možda to nekoga može da šokira ili privuče da ih sluša jer su kao ludi, ali kod mene ima baš kontra efekat. Pustio sam Shining pre možda 7-8 godina, ne sećam se ni kako zvuči.

  • Upvote 5
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 3 months later...
  • 5 weeks later...

Kvarforth: You like Tupac?

No.

Kvarforth: You have bad musical taste, in other words.

I like hip hop, but I don’t like Tupac.

Kvarforth: You wanna get beaten?

No.

Kvarforth: You will, if you say you like hip hop and don’t like Tupac.

I never took you for a Tupac fan.

Kvarforth: I never took you for hip hop. Do you like 50?

50 Cent? Not really.

Kvarforth: You don’t like the commercial stuff because you’re a big avant garde, and special.

Alright, you’ve got my number.

I don’t have your number, that’s really faggoty, like. There’s always two niggers in the front, two niggers in the back. Which means four niggers strapped in Grandpa’s Cadillac.

:haha: :haha: :haha:

 

Jebeni I'll Whip Ya Head Boy od Fiftija, pesma sa najjacim tekstom u istoriji repa :haha:

The voice in my head say fuck all these niggas

Then I start thinkin', I should rob all these niggas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kvarforth: How much did you pay to go to college? How much did your parents pay?

Well, fortunately for me, I got the government to pay for all my college.

Kvarforth: Why, because you’re a criminal, or—

No, because—

Kvarforth: —retarded, or—

No, because I did well on tests and I’m half Latin American.

Kvarforth: You have HIV plus?

No I don’t have a disease.

Kvarforth: Next question.

 

:haha:

 

treba ga batinati

  • Like 1
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kvarforth je hodajući cirkus, tako da i očekujem ovakve odgovre. Sam je rekao u intervju da je ovo sve za njega showbusiness i da moraš da imaš to egotistično ludilo da bi se probio. Nije baš da verujem u takav pristup, ali barem je načinio ovaj intervju zanimljivim za čitanje.

 

Meni je samo smetalo što ovaj lik koji ga intervjuiše negde pri kraju intervjua počinje da mu se pravda i ako ga ovaj lera samo tako. Meni to nije jasno, Kvarforth ti kaže da si parazit, da imaš sidu, da te je silovao ujak... a ti odma mu bacaš neke bljuvotine kako ovaj posao nije dovoljno romantičan i kako je tužan što ga više ne ispunjava... aj molim te samo si još napumpao ego ovom pacijentu koji misli da ko zna šta posebno radi što ovako klinački proziva ljude.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 4 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...