Jump to content

Dream Evil


K1nG5L0rdDemonSatanHeavy

Recommended Posts

Kakve to veze ima ?? :confused: Pa valjda je najbitnija dobra muzika koju ovaj sastav svakako ima !

 

 

Meni je nekako najdrazi album Dragonslayer (valjda zato sto sam ga prvog cuo) ali i ostali su veoma dobri !

 

 

 

Fire! Battle! In Metal! :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, to je otprilike to. Mislim, nemam ja problema sa velikim bendovima ili bendovima koji izdaju za velike izdavacke kuce, toliki underground fanatik bas i nisam. Ali, postoji toliko manje poznatih, a boljih bendova nezasluzeno bacenih u zapecak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma najbolje je da svi izdaju za One records, kod Valderame. Da koriste staru opremu da bi ostali "istiniti"

pa samo da mi neko da sponzorstvo, ima da pravim najfensije bahanalije, tebi u inat !!!

pa ni space eater nije vise underground. jebi ga, napusti projekat, rasprodaj opremu pa sviraj u thunderlordu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najjace kad Space Eater nije underground. :)

Nisam mislio da svi treba da izdaju za namanje moguce izdavace, bas naprotiv, ali svaki bend ima svoj neki razvojni put. Vidi Wolf na primer. od prvog albuma su imali jebacku muziku, a tek sa cetvrtim su dospeli do Century Medie, koja sada i nije ono sto je nekad bila.

Kao sto rekoh, ne pljujem a priori po svim bendovima na velikim izdavackim kucama i cak mi se svidja ponesto od muzike koju Dream Evil rade, ali sam cuo mnogo albuma manjih bendova sa puno vise duha u muzici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mrzim, ali mrzim pesmu Book of Heavy Metal...muzika, ajde na stranu, ali tekst...

 

"the only thing I want, is what my parents don't"

Alo bre, koliko godina imate...14?

 

"I've signed - a contract with the devil

I'd like to become a star

I'd die - to become immortal

That's why I play the guitar"

Znaci ja sviram gitaru zato sto zenske to vole...drugim recima...

 

Snowy, Snowy...ko tebe ubaci jadnog medju ove...

 

Bend muzicki nista posebno...another Deja Vu...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako negde ne mozes da kenjas za tu pesmu, to je text iste. genijalan je!

OK je, mada na primer ja i nisam poceo da slusam metal da bih pakostio roditeljima ili bilo koem drugom, jednostavno mi se svidela muzika. Mozda su pri pisanju teksta (najverovatnije) krenuli od licnog primera. To sto roditelje ta muzika nervira kako god da okrenes, to je druga prica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...