Jump to content

Vixen


ZmYchE

Recommended Posts

Klasicna postava je bila : Roxy Petrucci, Jan Kuehnemund, Janet Gardner, i Share Pedersen!

Vixen.jpg

 

Trenutna postava benda je: Jan Kuehnemund (gitara), Jenna Sanz-Agero (vokal), Lynn Louise Lowrey (bass gitara), Kat Kraft (bubanj)...

 

4 zenske u jednom bendu - prozvane kao metal kraljice :) Jako simpatican rock'n'roll band :)

Proslavio ih je njihov prvi istoimeni album VIXEN, i hit Edge Of The Broken Heart. Vecina rokera uveliko ima i albume i spotove u svojim kolekcijama.

 

Licno volem da ih slusnem sa vremena na vreme, simpaticne baladice, simpatican rock skroz...

 

I da ne smaram vise :):D

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drago mi je da vidim ovu temu. Vixen je sjajan zenski bend koji je znao da napravi hit pesmu. Imam prva dva (najbitnija) albuma 'Vixen' iz '88 i 'Rev It Up' iz '90. Na prvom albumu bih izdvojio 'Edge of a broken heart' i odlicnu 'Cryin'. A 'Rev It Up' mi je extra u celini i celosti, nema lose pesme na njemu (Rev It Up, How Much Love, Love Is a Killer...). Imam cak i video zapis jednog koncerta s kraja 80-ih. Malo mi je gitaristkinja sumnjiva jer okrece publici ledja dok svira solo, ali zato Roxy Petrucci tuche one bubnjeve svetski. Mislim da je bend napravljen prvenstveno radi love. One bile su neka vrsta atrakcije ali ipak su uspele da urade nesto znacajno. Sve u svemu obozam da slusam Vixen.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

:veseli::pivopije: :pivopije:

Bend je nastao jos dok je JAN (gitarista) isla u srednju...kojim povodom pare ili sta god, iskreno ne znam, nit me zanima..poenta je da su ribe skroz cool i da su koliko toliko opstale :) hehe i bas "troo glam" imidz furaju :P:)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Em što umeju da svirju,em što svaka izgleda super! Inače nemam baš njihove muzike ali imam par spotova(još bolje) ! Bravo zmyche!

 

a da vas počastim sa ovom slikom gde su devojke i Legendavixen_blackie.jpg BlackieLawless naravno,a ovaj drugi ko je nemam pojma

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

4 zenske u jednom bendu - prozvane kao metal kraljice :) Jako simpatican rock'n'roll band :)

Proslavio ih je njihov prvi istoimeni album VIXEN, i hit Edge Of The Broken Heart. Vecina rokera uveliko ima i albume i spotove u svojim kolekcijama.

Ja na primer nemam, ali cu nabaviti kad za to dodje vreme. Ipak preferiram drugi album, posebno 'How Much Love', to se zove pesma!

Uprapastio ih je suagvi Richard Marx koji im je pisao pesme. Sta im je to trebalo u zivotu nemam pojma. To je inace onaj lik sto ima onu pesmicu "Wherever you go, whatever you do, I will be right here waiting for you".

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) hehe i bas "troo glam" imidz furaju :P:)

 

Pogledaj spot 'Not a Minute To Soon' i videces da tu imaju drugaciji imidz nego na spotu 'Cryin' u kome su bas onako u troo glam fazonu kako ti kazes. Inace sa drugog albuma najjaca mi je pesma 'Love is a Killer'. Nisam bas neki ljubitelj balada ali ovo mnogo mocno zvuci a posebnu jacinu toj pesmi daje odlicno pevanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Заправо, 'ласица' и 'кучка' отприлике, с тим што је ово друго још и погрдније од тога, колико ми је познато. Мада, чини ми се да се користи и као 'риба'. Иначе, ко није приметио, у логу се налази и глава ласице.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нису то исте рибе, зар ниси видела поређење старе и нове поставе?

 

Ова друга слева на горњој слици је њамњам!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да, она скроз десно, само што су на горњој слици до јаја јако нашминкане. Изгледају као слике за омоте маторих певачица Гранда, где личе као да су 20 година млађе.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam da je jedino Jen ostala od pocetka sa Vixenom a da se ostala postava menjala...Ali svejedno i dalje su gadnije :) haha

 

Sadasnja postava:

 

* Jan Kuehnemund - guitar (1980 - 1991, 2001 - present)

* Jenna Sanz-Agero - vocals (2001 - present)

* Lynn Louise Lowrey - bass guitar (2001 - present)

* Kat Kraft - drums (2001 - present)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Очигледно ниси гледала "VH1 Bands Reunited". Тамо су све 4 видале ране претходних сукоба, а очигледно је да се нису биле измириле до краја. Наиме, остале три су Џен избациле из бенда 1991. и урадиле албум без ње, након чега се бенд и распао.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Очигледно ниси гледала "VH1 Bands Reunited". Тамо су све 4 видале ране претходних сукоба, а очигледно је да се нису биле измириле до краја. Наиме, остале три су Џен избациле из бенда 1991. и урадиле албум без ње, након чега се бенд и распао.

 

Pa da, ali je Jen nastavila rad Vixena... jbg...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...