Jump to content

Dimmu Borgir


Natasha!

Recommended Posts

Artwork for Norwegian Melodic Black metallers Dimmu Borgir's upcoming album, "In Sorte Diaboli" — which is scheduled for an April 24 release in North America — has been banned by retailers.

Slipcover artwork can be viewed at this location.

 

Цццц ...

Edited by gavrosaurus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мање-више, на новом албуму нисам нашао ништа што ми треба, у музици.

Све је то некако стерилно, није изазивачки, некако је празно;

и да је неко други снимио овај ЦД, опет га не бих слушао а то што на фирми пише "Dimmu Borgir" додатно отежава ствар.

Мислим да већина тих (старијих) блек бендова улази у стваралачку кризу и губи идентитет.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мање-више, на новом албуму нисам нашао ништа што ми треба, у музици.

 

 

O tome ja pricam sve vreme ali u drugom kontekstu.I pored svih virtuoznosti i muzickog umeca ne mogu da pohvalim ovaj album.Imam osecaj kao da sam ga vec slusao,samo da su tekstovi drugaciji...Ne osecam se onako pun energije dok ga slusam kao kod nekih drugih bendova koji su jos uvek u ekspanziji i imaju ideja na pretek...

Share this post


Link to post
Share on other sites

album je fantastican! ja sam se bas navukla. pesme The Conspiracy Unfolds i The Serpentine Offering su nesto najbolje sto sam cula u zadnje vreme... za ovu zadnju se radi i spot.

 

svi pljujete albvum a niko da da konkretne argumente zasto je los...

 

mislila sam da ce album biti sranje, jer tesko je posle EDT, SBD i PEM napraviti nesto kvalitetno ali uspeli su :rockdevil:

 

album je brukaaaa :muzicar:

 

ne znam zasto, al navodi me da ga slusam 100 puta... :meshuggah:

Edited by Natasha!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Puritanical mi je preterano nabudzen elektronikom,cak malo i na industrial podseca,spiritual ima previse klavijatura za moj ukus,dca je namazan mnogo klavijaturama i zvuk je prilicno komercijalniji.Stormblast i For All Tid bas i ne volim,produkcija mi se ne svidja,ostaje EDT kao njihov najbolji album,nekako mi lezi,sve je uklopljeno po mom ukusu.Jedina zamerka su textovi,malo vise pominju satanu,to je jedino sto mi se ne svidja kod tog albuma.Ostalo je...

Share this post


Link to post
Share on other sites

joj, for all tid mi je bas los :uhoh: .

 

stormblast, malo bolji ali i dalje los. jedino sto mi se izdvaja istoimena pesma i to je to.

 

godless iako nije album je fin skroz...

 

ebnthrone, odlican. master of disharmony je bas kucanje. BM himna :rockdevil: . textovi, malo lozacki (ti fazoni sa satanom, ali dobri).

 

za moj ukus najbolji - spiritual. ima atmosferu jebes mu mater. pocevsi od reptile kao uvodnom pesmom. pun je klavijature ali sve to tako dobro zvuci da nemam reci...

 

puritanical, posle njega najbolji. ima te "elektronike" ali je savrseno. dosta clean vokala kao i na prethodnom. mnogo simfonijskih delova sto bas daje dubinu. cini mi se da su radili s nekim poznatim simfonijskim orkestrom. to je vec klasicna muzika, a ne tipican BM.

 

death cult, solidan. ima ok pesma, ali me ne navodi da ga ponovo slusam. jako dobar produkcijski.

 

in sorte diaboli - jebanje keve jednom recju :rockdevil: mesavina svega kvalitetnog kod njih (klavijaturi i tog simfonijskog dela).

jedva cekam spot da vidim...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

zaboravih godless.Chaos Without Prophecy je mnogo dobra stvar.

Devil's Path-Master Of Disharmony sa onim kandilima je mnogo dobro uradjeno,onda onaj kao instrumental na pocetku.Mnogo jaka stvar.

To je otprilike po mom ukusu ono sto valja kod njih.Ne kazem da su ostali losi,super to zvuci ali mislim da su malo preterali sa elektronikom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...