Jump to content

Xentrix


Morphy

Recommended Posts

Pomogao bi dobar marketing :alkos:

У овом случају чисто сумњам. Потребно је д бенд има бар неко име, да га бар неки иоле шири круг људи зна. У овом слуачју то "шири" отпада у било којој варијанти.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 11 months later...

@RNA: иначе последњи звездани борац је есктра филм. ја сам тај филм гледао први пут отприлике пре десет година. мада га знам прилично фино јер сам га доста пута гледао у међувремену. где се сети тог филма? :D чак и знаш тог уводног говора у игрицу. хахаха

Edited by Kinez

Share this post


Link to post
Share on other sites

@RNA: иначе последњи велики борац је есктра филм. ја сам тај филм гледао први пут отприлике пре десет година. мада га знам прилично фино јер сам га доста пута гледао у међувремену. где се сети тог филма? :D чак и знаш тог уводног говора у игрицу. хахаха

 

wtf? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Прочитај пар страница раније, кад сам објашњавао да се Xentrix запраов чита Зентрикс и дге сам поредио са именом главног негативца у филму "Последњи звездани борац". Требало еј и мени времена да се сетим о чему је причао.

 

@Кинез: Пф, ја сам тај филм гледао неколико дестина пута, јер сам га имао снимљеног на једној видео касети, а поприлично сам сигуран да га још имам. Јеси ли гледао филм "Лет навигатора"? Дечји филм, али вазда занимљив.

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

:rockdevil:

 

Sad odgledah ovo i "Balance Of Power, cenim sa istog 'certa snimak, fino zvuche, jedino prijatelju vokal dosta dosta slabiji, bleh..ali dobro, drago mi in a way da ne furaju neki full reunion...

 

What you want, ain't always good for you...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Прочитај пар страница раније, кад сам објашњавао да се Xentrix запраов чита Зентрикс и дге сам поредио са именом главног негативца у филму "Последњи звездани борац". Требало еј и мени времена да се сетим о чему је причао.

 

Vidi stvarno :)

 

I Balance je super :muzicar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja sam chitao Ksentrix,nemam taj podatak da se izgovara Zentrix...ali predpostavljam da si u pravu,ti mi delujesh ka ochovek od poverenja shto se toga tiche ;)

U Kragujevcu ja znam bar 15 ljudi koji su slushali a i sada slushaju Xentrix,mada vecina njih smatra da su Metallica klon s chim se ja ne slazem.Od tih 15-20 ljudi samo njih 5-6 su ispod 30 godina...Mada moram priznati da znam nekoliko klinaca koji se loze na Xentrix...Mislim da bi doshlo uz dobru promociju jedno 150-200 ljudi.

Xentrix je uz Sabbat i Onslaught najjachi bend koji je izrodila Britanska scena shto se thrash/speeda tiche 80-ih....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slammer sam zaboravio vidish ali moram i njih da pomenem,odlichni su ali meni je Sabbat jedan od omiljenih bendova tako da smatram da je ipak bolji Sabbat.Imali su po meni bolje ideje od Slammera,o tekstovima i da ne govorimo,Sabbat je keva shto se toga tiche.....

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nabavih i ja ove momke tj njihove albume ;) sve sem Scourge. Kin je podosadan, ali prva 2 su totalno OK, Metallica worship ili rip off (zavisi kako ko gleda). Videh na arhivama da su u pocetku bili Metallica tribute band... Lice mi malo i na Testament.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam chitao Ksentrix,nemam taj podatak da se izgovara Zentrix...ali predpostavljam da si u pravu,ti mi delujesh ka ochovek od poverenja shto se toga tiche ;)

U Kragujevcu ja znam bar 15 ljudi koji su slushali a i sada slushaju Xentrix,mada vecina njih smatra da su Metallica klon s chim se ja ne slazem.Od tih 15-20 ljudi samo njih 5-6 su ispod 30 godina...Mada moram priznati da znam nekoliko klinaca koji se loze na Xentrix...Mislim da bi doshlo uz dobru promociju jedno 150-200 ljudi.

Xentrix je uz Sabbat i Onslaught najjachi bend koji je izrodila Britanska scena shto se thrash/speeda tiche 80-ih....

 

 

i ja oduvek citam Ksentriks ,nema logike sad na silu da se navikavam na Z :) ko ih jebe ;)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...