Jump to content

Stripovi


Recommended Posts

Kum me zove danas iz Ideje,naleteo je na komplete izdanja veselog cetvrtka. 3 stripa u paketu za 200 kinti. I nisu samo obicna izdanja u paketima,ima i specijala,odabranih prica...svega! I to po 200 kinti za 3 komada.Naravno,uzeo mi je jednu lepu gomilu svega Bonelijevog.Tako da,ako imate negde Idea market,navalite!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da,stariji brojevi idu.Upravo to,savrsena prilika da se za male pare popune praznine.

 

Nego Dovla,posto i u redovnoj seriji idu zajebancije sa Kejnom i Afrikom koje jos nisu zavrsene,kojim bre redosledom da se cita? Nisam jos citao Skiptar Tin Hinan i nastavke,cekam da se zavrsi,pa me zbunjuje ovo sada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Прво прошли број Одабраних прича, па овај нови, па онда пређи на скиптаре и остале зајебанције. У редовној серији је стартовала јужноамеричка одисеја и возице је у 15ак бројева.

 

243q3pu.jpg

 

Ниси ваљда луд да оволико чекаш. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Au jebote. :haha: Pa ovo ce izlaziti vise od dve godine! Naravno da necu cekati,od sledeceg broja krecem sa citanjem.

 

Tako su mi rekli i ovi iz vc,ali reko da ja to ipak proverim sa pravim strucnjakom,a ne tamo nekim Marcelom.

 

Lafita sam procitao,ovaj novi cu cim stigne,i onda krecem sa ovim zajebancijama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Овог Кејна је својевремено издао Абатон.

ZAGOR-ABATON-KOMPLET_slika_O_13438649.jpg

 

Oвих 6 бројева изашло.

 

Иначе, неки ликови су одрадили (пирати) комплет ту јужноамеричку одисеју. Нудили ми, али сам одбио. Ем не волим такве ствари, ем нисам толики фан Загора.

Share this post


Link to post
Share on other sites

cs1l3.jpg

 

Tamo gde su Dečje Novine stale, mi nastavljamo. Nedeljne table od 1945. će se hronološki nastaviti u sledećih 6 knjiga, zaključno sa 1965. godinom, i time će biti zaokružen ceo opus Fila Dejvisa i Li Foka.

Ovaj put u boji, u nešto promenjenom formatu 170x250, i u tvrdom povezu.

Prva knjiga očekuje se za Sajam!

 

Zatim sledi Fantom, koji je planiran za sledeću godinu.

Plan je da zaokružimo ceo opus Li Foka i Reja Mura, ali o Fantomu opširnije nakon Sajma knjiga.

 

Još jedan lep projekat tiče se književnog dela, a verujemo da će biti blizak većini stripadžija, jer je reč o sabranim delima o Šerloku Holmsu. Svi romani i priče ser Artura Konana Dojla o najpoznatijem detektivu svih vremena biće objavljeni u tri knjige (b5 formata i u mekom povezu, ukupno na nekih 1000 strana) sa originalnim ilustracijama Sidnija Pedžeta iz magazina The Strand, u kojem su sva dela Šerloka Holmsa premijerno objavljivana, a svaka od tri knjige imaće sjajan predgovor, koje potpisuju redom – Vasa Pavković, Zoran Stefanović i David Albahari.

Prve dve knjige očekuju se za Sajam, treća do Nove Godine.

 

Verujemo da smo mnoge od vas lepo iznenadili, pa do skorog ponovnog susreta sa našim dragim junacima, veliki pozdrav od Makonda i Belog Puta!

Edited by Мајор Гашпар

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRINC VALIJANT U NOVIM AVANTURAMA

Dugo očekivani nastavci „Princa Valijanta“, kultnog stripa Harolda Fostera, konačno će se naći pred čitaocima u petak, 26. septembra.

Tog dana i u subotu, 27. septembra, u okviru akcije „Leteći start“, po promotivnoj ceni od 999 dinara prodavaće se treći i četvrti nastavak „Princa Valijanta“, i to na sajtu „Čarobne knjige“, u striparnici „Darkwood“ u Beogradu, u knjižari „Bulevar Books“ u Novom Sadu i na Salonu stripa, koji se održava u Studentskom kulturnom centru u Beogradu.

U knjižarama će se strip prodavati od sredine naredne nedelje.

 

 

 

2ql77sm.jpgfe3o2b.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...