Jump to content

Stripovi


Recommended Posts

Naravno da bi ih Surfer odvalio...jedan je Norrin Radd...animated series su fenomenalne,jebote sto ne uradise drugu sezonu...jedino mi je zao sto su ga mesali sa onom grupom zabrinutih gradjana F Four...

 

Cenim da Surfer pravi muziku da bi radio neki prezajebano melanholicni gawth :D

 

a da...TO ME,MY BOARD!!! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da bi ih Surfer odvalio...jedan je Norrin Radd...animated series su fenomenalne,jebote sto ne uradise drugu sezonu...jedino mi je zao sto su ga mesali sa onom grupom zabrinutih gradjana F Four...

 

Cenim da Surfer pravi muziku da bi radio neki prezajebano melanholicni gawth :D

 

a da...TO ME,MY BOARD!!! :rockdevil:

Tenebrous i Aegis, skenjao ih Norrin :da: Ni galactus nije mogao da veruje!

 

Koliko je civil war bio sranje toliko je World war Hulk ODLICAN!

WWHPROLOG01.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

HackSlash.jpg

Za ljubitelje americkih slasher horora,evo poslastice u obliku stripa,i to sasvim zanimljivog.

Hack/Slash odaje omaz slasher hororima,junakinja je Cassie Hack,devojka koja je uzela sebi za zadatak da ubija slashere(ubice,koji se dele na dva tipa nemrtve i zive koji su flipnuli sa umom),posto je i njena majka postala slasher Cassie je ubija i odlucuje da se posveti tamanjenju gamadi.Usput ce naici na Vlad-a(od miloste Vladu :) ),velikog snaznog ali unakazenog coveka,koji nosi masku i dva veoma velika noza,koji ce postati njen cuvar i saputnik.

Trenutno mi je jedan od zanimljivijih stripova,sada je konacno poceo da izlazi u mesecnoj formi,pre toga su bili sve one shots ili mini serije.

2008 ili 2009 bi trebalo da izbace film,ali znajuci holivud ima da ga unakaze tako da bih vam preporucio da procitate strip prvo.

Izdanja:

Euthanized

Girls Gone Dead

Comic Book Carnage

The Final Revenge Of Evil Ernie

Land Of Lost Toys

25 cent Preview

Slice Hard

Hack/Slash vs Chucky

Hack/Slash The Series 1-5 i dalje izlazi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zagor je kralj. Moj veliki idol iz djetinjstva. I cijela ta stara garda - Alan Ford, Kapetan Miki, Blek Stijena, Komadant Mark, Marti Misterija, Mister No. Vjerovatno se to danas slabo cita ali nekad je bilo vazno kao i osnovna skola.

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Vjerovatno se to danas slabo cita ali nekad je bilo vazno kao i osnovna skola."

 

Gresis...bilo je vaznije :D

 

Pa ja se vise sjecam Zagorovih avantura nego casova fizike. :) Na krilima noci, Noc Uzasa, Helingen itd. Podatci u tim stripovima su uvijek bili tacni, istorija, geografija, kultura, stvarno se moglo dosta toga i nauciti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

HackSlash.jpg

Za ljubitelje americkih slasher horora,evo poslastice u obliku stripa,i to sasvim zanimljivog.

Hack/Slash odaje omaz slasher hororima,junakinja je Cassie Hack,devojka koja je uzela sebi za zadatak da ubija slashere(ubice,koji se dele na dva tipa nemrtve i zive koji su flipnuli sa umom),posto je i njena majka postala slasher Cassie je ubija i odlucuje da se posveti tamanjenju gamadi.Usput ce naici na Vlad-a(od miloste Vladu :) ),velikog snaznog ali unakazenog coveka,koji nosi masku i dva veoma velika noza,koji ce postati njen cuvar i saputnik.

Trenutno mi je jedan od zanimljivijih stripova,sada je konacno poceo da izlazi u mesecnoj formi,pre toga su bili sve one shots ili mini serije.

2008 ili 2009 bi trebalo da izbace film,ali znajuci holivud ima da ga unakaze tako da bih vam preporucio da procitate strip prvo.

Izdanja:

Euthanized

Girls Gone Dead

Comic Book Carnage

The Final Revenge Of Evil Ernie

Land Of Lost Toys

25 cent Preview

Slice Hard

Hack/Slash vs Chucky

Hack/Slash The Series 1-5 i dalje izlazi

 

Koje je ovo djubre od stripa, tragedija. I već planiraju da snime i film...dno.

Pa i Aster Blistok ima više šmeka od ovoga.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...