Jump to content

Saxon


Blackmore

Recommended Posts

svaka im čast,imam od njih osim studijskih albuma Live in Donnington 1980 kad su izdali wheels of steel jos nikog nisam vidio da ima taj live od njh a kupio sam ga u najobicnijem cd shopu,čudi me da oni tek nakon 20god. postaju sve zesci i zesci.

 

i jos nesto saxoni gostuju u hrvatskoj(zagreb) u dvorani pauk 10.12. tj. 4 dana poslje Deep Purplea,cijena ulaznica ce se kretat oko 120kn-150kn.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

I ja volim starije stvari od njih Strong,Wheel.Denim,Innocence biggrin.gif

 

Koncertno su Saxon stvarno mocan i uigran bend u milimilimetar

Intezitet njihovih koncerata je za porediti sa Iron Maiden...

Maiden ima masu a Saxon klasu...

Ako neko i kaze da su bolji od Maidena uzivo ja cu to podrzati :mrgreen:

 

 

 

p.s.

 

bash me intresuje kako ce se tema razvijati :twisted::twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Jedan od najboljih metal bendova svih vremena!

Ne mogu da verujem da nigde u Beogradu ne moze da se nadje neki njihov duks ili majica, ma bilo kakav suvenir.

Ako neko kojim slucajem zna da ipak moze neka javi. Takodje ne mogu da nadjem njihov poslednji [live] album 'Heavy Metal Thunder'

i zvanicno(!) izdanje BBC Sessions. Ja imam neko totalno levo, veze nema sa onim pravim. Sve ostale albume imam pa ako nekom treba nek se javi.

www.crusader84.tk

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne mogu da nadjem njihov poslednji [live] album 'Heavy Metal Thunder'

i zvanicno(!) izdanje BBC Sessions. Ja imam neko totalno levo, veze nema sa onim pravim.

Album Heavy Metal Thunder nije koncertni vec su snimili(re-recording) nekih 14-15 starih stvari sa "novim" chlanovima Scarrett/Randow.

Doduse cd format sadrzi bonus cd sa 7-8 live stvari koje su snimljene na usa turneji i stampan je u ogranichenom tirazu,nekih 20 hiljadarki.

Vinil ima "samo" 11 pjesama ali je zato izdat kao picture disk sa prelijepom slikom Crusader-a na konju(The Jabuchilo)

 

Da su jedni od najboljih... jesu brate..

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Ко зна, колико су матори, можда ни не стигну да свирају овде. Проблем лежи у нашим организаторима, јер нико неће да их доведе, а било би и људи и била би супер свирка.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ко зна, колико су матори, можда ни не стигну да свирају овде. Проблем лежи у нашим организаторима, јер нико неће да их доведе, а било би и људи и била би супер свирка.

Hm... pa bila je ona prica za decembar prosli, pa je otpalo...

 

@Marty F: ne brinem se vala za tebe, ti nista u regionu nisi propustio, lako mi je za tebe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...