Jump to content

Satan

• Please log in to reply
143 replies to this topic

#141 Koroviev

Koroviev

Master of Metal

• iskreni članovi
  • 3789 posts

Posted 19 septembar 2018 - 15:53

Da, da, tako nekako.
The funeral is about to begin, Sir.

#142 Grobodan

Grobodan

TrajChe of Metal

• iskreni članovi
  • 32799 posts

Posted 21 septembar 2018 - 08:18

I ja bih samo da se pridružim hvalospevima za ovo izdanje. Life Sentence je bio grom iz vedra neba, Atom by Atom je bio dašak olakšanja da su u stanju da nastave niz a ovaj novi nam već govori da je Satan here to stay sa jednim od naj comebackova ikad i usudio bih se sad već i reći da im je skor u ovom milenijumu bolji nego u osamdesetim.
Produkcija jeste sirova ali čitao sam u nekom intervjuu da je to namerno tako odrađeno, da se ima dojam kao da vam bend svira u sobi i što se mene tiče ceo šmek je kao da imamo ispred sebe neki 80s biser. Ipak glavna zvezda albuma meni Brian Ross koji je godište moje keve, a nju baš ne mogu da zamislim u ovoj ulozi. That makes me think da je malo neizvesno koliko će starci moći uopšte biološki da nose celu ovu priču ali uživajmo dok traje.
Sve u svemu Satan ima za sad niz kao Accept, nadajmo se da će sledećeg biti i da neće biti njihov Rise of Chaos.
Metal Sound - Srpski metal webzine

"Yoji Kuri je crnohumorni, nezavisni i minimalni animator čiji su filmovi usmereni na poremećeni ugao gledanja na ljubav i seks. Jedan deo filma "Kupatilo" pokazuje skultpture zadnjica i nogu, a drugi petogodišnjeg dečaka koji uživa u vremenu provedenom u njemu.

#143 Angelystor

Angelystor

Abstract of Metal

• iskreni članovi
  • 21374 posts

Posted 21 septembar 2018 - 10:19

Meni je najjače kod Rossa što on i uživo sve to peva kao iz pičke. Uzeo je stranicu iz knjige o sazrevanju vokala od Dia, svaka mu čast.

Routine keeps me in line
Helps me pass the time
Concentrate my mind
Helps me to sleep

#144 SATAN-iz Batajnice

SATAN-iz Batajnice

Lord of Metal

• iskreni članovi
  • 6222 posts

Posted 22 septembar 2018 - 13:07

View PostDemon Seed, on 09 april 2018 - 20:15, said:

Hail SATAN iz Bataje

Жив је Сатан, умро није.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

BoHeGeHa Dark Blue 2.1.1 © Thomas Yugar (Chemical Chaos)
Official upgrade for IPB 2.3.x © Michael ( Dev Fuse )
3.X © Upgrade by Dumbledore ( Tppskinning )