Jump to content

Random BM diskusija [If You're a False, Don't Entry]


Zen

Recommended Posts

Poslednja Furia pokidala

 

Pustiću sledeći album unazad, akoe dobar, otvaram temu.

 

 

 

Rukovodstvo Elektronske Indsutrije Katovice iz Katovica preminulo je kasno sinoć od posledica srčanog udara koji ih je zadesio dok su izbačali ogromno sočivo za čišćenje stoke iz magacina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa mislim na te talase i wagone jebiga, taj mi je neki utisak, malo se prezasitilo kojekakvim avantgarde blackom koji više nije zapravo avantgarde... Da ne idemo opet tamo :D

 

 

Šta je u trendu kad je black u pitanju? Pa neam pojma, prošli su talasi za 00s polirana smeća, prošli za nove talase iskrenosti i sirovina, prošli i za pseudo-avangardu i disonancu, sad mi deluje kao da je nastupio neki ćorsokak... Što je dobro naravno jer će opet da ispliva na vrh kada se bude pojavilo nešto jedinstveno (i možda da pokrene novi trendić xD)

 

To je bolje pitati Miilosa, on temeljnije češlja sva nova bm izdanja

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je bolje pitati Miilosa, on temeljnije češlja sva nova bm izdanja

 

Pratim WTC, Ancient Records, Normu i još par izdavačkih kuća jer znam da vode računa kakve albume izbacuju. Što ne znači da mi se sve sviđa. Sva dobra muzika se vrti oko istih ljudi pa eto tako čujem za nešto novo. I eventualno preslušam šta pojedini ljudi preporuče. A ne pamtim kad se desilo da naletim na neki totalno ''random'' bend a da su dobri i ne trudim se da tako nađem novu muziku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima tu istine, ali ima i stvarno posebnih bendova. Na WTC imaš Thy Darkened Shade, Adaestuo, Kvltist, Acrimonious... Norma ne izdaje albume često, ali zato uglavnom kad nešto izađe to je prva liga. Terratus Possessions su izdali Dark Sonority, Misþyrming, Sepulchral Zeal... Za Ancient Records su izašli Grav, Urkaos... Ne mora baš ni svaki bend da izmisli toplu vodu, samo neka naprave pesme koje ću imati želju da pustim i po hiljaditi put, meni je to dovoljno.

 

Evo nešto za tebe... https://sumatranblack.bandcamp.com/album/in-the-dread

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ова врста музике је одавно престала да буде андерграунд и све се врти око пара и маркетинга. То показује и ово говно од фигурице. А не сумњам ни мало да постоји буљук "пасионираних" блекера који би купили ово срање и онда га довека чували у тој пластици да не би оштетили тај картон унутра приликом отварања.

А једино ме чуди да ово нису избацили боргири јер ми је ово некако у њиховом фазону.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ова врста музике је одавно престала да буде андерграунд и све се врти око пара и маркетинга.

 

To stvarno zavisi od bendova koje slušaš i izdavačkih kuća koje pratiš. Nije Nuclear Blast merilo black metala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па нуклеар бласт одавно није мерило метала генерално. Издају албуме за неке Бог-те-пито које бендове. Углавном ово што је данас популарно код омладине.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

danas sam se baktao sa nekim švedskim katalozima, i sve vreme sam u glavi čuo Kvarfortha kako urla ove rečenice :haha:

 

Ger ett säkert väggrepp på regnvåta vägar. Mönstrets gummiblandning för vinterbruk ger ett bra väggrepp även vid temperaturer under 7 °C. Den slitstarka gummiblandningen ger dina vinterdäck en extra lång livslängd.

 

sjajan jezik, šta god da kažeš zvuči kao da zazivaš kakve crne demone

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...