Jump to content

UK Thrash


RNA

Recommended Posts

Кад смо код тога, ипак ми више лежи 'The Force'. Ма колико Снип урадио добар посао, превише ме подсећа на последње Exodus албуме.

Share this post


Link to post
Share on other sites

А шта је ту лоше?

То што су толико слични и што бендови који раде код Снипа све више звуче једни на друге. Само то ми смета, иако се углавном ради о одличним бендовима.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poison cloud hangs in the air

Breathe it deep, your only care

It's a nightmare, not a dream

DEATHAMPHETAMINE!!!!!

 

Ваљда иде тако...

 

Kolega, nemash ni predstavu kakva je ta uzivo :rockdevil: :rockdevil: razbijachina...

 

 

a lemmy, pridruzujem se preporuci za "Killing Peace", skidaj!

Share this post


Link to post
Share on other sites

То је само тај један албум. Остали нема шансе да ти се не свиде, веруј ми. Нећеш поверовати колико је бенд касније напредовао на сваком плану.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skinuh "Killing Peace"...e to je sasvim druga prica,odlican album. :da: Stvarno lici na poslednja dva Exodusa...odlicne pesme,nabudzena produkcija,FANTASTICNE gitare,riffcine pilaje...jedino mi se vokal ne svidja,ali ide uz muziku pa dobro zvuci.

Ovako na prvo slusanje mi se najvise svidja "Burn". :rockdevil: Ali i ostale su strava.Ovaj album cu definitivno slusati,i to mnogo. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skinuh "Killing Peace"...e to je sasvim druga prica,odlican album. :da: Stvarno lici na poslednja dva Exodusa...odlicne pesme,nabudzena produkcija,FANTASTICNE gitare,riffcine pilaje...jedino mi se vokal ne svidja,ali ide uz muziku pa dobro zvuci.

Ovako na prvo slusanje mi se najvise svidja "Burn". :rockdevil: Ali i ostale su strava.Ovaj album cu definitivno slusati,i to mnogo. :da:

ovo je retka prilika cuti od tebe da ti se svidja neki bend koji smo preporucili :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebati ga,imam jako istancan ukus,ne prija bas sve mojim prefinjenom sluhu. :da: Ali ovo preporuka vam je pun pogodak. :rockdevil:

Nego,skinuo sam i "The Force"...odlican album.U nekim momentima jako lici na Slayer iz "Show No Mercy" perioda.Preslusao sam na brzaka,pa konkretniji utisci posle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam da ovo bas i nije adekvatna tema,ali glupavo mi je da otvaram novu samo za to.Ajd' mi preporucite neke anonimus bendove,nesto na fazon Intruder-a i Onslaught-a (ne prvi album!!!!!!)...i nemojte smarati sa kojekakvim Tandrfakovima,Enerdzetik Kraserima,Holokaustima i sl.Hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па, ове бендове што сам ја побројао горе у првом посту вреди чути. Нису прва лига и феноменални, али су добри.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...