Jump to content

Kreator


Dr Hiroshima

  

34 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Mslm stvarno, pored Pleža to kil da neko kaže da imaju tupave omote.. hahahah

 

Coma i Outcast takodje odlični coveri, ovi noviji jes da deluju malo ložački (pod stare dane benda), ali nisu tako loši, bolji je ovaj za severnjake.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Konacno novi album! :rockdevil: dobro se nacekasmo od 2012

 

Slazem se da je ovaj promo za novi album, ukljucujuci i cover artowrk bas pretjerani kiceraj. Mogli su malo da obuzdaju mastu.

Ne smeta mi melodicnost kod Kreatora, "Hordes of Chaos" mi je u samom vrhu albuma iz prosle decenije, ali opet tacno je da bi mogao biti problem sa ovim novim ako to bude dalja reciklaza melodicne formule. "Phantom Antichrist" mi je bio takodje dobar, ali nakon "Hordes of Chaos" mi nije mogao biti toliko dobar. Problem ce biti ako sad i treci u nizu bude previse na tu foru.

Mada opet, ako me konkretne pjesme budu radile kako treba, sve ce biti na svome mjestu.

 

"Totalitarian Terror" ima bas onako Milletovsko anarho-ljevicarski naziv! :rockdevil:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Mnogo čudan hor na početku, kao deca neka da pevaju sa Miletom :haha:

 

Pesma sem tog tupavog refrena sasvim passable. Tupav i zbog teksta i što prekopiran "Phantom Antichrist". Definitivno se vozi dalje sa formulom, kome do sad smetala melodičnost smetaće mu i sad.

 

Spot malo bacao pogled, kičeraj level Behemoth.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste ložana, jeste behem. ipak mislim da je najbolji thrash spot ove godine, Satana, gole ribe, crvi, krv, šta ćeš bolje, nadam se da će biti i necenziurisane verzije.

 

Fina i pesmica, ima dosta melodike, ali ne zvuči tako loše, početak prepoznatljiva Kreator klanica, ala When the Sun.. Reckoning the Throne, ma bitno da piče!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci ipak nastavak melodicne formule. Pjesma je solidna nakon jednog slusanja, dopada mi se, samo je refren previse naivan sa onim "We shall kill", a spot nisam ni gledao, samo sam pustio na YT, a nesto drugo cackao po racunaru. :D Tacnije vidio sam par nasumicnih kadrova i zakljucio da je mozda i bolje sto ga nisam gledao, kapiram da bi mi samo odvukao paznju od muzike. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Песма је срање. Нема никаквог одступања од тих шаблонских рифова са задњих пар албума. Спот типична ложана са сатанизмом и тим срањима за клинце. Све више ми се чини да би Миле требо да шутне из бенда гитаристу јер је његов утицај изгледа и више него велики јер од вајолент револушн све свирају на исти калуп. Чуди ме да и ту насилну револуцију нису сјебали мада је ту почео да се осећа тај смарачки утицај. Не очекујем ништа спектакуларно од новог албума. Напротив.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...