Jump to content

Kreator


Dr Hiroshima

  

34 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ниси ваљда очекивао да ће опет снимити кома оф соулс?? Свако ко мисли да је од 2000. па на овамо могуће снимити нешто приближно тако добро,је луд. Миле је од револуције спреман за пензију.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma naravno da ne očekujem da nadmaši komaru, ali jbg ovaj zvuk mi više ima konekcije sa švedskim melo-detom ili čak viking zvukom, negoli sa pravom treščinom, doduše, brzine ima, to ne sporim, ali treba tu i mnogo više čvrstih rifčina, kave je Mile itekako umeo da napravi.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ni meni na prvu album bas nije legao i bio mi je neki bljutavi ukus posle prvog preslusavanja, ali sad mi je definitivno mnogo bolji od prethodnog i svakim novim preslusavanjem mi se sve vise svidja. Ima tu mnogo dobrih rifova i bas brzih delova... nemam nista protiv melodije koja se kombinuje, ali ide mi na zivce sto se neprestano koristi ista formula kad i gde se ubacuju te melodije. Ima ih mozda malo previse pa mi licno malo razvodne pesme ali su mi u globalu jednostavno bolje od onih na Antichristu. Tekstovi, debilni, ali su oni (barem meni) jos odavno na niskom novou, tako da ni ne obracam previse paznju. SVe u svemu dobar album

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posle detaljnog slušanja mi se popravilo mišljenje o novom, jako dobar album pun hitova, samo i dalje te lirike smaraju ali jbg.

Melodije su očigledno novo lice Kreatora i to Mile sasvim dobro komponuje sa treširanjem.

 

Ne može nikako biti to novo lice, kad su to lice "stavili" pre više od 15 godina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da, od Violent Revolution se fura taj stil mada se meni čini da su poslednja dva najdalje otišla sa melodijama.

 

Ne slažem se, nema ništa više melodija ovde nego na Enemy ili Hordes, samo što su na tim albumima bolji riffovi, pa je bolji balans thrasha i melodike. Phantom mi definitivno bio bolji sa melodijama nego sa riffovima, ovaj me za sada ni sa time ne radi. Kontam da uđe u glavu ako ga vrtiš dovoljan broj puta, što mi se ne radi.

Edited by Angelystor

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...