Jump to content

Kreator


Dr Hiroshima

  

34 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Pa baš zato i kažem 4 na gomili. :bigblue:

 

Ima tu još dobrih albuma, npr. baš Violent Revolution, ali da sastaviš 4 na gomilu da budu bolji od ova 4 na gomili - teško.

 

Ajde de, možda bi se moglo reći da je sastav VR, Coma, Extreme Aggression i Pleasure to Kill na gomili objektivno vrlo blizu po kvalitetu pomenutih, ali meni ona 4 nabrojana ipak daleko draža.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postalo je bajato još pre 5 godina, ali šta sad da rade u 50+ godina kao thrash bend, da pronađu novi pravac za narednih 10 godina? Jedino drugo što su mogli da urade je da urade više retro album, sans melodija, ali mi je kanda drago što ne pokušavaju to da urade.

 

Rekao sam i pre, nije mi nešto album, ali mi je nekako više ok da urade još jedan-dva ovakva albuma do krajam makar i bili meh, nego nešto drugo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postalo je bajato još pre 5 godina, ali šta sad da rade u 50+ godina kao thrash bend, da pronađu novi pravac za narednih 10 godina? Jedino drugo što su mogli da urade je da urade više retro album, sans melodija, ali mi je kanda drago što ne pokušavaju to da urade.

 

Rekao sam i pre, nije mi nešto album, ali mi je nekako više ok da urade još jedan-dva ovakva albuma do krajam makar i bili meh, nego nešto drugo.

 

Jebi ga, meni je nepojmljivo da je ovaj bljutav bend isti onaj koji je snimio Extreme aggression, Pleasure to kill i Terrible certainty. Ne mogu uopste da povezem sve to zajedno.

 

Sada bi mogao malo da eskperimentiše s narkotici.

 

I to se desavalo, pa smo dobili biser poput Renewala.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuruz je u pravu, Violent Revolution >>>>> sve ostalo

 

Inače, novi album skroz dobar. Kreator bre 30 godina izdaje odlične albume, nemoj da se zajebavamo. Malo, levo, malo desno, koga briga da l' je thrash ili šta već, bitno da albumi deru k'o Musa jarca

 

Još vidim ljudi pričaju o tekstovima pesama. Koga zanima tekst pesme, nek ide u biblioteku

Edited by Dead Man Drinking
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eksperimentalni albumi jesu bili zanimljivi (manje-više), ali teško da bi Renewal ili Endorama pt.II bili dobri albumi, ipak je to bio više neki Miletov trip da izbaci nešto totalno drugačije, zasićen trešom koji je cepao godinama unazad.

 

Violent je bio dobar povratak starom zvuku, sa nešto više melodije, sporijih stvari i modernijom produkcijom, ali ipak je to samo dosta dobar album i teško da može da parira albumima kao što su Extreme i Coma, takodje prva tri albuma ostaju neponovljivi kultovi, vrlo mali broj bendova (u to vreme) je mogao da izadje na crtu Kreatoru kada je u pitanju agresivnost i brzina.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Novi album je odličan, po default-u da kažem! Mile je ispoštovao formulu melodičnosti, brzine i catchy refrena, bez mnogo palamuđenja. Jedina slaba pesma mi je Satan Is Real, ne mogu da je svarim pa to ti je, taj refren me ubi haha, iako je kao metafora e, bla bla. :haha: Iznenadio sam se kada sam pročitao/čuo tekst pesme Side by Side, jedna full gey support pesma :D I da, obe verzije omota albuma su mi krš. Ovaj omot za EP mi je pet puta bolji npr.

 

R-9534949-1482261105-6541.jpeg.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naročito ta sorta koju Kreator bičuje po mrtvome mesu poslednjih 15 godina? :D

 

Nije to ni bitno, nego mi smešna bila opservacija ''ne znam šta će biti sa metalom, daj da eksperimentišem'' :D

 

Nije ni da nije tako, u to vreme mnogi ''nisu znali šta će biti sa metalom'' pa su to radili xD

 

 

Uzmeš da sviraš metal, ili dođeš do para i postaneš rob tržišta nakon par albuma, ili drkaš ceo život kurac u undergroundu i mažeš paštetu na leba.

Težak je taj metal

Edited by Demon Seed
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...