Jump to content

Odbojka


Vlaja Buraz

Recommended Posts

Reprezentacija jste reprezentacija saveza, ne osecam je niti cu. Kukali smo, samo da se promeni ime drzavei himna i ovo i ono,a to nije promenilo apsolutno nista. Navijati za bagru koja je samo promenila ime je ratardirano. Ne osecam da sam retardiran i ne osecam tu repstaciju kao svoju. Dedukcija mi je ista kao i gosin Majorova, neka ih izjebu svi mozda ce nesto makar naizgled da se menja. Kad se ne bi lezalo za ubistvo, eh........

 

PS Dule je Svinjetina, to je barem uvek bilo jasno. Smeker dva minuta, smrdina ceo zivot. Jaje koje se vodi niskim pobudama.

 

Terza da je strucnjak vodio bi muski tim. Pipica. Podguzna pipica, kao i Mazic na primer. Bogdan Paja Sretenovic nije hteo da ostavi Gaju na cedilu nikada, zajedno i kad je dobro i kad je lose. JEBI ZVEZDO GLUPE GROBARE.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reprezentacija je od samog pocetka bila nafilovana igracima koji nisu najbolji. Najpre zbog politicke korektnosti, daj izmisli da je Stanojkovic Makedonac da imamo jednog, dodaj Babunskog i podeli ostale. Cekalo se da nam igraju najbolji, a igra nam pederski olos. Selektori su podguzne muve, svi redom smrde. Nisam ja kriv sto ne osecam nista. Mihajlovic govnar namerno izgubi od ustasa, to je bio vrhunac. Infantilno je porediti Crvenu Zvezdu i ovog Frankestajna od repstacije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Taktički je zajebavao vrhovnog pedera te sezone. Uveren sam da je ovaj kiptio u sebi, a možda mu je išla i pena na usta.

 

Svinja će se kad-tad vratiti na mesto zločina. Da se dovrši započeto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 9 months later...
  • 1 month later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...