Jump to content

Лига Европе


.:Thor:.

Recommended Posts

Svi su odusevljeni Bajernom i kako je prelazni rok prosao za njih.I definitivno su najveci kandidati za osvajanje trofeja.Ali nesto me bas nisu odusevili u ovim pripremnim utakmicama.A i mislim da ce im prioritet ove godine biti bundesliga.Videcemo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na prezentacijama cega???

Mislila sam na novinare. Na konferencijama i utakmicama sve su muskarci, a da jos bude gore, pojedini novinari postavljaju tako glupa pitanja npr: koja je vremenska razlika na Malti, pa se cudim kako ih uopste nije sramota sto su se prihvatili tog posla.....A najjaci je bio jedan lik koji je trazio da mu se 4 puta ponovi ime sudije...Bruka!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na prezentacijama cega???

Onog sranjceta za depilaciju :)

 

A najjaci je bio jedan lik koji je trazio da mu se 4 puta ponovi ime sudije...Bruka!

 

E sad si me podsetila....2004, metallica na JNA, press u toku i aj na stranu to sto oko 50% prisutnih "novinara" zivi u ubedjenju da je "and justice..." njihov prvi album, javi se neki mulac i skroz ozbiljan pita "da li ste vi upuceni u situaciju na kosovu i postoji li sansa da napisete pesmu o tome" ?

:lol:

 

A za koga radis ako nije tajna?

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Румунска лига пета у Европи, ако ниси пратио...

 

Znam to,ali budimo realni ljudi.Kakvo je to merilo.Po tome merenju je Jermenska liga jaca od nase.Idi bezi,gluposti.Te Fifa rang liste su realne koliko i verovanje da ce Zvezda opet biti prvak Evrope.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...