Jump to content

Fields Of The Nephilim


Recommended Posts

Nemoj da mi vredjas Fieldse usporedjujuci ih sa drugim bendovima smile.gif!

Pazi Carlov glas uopste ne lici na Andrewov, a ritam na bubnjevima je kod Sistersa onaj klasicni engleski gothic rock ritam, dok je kod Fieldsa poprilicno slobodan smile.gif. A i muzika Fieldsa je makar na Dawnrazoru brza nego sto je kod Sistersa inace (doduse na Eliziumu je porilicno spora ali ni slicna Sistersima niti bilo kom drugom bendu smile.gif). A konkretno tekstovi su im razliciti; bave se ne bas slicnim tematikama. Fieldsi stvarno po meni nisu bas za usporedbu sa ostatkom muzicke scene smile.gif.

 

Demonic jesi slusao The Tower (sa Dawnrazora), i jesi li preslusao celi Elizium i Zoon, i kako ti se cine?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ono sto sam ranije cula od Fildsa mi se veoma svidelo - mislim na Revelationse i jos poneku pesmu sa strane, u odnosu na to mi je Dawnrazor nekako mlak, i na_prvo_slusanje podseca na SoM...

 

uostalom, sami su rekli u pesmi 'Reanimator': 'we look like Sisters' :wink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E da, zaboravih, ovaj Zoon je totalno drugachiji od svega ostalog od fieldsa, gotovo da vuche na death/thrash metal :-) Mora da mi se zato i toliko dopao! :mrgreen:

 

btw. Lauru jos nisam dobio, al' bice bice...

 

bbtw. I, Brano, kakvi su utisci... :?:

 

Inache moja favorite pesma od Fieldsa je "Celebrate" :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

McCoy od kada je otisao iz Fieldsa je bio u tripu da radi neki Industrial. Nikad nije radio trash ni death metal. To je ispod njegovog nivoa smile.gif. On covek radi pravu muziku biggrin.gif. Ali Zoon je odlican album, narocito poslednje dve (tri) stvari Zoon I, II i III. Album bas odise nekom moci smile.gif.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Elyzium je stvarno predivan album! Jedino sto For Her Light totalno iskace iz opsteg koncepta, al ajde... Inace mi se najvise svidjaju Submission i Sumerland jer me podsecaju na mog omiljenog Psychonauta smile.gif

 

Jeste, For Her Light i Paradise Regained odskacu, ali su ih ipak lepo ukomponovali u one prve cetiri pesme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Fieldsi izgleda nastupali pre cetiri dana u Leipzigu na Wave Gotik Treffen festivalu. Ako je to istina, a po svemu sudeci jeste, jel zna neko kako je bilo?

Jos jednom cu zaplakati sto nisam otisao na taj festival :cry: :cry: :cry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...