Jump to content

Dreyelands


azal

Recommended Posts

ovo je jedan sjajni Madjarski prog metal bend gde peva lepi i talentovani Nikola Mijic iz Alogije.

 

l_5b04674953027188ed2618dbf5b09f23.jpg

 

meni su potpuno dobri. zvuk je neka kombinacija dubokih gitara i mracne atmosfere poput Dream Theater - Awake, i AOR pevanje i melodije u maniru Balance of Power i Ten.

 

Nikola peva dosta prirodnije ovde, nema onih izforsiranih visokih deonica sto mi dosta smeta u alogiji.

 

sve u svemu...super odradjena muzika.

 

svirace u Beogradu u Novembru, i svakako ih treba ispostovati.

 

 

evo im myspace, poslusajte pesme.

 

DREYELANDS

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Joj pa ne kažem ja da oni nemaju još pesama, nego kažem da mi je čudno da posle Ep-a prave kod nas svirku :rolleyes:

Stvarno postovati na yum-u nikad ne prestaje da bude zanimljivo, svaki svoj post moraš 15x da preformulišeš i objasniš...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joj pa ne kažem ja da oni nemaju još pesama, nego kažem da mi je čudno da posle Ep-a prave kod nas svirku :rolleyes:

Stvarno postovati na yum-u nikad ne prestaje da bude zanimljivo, svaki svoj post moraš 15x da preformulišeš i objasniš...

To je problem vecine foruma (da i ovde ne bude zabune, ne vecine OVOG foruma, nego vecine foruma uopste ;)).

 

A sto se svirke tice, pa nema razloga da bude cudno, Nikola tu peva, Marijan, brat mu, peva u Draconicu, koji je jedan od najkvalitetnijih srpskih live metal bendova, i sve u svemu, svirka ce biti odlicna, moze vec sada da se predvidi. A obrade, nema problema da i njih bude, ako prvi put dolaze, neka. Malo proga na bini u ovim krajevima nikad nije zgorega :meshuggah:

Edited by Apeiron

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Da cujem Alogia ima novog pevacha LOL.

 

Anywayz, mene ovaj bend iskreno odushevio, secam se da sam josh prosle godine nesto u smederevu smarao nikolu u vezi njih, jer sam slucajno video na MetalnimArhivama da ima neki bend iz madjarske, i skinem EP sa neta pre par dana, tj sad vec skoro mesec dana i totalno sam bio kao WOW... Btw Nikola ovde peva meni barem, mnogo bolje nego u Alogii. (i pre nego sto se neko istripuje, ne nisam jedan od pljuvaca, volim Alogiu :D )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...