Jump to content

Zaklan


The Wicker Man

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Sajt postaje sve bolji. :da: Kanda da, osim tog sajta, rade i na svom materijalu.

 

Ako je proporcionalno, onda očekujem album u rangu najboljeg Theriona koji se preliva ka Behemothu.

 

Ovo je, naravno, samo moja skromna procena. I (verovatno) nema veze sa stvarnošću.

 

Ipak...Time Shall Tell... :twisted:

 

Udri i ožeži, Zaklan! :rockdevil:

Edited by Yggdrasil

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 8 months later...
Po cemu imaju pravo da se nazivaju elitom? Mogu oni da se nazivaju kako hoce, ali elita nisu. Jel ti to predavanje odrzao cika Kozeljnik u Mordoru? Sta su on i Rakic uradili za ''scenu''. osim sto su sebe nazivali elitom i mazali sve druge? I nisu najstariji bend, najstariji je Introitus, samo sto na zalost vise ne postoji. I nisu najbolji, mozda su tebi najbolji, to je tvoj licni ukus.

 

Pa imaju prava da se nazivaju elitom jer su najpopularniji nas bend i imaju najvecu gomilu fanova i turneje. A kako mozes da kazes da Rakic nista nije uradio. Doveo je Watain, Gorgoroth, Inquisitioni, Carphatian Forrest, itd. Znaci nemoj vise pricati gluposti.

 

 

Nego. Zaklanu svaka cast. Takav nam bend treba. Sa mudima. Bend koji pravi mocnu muziku i koji ce u buducnosti siriti kugu evropom!

 

SLAVA!

Edited by Grishnackh
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Danas sam aktivan sto se tice serbskih bm bendova. Zaklan sam cuo samo na kompilaciji "sons of northern darkness', i ima smisla sto ih ljudi tolko hvale. Sve je 'po knjizi', sto ja cijenim i volim da cujem svako malo. Jeste da ovoj balkanskoj bm sceni hvali da malo napreduje, proba nesto novo, ali opet sam zadovoljan kad vidim da se black metal jos svira, i to sasvim fino.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam ja demo, mada je zvuk losiji. :S Npr. kod mene mrij gospode zvuci totalno drugacije nego sto jedan moj drug ima oO

 

Kako to?Imash li tu pesmu na kompilaciji Sons Of Eastern Darkness?Imash li kompilaciju uopshte?Vrlo je mogutje da se pod tim nazivom krije neka druga pesma,greshkom nazvana Mrij Gospode ili je jednostavno zvuk chistiji,pa da ti se zbog toga chini da je drugachija..

Meni se desilo da je,kad sam dobila Mayhem,zamenjena pesma De Mysteriis Dom Sathanas sa From The Dark Past :) Fatal error,ali sam ga ispravila=D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako to?Imash li tu pesmu na kompilaciji Sons Of Eastern Darkness?Imash li kompilaciju uopshte?Vrlo je mogutje da se pod tim nazivom krije neka druga pesma,greshkom nazvana Mrij Gospode ili je jednostavno zvuk chistiji,pa da ti se zbog toga chini da je drugachija..

Meni se desilo da je,kad sam dobila Mayhem,zamenjena pesma De Mysteriis Dom Sathanas sa From The Dark Past :) Fatal error,ali sam ga ispravila=D

 

 

Imam tu kompilaciju i bolji je zvuk na njoj :S

 

tj. na mom demou se cuju gitare na jednoj slusalici, a vokal na drugoj. oO I ne cuje se onaj scream na pocetku mrij gospode.

A na mrij gospode sto uzeh od druga (a mislim i da je na kompilaciji ista) se sve normalno cuje.

 

Edited by Brynhildr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam tu kompilaciju i bolji je zvuk na njoj :S

 

tj. na mom demou se cuju gitare na jednoj slusalici, a vokal na drugoj. oO I ne cuje se onaj scream na pocetku mrij gospode.

A na mrij gospode sto uzeh od druga (a mislim i da je na kompilaciji ista) se sve normalno cuje.

 

Slushalici?Pa mozhda je do slushalica :icon_neutral: Hehehe..

Shalu na stranu..Imam zapakovan taj demo,zvuk je dobar [ ^_^ ],pa ako hotjesh mogu da ti poshaljem.U inboxu detaljnije objashnjeno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...