Jump to content

Navijanje za manje klubove


kuruz

Recommended Posts

Лијепо је било те године...

 

Ваљда има неки клип са увода утакмице.

Овај лик поред жице је Бора редар. Дошао да нам сере да не пукне стуб који смо дрмали и тако не сјебе жицу.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...
  • 4 months later...

Почела нова сезона, Бели орлови се фино појачали. Испалио нас један лик који би био убица. Изграо за Напредак као клинац, али је више волео мали фудбал и опијање по сеоским турнирима. Углавном, добили смо 4-1, имамо новог голмана који је један од најбољих који је бранио за Орлове.

 

Ја - добар овај голман у пм.

Лик из клуба - одличан, али хоће да прода утакмицу за 500 дин.

  • Upvote 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Гледао сам једну пријатељску утакмицу и видео да човек зна посао. Јесте да се смеје као дебил приликом сваке интервенције (био сам у чуду), али је сигурица. Није сидраш као Бајко. Воли га лопта.

 

Иначе, била је прича да су Орлови потрошили 800 е у овом прелазном року (више од Партизана), али нас је испалио онај лик, па се свело на 600. Не питајте где је остатак.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

2:0 najopasniji rezultat. :haha:

 

Данас смо губили 0:2 и окренули 3:2.

Капитен напушио добро голмана после другог примљеног гола. У фазону, шта продајеш који курац, колико су ти платили (говорио сам да је добар, али да хоће да прода утакмицу за 500 дин).

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Лудо. :haha:

 

Ја сам јуче испратио у Журналу резултате Зоне Југ. Ту је теже побеђивати на страни него у Лиги шампиона. Власотинце, Медвеђа, Врањска Бања, Бабушница, Бујановац, Бобиште, Бојник, Владичин Хан итд.

За Бујановац дебитовао неки лик који има 51 год. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

ОФК Морава Лесковац.

Буразер игра тамо 20 год, сећам се овог лика још као клинац. Буразер ме водио на неки турнир, па је Микан (председник :haha: ) играо за ветеране и повраћао током утакмице јер је био нациркан.

 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...