Jump to content

Paradise Lost

• Please log in to reply
2268 replies to this topic

#1 I cum blood

I cum blood

Anonimus of Metal

• članovi
  • 43 posts

Posted 30 maj 2001 - 00:32

stvarno nisam znao u koju diskusiju da ih svrstam
ali bez obzira koji vam se njihovi muzicki periodi svidjaju: da li je to mozda od lost paradise pa do shades of god......

ili period icona, gothic EP i draconian timesa.....

ili cak od one second pa sve do novog believe in nothing...

dakle?

REZULTATI GLASANJA:

Spoiler

Edited by Talvi, 12 oktobar 2015 - 09:57.

#2 Nik

Nik

Anonimus of Metal

• članovi
  • 194 posts

Posted 29 avgust 2001 - 15:30

Daleko od Detha. Da se slozimo da su oni Gothic-Trash metal. Svidja mi se njihova pesma "Fader".

#3 atomant

atomant

Priest of Metal

• članovi
  • 1053 posts

Posted 04 mart 2002 - 11:23

Soulfly ne kenjaj molim te!!!!Njihov album Gothic je fenomenalan kao i jos neki...poslusajte te stvari pa ako kazete da su pozeri onda preporucujem ispiranje usiju kao jedan od bezbolnijih metoda smile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gif                    
atomant voli DEATH METAL

-=Sine ira et Studio=-

#4 Feanor

Feanor

Priest of Metal

• članovi
  • 987 posts

Posted 04 mart 2002 - 14:46

Onaj pri i vuche na gothic, ali ovo sad....                    

#5 Thule

Thule

Master of Metal

• članovi
  • 5510 posts

Posted 04 mart 2002 - 15:09

Onaj prvi i vuche na gothic, ali ovo sad....

Apsolutno se slazem.                    

You'd find that Lady Luck was really a hooker, and you were fresh out of cash.

#6 ~~~SoulFly~~~

~~~SoulFly~~~

Anonimus of Metal

• članovi
  • 154 posts

Posted 04 mart 2002 - 19:51

Soulfly ne kenjaj molim te!!!!Njihov album Gothic je fenomenalan kao i jos neki...poslusajte te stvari pa ako kazete da su pozeri onda preporucujem ispiranje usiju kao jedan od bezbolnijih metoda smile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gif

...ko kaze da su oni od uvek pozeri ? ja ne. meni se licno svidja i ovaj njihov pozerski period samo na jedan drugi nacin smile.gif...

p.s. inace preslusao sam sve albume... gothic i icon su najbolji mada se jako razlikuju...                    

#7 Baja Car

Baja Car

Master of Metal

• članovi
  • 1280 posts

Posted 07 mart 2002 - 12:40

PARADISE LOST bukvalni nemaju los album!!! I ovo sto su uradili na sa Host meni se nesvidja ali opet to ima veci kvalitet nego svi ostali bendovi istog usmerenja. ovaj novi Believe... je odlican, a da se radi "unique" bendu svedoci to da je Draconian times jedan od najprodavanijih i najboljih albuma svih vremena.                    
"Kada sam došla u austrijsku ambasadu da predam dokumenta za vizu, gospodja za šalterom me je odbila uz pitanje: ‚‚Zar zaista mislite da u EU možete ići sa platom od 400 evra?"

#8 IN~TENEBRIS

IN~TENEBRIS

Anonimus of Metal

• članovi
  • 24 posts

Posted 06 avgust 2002 - 13:26

Aej tema je davno napravljena, ali ne mogu na nju ne odgovoriti. Obo

#9 WS

WS

Anonimus of Metal

• članovi
  • 929 posts

Posted 10 avgust 2002 - 19:21

Mogu samo reci da me je "Shades of God" prekjuce sprecio da ubijem nekog...                    

#10 Mulder

Mulder

Anonimus of Metal

• članovi
  • 71 posts

Posted 14 avgust 2002 - 13:05

Da...Obozavam Paradise lost.To mi je prvi gothic metal bend koji sam preslusao,i od tada sam poceo da slusam gothic metal.Volim sve albume do poslednjeg,koji mi se ne svidja.Omiljeni mi je ''GOTHIC''.                    

#11 Kolosus

Kolosus

Anonimus of Metal

• članovi
  • 439 posts

Posted 18 avgust 2002 - 03:57

Prva dva albuma su slaba; kako idejno, tako i produkcijski. Shades of God je po meni njihov najbolji album. Nije preterano komercijalan, ali je jako kvalitetan, ali je nazalost produkcija mnogo slabija od narednih albuma. Icon je znatno komercijalniji, ali jos uvek veoma kvalitetan. Draconian Times jos uvek drzi pravu atmosferu, ali kvalitet pada. Posle One Second sam digao ruke od njih...                    
Ima ljudi cije tragove sledimo kao umetnicka dela. Njihove stope nisu u zivot utisnute, one su izvajane kao sto se vajaju kipovi.
Ne mozemo misliti da su mogle biti drukcije, drugog oblika, niti u drugom pravcu voditi. I oblik i smer odredjen je njihovom idejom.
Oni su bica metala. Metal je njihov element. Njihova priroda i sudbina.

user posted image

#12 Aleara

Aleara

Anonimus of Metal

• članovi
  • 785 posts

Posted 18 avgust 2002 - 09:31

Bas su u jednoj knjizari pre neki dan pustali Paradise Lost. Pomislila sam da je to napredak jer su ranije pustali disco 80-ih  :?
Jeste da je to bio Believe in nothing, koji ja ne volim, al' opet su se ljudi potrudili da KUPE album, jer su pustali ceo (da, da provela sam u knjizari vise od 45 min  :mrgreen: ).                    
Оста нам једино крв.
Ој.
Она је наш страшан понос.

#13 scissors

scissors

Master of Metal

• članovi
  • 2639 posts

Posted 20 decembar 2002 - 10:42

nabavio sam njihov novi album "Symbol of Life"... nisam ih nešto puno slušao ranije... neki neobičan industrial/gothic metal koji nije toliko loš. imaju dobrih momenata u muzici, čak mi se i sviđa u nekom pogledu biggrin.gif  biggrin.gifa: nije nešto extra, ali je sasvim dobar album... ne znam kakvi su im raniji radovi, pa ne mogu upoređivati :roll:                    
FINALLY FREE! \m/

user posted image

Scissors webzine RIP! (1999-2005)user posted image

#14 Earendil

Earendil

Master of Metal

• članovi
  • 1162 posts

Posted 30 decembar 2002 - 23:11

slusao sam ali bolje da nisam posle druge pesme sam lepo odlozio disk da skuplja prasinu.Cak i razmisljam da ga bacim jer je glupo da zauzima mesto u kuci.Sranje zivo cist tehno                    

#15 azal

azal

Priest of Metal

• Moderatori
  • 21625 posts

Posted 30 decembar 2002 - 23:22

meni se dopada.....interesantna elektronika i odlicni arnzmani.

mada mi je Draconian Times idalje zakon.                    

#16 scissors

scissors

Master of Metal

• članovi
  • 2639 posts

Posted 31 decembar 2002 - 05:15

slusao sam ali bolje da nisam posle druge pesme sam lepo odlozio disk da skuplja prasinu.Cak i razmisljam da ga bacim jer je glupo da zauzima mesto u kuci.Sranje zivo cist tehno

ti bre nikad u životu nisi čuo tehno ako donosiš takav zaključak smile.gif                    
FINALLY FREE! \m/

user posted image

Scissors webzine RIP! (1999-2005)user posted image

#17 Earendil

Earendil

Master of Metal

• članovi
  • 1162 posts

Posted 31 decembar 2002 - 13:59

ti bre nikad u životu nisi čuo tehno ako donosiš takav zaključak smile.gif

naravno da nisam tongue.gif                    

#18 Earendil

Earendil

Master of Metal

• članovi
  • 1162 posts

Posted 31 decembar 2002 - 14:01

meni se dopada.....interesantna elektronika i odlicni arnzmani.

mada mi je Draconian Times idalje zakon.
draconian times i icon su najjaci.po mom skromnom misljenju  posle albumi su im sve losiji i losiji                    

#19 Sentinel

Sentinel

Master of Metal

• članovi
  • 1453 posts

Posted 17 januar 2003 - 15:09

niko nije čuo? :?

Je li bre? Ko je ona riba sto peva backvokale u "Erased". Mnogo dobro peva, a jos bolje izgleda.  8O  8O Uzasno me podseca na onu ribu sto peva b/vok u R.E.M. - "Shiny Happy People"!!!!!!!!                    

#20 Grim Reaper

Grim Reaper

Anonimus of Metal

• članovi
  • 48 posts

Posted 22 januar 2003 - 20:06

Njihovi pocetni albumi su jaki mnogo ali oni su se mnogo promenili.Mnogo su promenili muziku,kao i pesme.Razlikuju se albumi 0d 1985 i albumi posle 1990 mnogo.Imam sve njihove albume,ako i singlove. :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:                    

4 user(s) are reading this topic

0 members, 4 guests, 0 anonymous users

BoHeGeHa Dark Blue 2.1.1 © Thomas Yugar (Chemical Chaos)
Official upgrade for IPB 2.3.x © Michael ( Dev Fuse )
3.X © Upgrade by Dumbledore ( Tppskinning )