Jump to content

Fudbalska mafija


Zagrivuk

Recommended Posts

Sta mislite o ovim hapsenjima, i da li su opravdani ili ne?

1. Politicki obracuni

2. Mafijaski obracuni

3. Tajkunski obracuni

 

Da ne pisem neki dugacak post nego da iznesemo misljenja.

 

Sto se tice oko prodaje igraca za to treba vremena i videti sta sve tu ima. Ali mene vise interesuje namestanje utakmice. Iskreno to mi je zanimljivije da pratim jer sam vec krenuo da okrecem glavu od naseg fudbala ne znajuci koja je utakmica namestena a koja nije.

 

Zelja mi je da ponovo gledam nas fudbal a da budem siguran da utakmice nisu prodate.

 

Iznesite svoje stavove ...............

Share this post


Link to post
Share on other sites

ортак који игра за први тим Вождовца нам је причао шта се ту дешава. буквално не можете да замислите. и ми га зезамо да игра само кад треба да се прода текма, а тако се погодило. хаха :) исто још један ортак који игра за трудбеник. играо је пар текми и такође су све биле намештене. да вам не причам о чувеном капитену вождовца, који је продао целу полу сезону. пре 4,5 година. и тако...све је то новац.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da tu nema spasa dokle god nam fudbalom zare i pale ljudi kao sto je Zvezdan Terzic i dok nam o regularnosti takmicenja racuna vode ljudi kao sto je Aca Bulic.Nema tu sta puno da se prica,sve se to zna,a evo i sada se otvoreno iznosi u javnosti.Glede hapsenja Dzaje i Cveleta...jebiga,na organima je da utvrde o cemu se tu radi.Kako ce to na kraju izaci videcemo,ali ako su krivi treba da najebu,koliko god da sam Zvezdas.Meni jedino smeta sto se o Zecevicu i Bjekovicu nigde ni reci,a svako zna sta su ta dva probisveta radili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ceka se terzic.

 

i naravno, zeka i bjeka.

 

a dzajic i cvetkovic naravno da treba da budu uhapseni ako postoji osnovana sumnja da su pokrali tolike pare, a postoji. mislim, to je manje vise bila javna tajna, to ugradjivanje u transfere. transfer drulica je samo jedan u ko zna koliko. ogromne zasluge prvo kao igraca a kasnije kao funkcionera za titulu evropskog i svetskog sampiona ih nikako ne peru od odgovornosti za veliku stetu koju su u godinama koje su usledile naneli zvezdi, a samim tim i srpskom fudbalu, pa i samoj drzavi i gradjanima, utajivsi ko zna koliko miliona maraka poreza i ostetivsi drzavni budzet za te pare.

 

jedino mi je malo sumnjivo sto se ovo desava bas sad, u vreme krize vlade, sukoba ds-dss oko sporazuma sa eu itd. zasto bas sad? mozda da se malo zamazu oci narodu, da ne bude bas to prva vest.

 

u svakom slucaju, pozdravljam i podrzavam borbu drzave protiv mafije.

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.pohapsiti sve

2.doneti zakon o privatizaciji

3.privatizovati barem najvece klubove kako treba

4.na nivou drzave vrsiti nadzor nad sudskom organizacijom i nad transferima igraca....

5.srediti stadione

 

e onda ce moci fudbal da se gleda opet i imati smisla pricati o njemu.....ovo je takva katastrofa trenutno da nemam zelju ni da pricam o tome

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da ne zasluzuju da se hapse sa lisicama i da ih snima televizija. Cinjenica je da su im lisice stavljene zbog televizije.

Deluje veoma ponizavajuce, sve sa ciljem da se kod naroda stvori neki sud pre suda.

Voleo bih da uhapse nekog novinara sa lisicama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo je i toga za vreme sablje, hapsili su novinare Kurira

 

Pod osnovanom sumnjom naravno da ce da stave lisice, a kad razmislim koliko naj je fudbal unisten treba ih sve u LANCE!

A da ove iz kurira i navodno ih maltretirali.

Simbolicki ih treba u lance. Pa lisice su samo preventiva da taj koji se hapsi nesto ne napravi. Postavlja se pitanje sta oni mogu da naprave? Dok, sam video kako hapse kurve a stave ih na zadnje sediste kola, bez lisica naravno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A da ove iz kurira i navodno ih maltretirali.

Simbolicki ih treba u lance. Pa lisice su samo preventiva da taj koji se hapsi nesto ne napravi. Postavlja se pitanje sta oni mogu da naprave? Dok, sam video kako hapse kurve a stave ih na zadnje sediste kola, bez lisica naravno.

 

Iskren da budem, nemam pojma da li je bilo potreba za lisicama ili ne, mene jedino interesuje hoce se vise stati na put fudbalskoj mafiji da mogu na miru da pratim i nasu ligu znajuci da utakmice nisu namestene.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

мораш да нађеш чар и у намештеним утакмицама. смејеш се како промашују гол са 5 метара, како крну неког и добију црвени картон. како судија свира неке немогуће пенале. све је то забава.

Share this post


Link to post
Share on other sites

naravno da nema potrebe za lisicama to je fazon za javnost ali posto su ti ljudi krivi ne 100% nego 250% tj. ne samo za ono sto su ih optuzili nego za jos milion stvari onda me bas zabole za njih jos mi je i drago....da bog da ih karali u zatvoru

 

znam da je Dzajic fudbalska legenda znam da je Piksi legenda da je Ceca popularna kao sto jeste sve to jeste ali niko ih nije terao da se bave kriminalom i da od fudbala naprave to sto jesu....

 

da bog da svi sto pre zavrse u zatvoru i Miljanic i Terzic i Zecevic i Bjekovic i Piksi i Ceca i oni silni funkcioneri SPS/JUl-a koji su drmali sa manjim klubovima devedesetih......

Share this post


Link to post
Share on other sites

svakom normalnom je trebalo da bude cudno sto se klubovi prvo hvale "ponudama koje se ne odbijaju" a onda 6 meseci kasnije kukaju kako su u krizi i kako moraju opet da prodaju igrace

zvezda i partizan prednjace u tome tako da smatram sve njihove bivse celnike lopovima

dok se ovde ne donese normalan zakon o sportu nema nista od normalnog fudbala, visoke kazne za sve od klubova, njihovih funkcionera, sudija, fudbalera i navijaca, da svako ko ima mozak razmisli pre nego sto uradi nesto glupo, a oni koji nemaju mozak i ne mogu da kontrolisu svoje postupke net trunu u zatvoru

Edited by rhapsoad

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da tu nema spasa dokle god nam fudbalom zare i pale ljudi kao sto je Zvezdan Terzic i dok nam o regularnosti takmicenja racuna vode ljudi kao sto je Aca Bulic.Nema tu sta puno da se prica,sve se to zna,a evo i sada se otvoreno iznosi u javnosti.Glede hapsenja Dzaje i Cveleta...jebiga,na organima je da utvrde o cemu se tu radi.Kako ce to na kraju izaci videcemo,ali ako su krivi treba da najebu,koliko god da sam Zvezdas.Meni jedino smeta sto se o Zecevicu i Bjekovicu nigde ni reci,a svako zna sta su ta dva probisveta radili.

Ravanelli sve si lepo rek'o, svaka ti čast! :da:

 

Vidim, strpaše Butorovića - mnoge mračne priče sam čuo o njemu ovih dana - nisam ni znao ko je zapravo taj čovek,

osim da je predsednik FK Vojvodina. A ispostavilo se da je đubre neopevano, ako je vala u bajbokani.

 

Da vas podsetim gde su trojica ( za redom ) vlasnika FK Bežanija, Mita vlasnik Voždovca, i jebeni Arkan...Six Feet Under!

 

Sigurno nisu za džabe...

 

...hapšenja tek slede & treba da slede ... i to mnogih, šta je recimo sa Žikom Muštiklom?

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sa lisicama je ogavno. Dzaja i Cvele su ovom narodu doneli mnogo radosti u vreme jednog sveopsteg sranja i ludila. Taj Drulic je bio bogalj kad su ga prodali, Spanija ne pamti takav promaseni transfer i decko treba da im bude zahvalan jer su ga situirali kad fudbalu vise nije valjao. A i neka su uzeli pare jebe mi se. Ono kada je Dzaja slao Kamacha po burek me noze se parama platiti.

U lisice treba s nistarijama i olosem na vlasti. Oduzeti im sve i politi ih perjem i katranom. Prethodno odseci prste lopovske.

Jos uvek je kamenje svezano a pascad pustena.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nakon 1992. i jeste,kao i svi ostali klubovi koji su sistematski upropastavani.E sada neki vise a neki manje.Ipak su to Zvezda i Partizan,nemoze se sa njima postupati ko sa Milicionarom i Radnickim iz Obrenovca.Ali cinjenica jeste da su se tokom 90-ih u nasem fudbalu desavale uzasne stvari,i da bi jako cudno bilo da u tome nisu ucestovali i Dzaja i Cvele,vodeci ljudi najveceg fudbalskog kluba u ovom delu Evrope.Treba sve ispitati,i ako su krivi,kazniti ih.Ali onda treba pred lice pravde izvesti sve,zajedno sa secikesama Zekom i Bjekom.

 

Sto se tice Drulica,to se slazem.Prosecan fubaler,totalni promasaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ортак који игра за први тим Вождовца нам је причао шта се ту дешава. буквално не можете да замислите. и ми га зезамо да игра само кад треба да се прода текма, а тако се погодило. хаха :) исто још један ортак који игра за трудбеник. играо је пар текми и такође су све биле намештене. да вам не причам о чувеном капитену вождовца, који је продао целу полу сезону. пре 4,5 година. и тако...све је то новац.

 

 

Soki, kako se bese zvao taj lik? Bunjac? :)

 

Jos da uhapse Zeku i Bjeku u paketu sa Terzicem, pa da se napijem kao covek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...