Jump to content

Converge


darthmoog

Recommended Posts

  • 1 month later...

zasad favoriti A Single Tear, Thousands Of Miles Between Us (koji grunge <3), Reptilian i onaj carski bas u Trigger :haha:

 

usudio bih se reći da mi je ovo jedan od naj Converge albuma na prva slušanja, i svakako jedan od najdirektnijih/najhimničnijih im, baš pravo u glavu/srce gađa ovo

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

vidiš, meni je ceo taj jane doe - you fail me - no heroes kombo njihov najlošiji period, a jane doe verovatno najmanje omiljen. jeres, znam. i dan danas su mi previše haotični i neslušljivi. you fail me redux mi je malo popravio utisak o tom albumu, ako ništa drugo.

tako da ili mi daj stari screamo sa slayer rifovima converge ili ovaj novi sa fensi produkcijom i sporijim pesmama.

 

petitioning the empty sky i when forever comes crashing >>>>>

FUCK OFF

Share this post


Link to post
Share on other sites

vidiš, meni je ceo taj jane doe - you fail me - no heroes kombo njihov najlošiji period, a jane doe verovatno najmanje omiljen. jeres, znam. i dan danas su mi previše haotični i neslušljivi. you fail me redux mi je malo popravio utisak o tom albumu, ako ništa drugo.

tako da ili mi daj stari screamo sa slayer rifovima converge ili ovaj novi sa fensi produkcijom i sporijim pesmama.

 

petitioning the empty sky i when forever comes crashing >>>>>

FUCK OFF

 

gay

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vrhunski album stvarno, a dolazi i od vrhunskog benda, verovatno jednog od najznacajnijih tvrdih bendova ovog milenijuma. Koliko su samo njih cetvorica uigrani i jednostavno masina za mlevenje mesa. Na sve to, Jacob je vrhunski vizuelni umetnik, Kurt vrhunski producent, ai ova druga dvojica se ni najmanje artisticki ne stekaju i kriju iza prvopomenutih.

 

Favoriti su mi "a single tear" (kad bi me neko pitao kako danas zuci Converge dao bih mu da poslusa ovu pesmu), "the dusk in us" (mozda najmonumentalnija na albumu), "wildlife" (jako atmosfericna krljacina), "cannibals" (nemojte po lobanji, molim vas), "thousands of miles between us" (mogla i kao closer ali jos zanimljivije sto nije) i "reptilian" (jos jedan visoki standard za kraj).

 

Bannon je uvek pre svega bio vrlo unikatan urlator ali sjajno je kako je napravio tranziciju i ka malo konvencionalnijem pevanju bez da izgubi na sirovoj emociji koju malo ko moze tako da izrazi. Slusao sam ih samo jednom uzivo, sad vec davne 2007-e i to se mora ispraviti u 2018-oj, makar na festivalskom nastupu, ako ne i na nekoj headline turneji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...