Jump to content

Clive Barker


Recommended Posts

Ja se unapred izvinjavam modovima ako ove teme vec negde ima,ali ja je nasao nisam...So anyway,mislim da tema sve govori:Koje su vam omiljene knjige i/ili filmovi ovog genija horora,da li ste igrali igre nastale pod njegovom komandom,ima li koga voljnog da mi nareze igru Jericho...i tako :smile:

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Damnation game" sam pročitao i dopala mi se. Undying je odlična igra, a što se tiče Jericha, čuo sam da je dosta kratka, ali da je takođe ok, mada je tematski totalno različita od Undying-a. Nisam imao prilike da je probam, zbog tehničkih problema. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm nisam postovala na ovoj temi, a znam da sam na ovom forumu vec pisala o Barkeru :D

Jako dobar pisac, Utkani svet hocu da kupim odavno, nigde je nema zasada :(

Valjda cu imati srece na sledecem sajmu :lol:

Undying sam igrala, mnogo dobra igra :da:

A Jericho nemam pojma dal' imam :)

Ajd videcu, ako iskopam rezacu ti ako nisi vec nasao zrtvu ;)

 

Edit: omiljeni filmovi Hellraiser of skroz :meshuggah:

Edited by Tanya

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jericho je poprilično zahtevna igra...
И потпуно губљење времена. Undying је мајка, отац, ужа и шира родбина за све хорор игре.

 

Barker је углавном кул, мада има неке беспотребне изласке у сексуалну перверзију која понекад уме да засмета. Капирам да је геј и да жели да се иживи на ту тему кроз своја дела, као и сваки други писац, али зна да претера. Waveworld ми се веома свидела, додуше.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Citala sam Utkani Svet (jedna od omiljenih knjiga a mozda cak i najomiljenija :D ) i Igru Prokletstva, takodje sjajna knjiga...

A o igrici Undying da ne pricam... Zivot mi se vrteo oko nje...

I Nightbreed mi se jako svideo, narocito prica o Midian-u, ali nisam imla prilike da citam knjigu o tome :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugo je, ako ćemo govoriti o nekom njihovom uzajamnom odnosu o onome što pišu... Obojica su se pokazala dobrim u onome što rade, (donekle) im se tematike podudaraju, ali je nezahvalno porediti ih na osnovu onoga što se nalazi u njihovim delima.

 

I have seen the future of horror and its name is Clive Barker

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...