Jump to content

Astrologija


Recommended Posts

Покретач теме ми се пожали на спам и ја га очистих. Мени је хороскоп будалаштина па зато и не завирујем овде. То најтоплије препоручујем и осталима кије тема не интересује, уз напомену да поседујем механизме којима одређене персоне могу спречити да постују. Буахахахааааа... :) :)

Толико.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da je isus pre svega trebao imati istaknut jupiter i 9 kucu jer polazim od one nacisticke uzrecice 'isusa treba posmatrati odvojeno od boga'. on se, cini mi se, skolovao u egiptu kao mali i tu je pokazao ogromno znanje i na pitanje otkud zna sve to on je odgovarao 'otac mi je tako rekao' pa su ga raspustili iz skole ranije jer njegovi ucitelji nisu znali sve sto i on, posle je ocu pomagao u drvodeljskom zanatu. razapeli su ga na veliki petak a prethodno ga mucili, ako ova natalna karta odgovara njegovom rodjenju onda su ga mucili, recimo, jedno 2 nedelje pre raspeca ako je tada imao 27 godina jer tada je jupiter bio u njegovom osmom polju. kada su bitni dogadjaji u pitanju ja uvek trazim u horoskopu istaknut planetoid vestu jer je to jedini planetoid vidljiv golim okom sa zemlje. jasno je da u trojanskom ratu nije bilo nikakve helene i da su neke licnosti izmisljene, takodje vaznost brojeva 4 i posebno 10 u ilijadi i odiseji... tako da mi astrologija pomaze kada citam neke tvrdnje o istoriji koje su mozda i (namerno) kontradiktorne i pokusavam da odredim koliko-toliko precizno vreme. sem toga, katolici su aleksandra velikog svrstali medju svece, neko je jerusalimu u vreme isusa dao zlatnu kapiju i grci su lako prihvatili hriscanstvo, itd... sto se tice hitlera, jasno se vidi da je destruktivnija osoba nego sto bi se reklo na prvi pogled, a ko je mogao i da sanja sta ta osoba sve moze da uradi, on nije bio veliki okultista jer je ionako dobro znao istoriju i geografiju. rusi su prvo mislili da ga englezi kriju dok posle godinu dana nije saznato da je ubijen i zapaljen nedaleko od svog bunkera.

 

@Onime no Kyo, koristim zet lite sa svajcarskim efemeridama koji pokazuju podatke i za najvaznije planetoide.

Edited by Dionis6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Дионис, хвала :)

 

Имаш ли којим случајем истакнут Меркур у четвртом пољу или пак асцедент у Девици???

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Аксеносилас - Чији је то хороскоп? Очито је да је у питању особа која има више од двадесет година и рођена је у раздобљу од 1970 - 1984. године.

 

Нептун у Стрелцу, изражен смисао за духовност и све оно што је везано за религију или религијска учења. Учење страних језика који су ''уневерзални''. Филозофија је изражена црта личности, или пак апстрактни појмови који нису нужно везани за свакодневницу.

 

Сунце у Водолији, ребел, бунт, револтиран приступ стварима и људима. Подсмева се људима који су недовољно интелигентни или пак ''одвале глупост''.

Обзиром да је у деветој кући, изузетно истачен смисао за религију, али кроз лични вид и може често бити узрок нехармоније када је реч о странцима. Изражена жеља за путовањима. Велика жеља за духовним уздизањем. Не би требало да често износи своје политичко опредељење, наилази на препреке које на саркастичан начин избегава. Поприлично саркастична личност.

 

Јупитер у Овну - Воли да помаже људима око себе, често пати због неких ситница, висок ниво оптимизма, воли да развесели људе око себе иако често може наићи на препреке или да се разочара због ''туге'' других људи око себе. Претежно насмејана личност. Успех долази преко пријатеља, великодушни поступци због којих ће често пријатељи бити ти који ће ''профитирати'' по некој основи - често даје. Мрзи ограничења.

 

Венера у Јарцу указује на обазривост када је реч о љубавном плану. Не жели пролазну везу, већ чврсту и стабилну, дуготрајну. Ипак, често је и узрок нехармоничног или ''хладног'' односа с мајком или пак с неком женом која је од значаја у животу, односно током живота. Наслеђе преко неке жене, Финансијска корист од или преко неке жене...

 

Плутон у Ваги - Окренутост к музици, музичким правцима, уметност као музика, свирање. Негирање прошлости, окретање к будућности. Строги аналитичари, паметни али и егоцентрични (то је период од 1971 - 1983. односи се на скоро па све људе рођене у том периоду)

 

Марс у Близанцима - по сваку цену изражава интелект, воли сарказам до граница менталног садизма, константне полемике и учестало детињасто понашање када је реч о стварима или факторима који нису од великог интереса. Нервна напетост, али брз говор с дозом подсмевања, осим уколико није озбиљна ситуација у питању. Воли шале, али никако на свој рачун.

 

Сатурн у Раку - Безобзиран, штедљив, љубоморан, бујна машта, афинитет к припадности одређене групе која има религијску основу, често доводи у питање осећај осећања и осећај разума.

 

Уран у Шкорпији - Изузетна борбеност, жеља за доказивањем, зна тачно шта хоће и како да дође до тога, помањкање љубави и разумевања али воли промене, необичне ствари и оно што је непредвидиво. Обожава да шокира околину својим менталитетом, изузетно бунтовна личност, екстремни индивидуалист...

 

Ето, кратке црте површне анализе. Нисам детаљно анализирао, зато што би ми било потребно много времена.

Edited by Onime no Kyo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Аксеносилас - Чији је то хороскоп? Очито је да је у питању особа која има више од двадесет година и рођена је у раздобљу од 1970 - 1984. године.

 

Мој. Да се разумемо, хрпу ових ствари си могао закључити на основу мојих писанија на овом форуму, али ипак велика већина ствари које си рекао одговарају истини. Опет, ту је хрпа општих места, ово, оно, али да не кварим причу, небитно је. Хвала што си се исцимао да све ово напишеш. Бејаше ово веома интересантно искуство.

 

Наслеђе преко неке жене, Финансијска корист од или преко неке жене...

Јееееееј, удаћу се богато!!! :veseli::) :) :)

 

Још нешто...

Ако је нешто 100% погрешно, онда је то ово...

Воли шале, али никако на свој рачун.

 

А нисам ни штедљив претерано...

 

Edited by Axeanosilas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нисам тумарао по форуму трагајући за дефиницијом твоје личности (да будем искрен, мислио сам да си ми потурио хороскоп неког масовном убице и ко зна шта још све док нисам погледао аспекте). Да падам тако ниско и да трагам сада по форуму, заиста нећу (а и то је глупо хаха).

 

Имај једино у обзиру, то је све само површина. Нимало се нисам трудио да спојим одређене ствари, а и мислим да је очигледно да је све то ту некако неповезано.

 

Елем, остајем једино при томе да тежиш к духовности, али на свој начин. И да си изузетно саркастична особа, али без лоших намера. Једини проблем је Уран у Шкорпији - хладан интелект, током проблема поставља се изнад ситуације.

 

Елем, не могу ја ово свима радити, ја то Аксеносиласу зато што је модератор и пообрисао је спам :) :) :) :)

 

Edit > Радио сам површно, нисам се играо пикада... :) :)

Edited by Onime no Kyo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нисам тумарао по форуму трагајући за дефиницијом твоје личности (да будем искрен, мислио сам да си ми потурио хороскоп неког масовном убице и ко зна шта још све док нисам погледао аспекте). Да падам тако ниско и да трагам сада по форуму, заиста нећу (а и то је глупо хаха).

 

Имај једино у обзиру, то је све само површина. Нимало се нисам трудио да спојим одређене ствари, а и мислим да је очигледно да је све то ту некако неповезано.

 

Елем, остајем једино при томе да тежиш к духовности, али на свој начин. И да си изузетно саркастична особа, али без лоших намера. Једини проблем је Уран у Шкорпији - хладан интелект, током проблема поставља се изнад ситуације.

 

Ма опуштено, бре, то да си могао закључити на основу мојих писања је само претпоставка, није тврдња. Да се разумемо, ја никада не бих платио за некакву анализу, нити бих икада, поводом некаквог проблема који је искрсао, поступио по савету некога ко ми "чита" хороскоп. Опет, као што рекох, а судећи на основу познавања самог себе, ово што си рекао је доста добра анализа мојих особина.

 

Елем, не могу ја ово свима радити, ја то Аксеносиласу зато што је модератор и пообрисао је спам :) :) :) :)

 

:) :) :)

 

 

Поздрав, одјављујем се са теме...

... и одох да тражимм богату дјеву која ће ми донети материјалнијех богатстава.

:)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мататрта Д грејт - Ово је одличан сајт када је реч о површној анализи !!! Заправо, ово је слично као и програм ''Astrosmart" :] :] :] :]

 

Захваљујем!

 

Аксеносилас - Хаха, ок :) Поздрав и теби! :]

Edited by Onime no Kyo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мататрта Д грејт - Ово је одличан сајт када је реч о површној анализи !!! Заправо, ово је слично као и програм ''Astrosmart" :] :] :] :]

 

Захваљујем!

Hvala tebi shto si me naterao da potrazhim. Inache bi sedeo, mrshtio se i nazivao vas sharlatanima zato shto nechete da mi prichate o meni....koja sam attention whore..... :redface:

 

e, da kad ochesh' da neshto bude odradjeno najbolje je da ga uradish sam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хаха :)

 

Какав је утисак, овако површно говорећи? Сматраш ли да има тачности или не? (Мислим, ипак човек самог себе најбоље познаје).

 

С тим програмом сам имао различита искуства, али када је реч о Сунцу у одређеном знаку (ту где нам се налази Сунце у хороскопској анализи, то смо у хороскопу, односно то нам је зодијачки знак) ја себе не бих боље описао (и не ради се о томе да постоје хвалиспеви што је најбоље од свега већ оно што јесте и како јесте)...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa mogu ti rechi da me je ubolo. I u onom shto zhelim sebi da priznam i u onom shto ne zhelim.

Chak i u dogadjajima.

Zato mi je frka shto je pri dnu bilo priche o drugom braku. Uf!

Edited by matatrtaDgrejt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Драго ми је...али то за брак је потребно посматрати и кроз метафору - ерррм, мало је исувише компликовано за мене обзиром да нисам баш ''неки астролог'' нити желим да се на тај начин афирмишем...

 

Елем, брак зависи и од хороскопа особе са којом можеш бити у браку...али то ни на шта посебно не указује. Лично сматрам да је лоше знати ''судбину'' или макар мислити на оно што нас чека те се и не трудим превише да себи живот кројим по хороскопу. А иронија је у томе да када радимо онако како ''својевољно желимо'' хороскоп тад даје најбоље ''резултате'' зато што се не обазиремо на читаву причу или себе оптерећујемо дојмом о ''судбини''.

 

Може се рећи да ја заправо мрзим астрологију обзиром да је превише тачна када је реч о чак и оним најситнијим детаљима личности, а поново је не могу доказати осим да чекам и чекам...

Елем, захваљујем ти на информацији. Прво иде негодовање, скептицизам...затим, несигурност и пријатно изненађење након ''погађања'', а на крају мали лични суд...блах

 

:) :) :) идем да купим сладолед, поз!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa mogu ti rechi da me je ubolo. I u onom shto zhelim sebi da priznam i u onom shto ne zhelim.

Chak i u dogadjajima.

Zato mi je frka shto je pri dnu bilo priche o drugom braku. Uf!

 

Пријатељу Мато, ако ти при дну пише да ће те брачна другарица напустити због надасве интересантног и лИЈепушкастог младића који ће је обрлатити јербо жели да се овајди о њојзине паре, онда је немој упознавати са мном. Мис'им, не бих ја ни у лудилу, али пише ми у хороскопу, јеби га...

 

:) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Упркос шалама које се праве око веровања у хороскопске знаке, такво веровање заиста постоји. Занимљиво је да људи, који одбијају да прихвате постојање Бога Творца, више воле да се потчине имагинарниим јарчевима који јурцају између звезда.

 

Домаћица ће игнорисати Христове речи „љуби ближњег свог“, али зато ће слушати ТВ водитеља, ако буде рекао „имаћете тежак дан, избегавајте сукобе са рођацима“.

 

Чињеница да је човек усмерен на тајанственију страну свог постојања, говори о двојности људске природе. На једној страни, тренутни видљиви свет, али на другој страни један мистички свет, напознат и несигуран, али присутан стално у свакоме. Човек верује, ако не у Бога, онда у било шта.

 

На пример, студенти из Јашија, током седница, не ходају зидом бивше издавачке куће „Junimea“, јер то може да се одрази лоше на испите. Други, вероватно из истих разлога, не стају на канализационе шахтове.

 

Унутрашњи свет таквих људи је прави калеиодоскоп, немиран свет који оставља свој отисак на начин размишљања и осећања. Одавде истиче расцепљеност савременог света, постмодерне, света састављеног из делова и делића.

 

Човеку је потребан оријентир у Универзуму, он не може постојати сам. Искуство страха, усамљености, гура нас у најчуднија веровања. Истина је, ту су звезде и сазвежђа, свако са својим именом и путањом, али како можемо да верујемо да неразумно тело некако може утицати на тако сложено биће, као што је човек?

 

Ако ћемо баш, човек у својој сложености, чак може веровати да месец, који није ништа друго до стена, може да одлучи његову судбину. Ово ме подсећа на Креангину славну личност, која је плакала, плашећи се стене соли са врха пећи.

 

Свети Оци говоре да навике постају друга природа. Ето зато, човек који слуша дуже време хороскопе, почиње на крају, да буде сенка свог хороскопског знака. Ови људи не схватају да постају врло рањиви, јер је довољно да неко проучи њихов знак и онда можете да ради са њима шта год му је воља, манипулишући њима као са зомбијима.

 

Ми смо позвани да опонашамо или Христа, или хороскопске бикове јарчеве и шкорпије. Кроз опонашање, ми постајемо.

 

Наравно, свако је слободан са изабере шта жели да постане.

Edited by Rogozub

Share this post


Link to post
Share on other sites

Имаш ли којим случајем истакнут Меркур у четвртом пољу или пак асцедент у Девици???

 

merkur u 6-oj u sekstilu sa mesecom. iako su mi tumacili dosta puta natalnu kartu, ostavicu ovde svoje podatke da mogu se nadju: 29.04.1981 20:59 u BG-u.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

za aleksandra makedonskog lako moze da se vidi da je umruo od groznice i da je imao probleme sa njom i pre, da ga je skoro ceo put pratila kad je krenuo da se sukobi sa nekim africkim plemenima a da su mu poslednji dani bili najtezi. posle su zbijali sale na njegov zivot nekon njegove smrti kao da nije bio toliko dobar vojskovodja, nego teska pijandura, decu i zene su mu poubijali bez grize savesti itd. npr. njegovog naslednika aleksandra IV krajem februara meseca kad je imao 13 godina u zatvoru zajedno sa majkom.

 

sto se tice monoteizma, sve monoteisticke religije su izmislili jevreji pa i adam i eva poticu od neke druge religije, vaskrsenje takodje... mene npr. ne interesuje sta sam bio u proslom zivotu gledajuci svoju natalnu kartu.

Edited by Dionis6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Рогозуб - Ти не знаш шта је астрологија зато што је изучавао ниси. Ниси адекватна персона која може рећи шта она представља тиме што се обазиреш на телевизијски програм и емисије, а што је најгоре доводиш и религију у питање као и неке форме квазисујеверја који су чиста последица људске маште или страхова, односно потребе ''да се у нешто верује''.

 

То никакве везе нема с астрологијом и замолио бих те да се држимо теме. Овде се не расправља о томе да ли је астрологија тачна или није обзиром да је то јалов посао како за једну тако и за другу страну. Ко је астрологију изучавао, зна.

 

Едит - Дионис, на који начин се посматра ''прошли живот'' у наталној карти? Сада си ме заинтригирао.

Edited by Onime no Kyo

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Axe - Razumechu to. U krajnjem ako se opari u medjuvremenu verujem da che to i biti razlog razdora :)

 

Sad ozbiljno, stoji mi da chu se rano udat' shto i jes' istina od 20te zhivim sa curom....

 

 

MEDJUTIM ONO SHTO ME VRLO TRIPUJE JE SLEDECHE A INSPIRISANO JE ROGOZUBOVIM POSTOM

 

Naime trenutno zhivim u hardkor pravoslavnoj zemlji koja je isto prihvatila u 3 veku nove ere (dakle medju prvima). I ne popushtaju. Ogrezli u tradiciji, ponosniji su i tvrdoglaviji od Srba a ja sam iskreno recheno mislio da je to nemoguche.

E sad, u staroj prestonici ove Kavkaske vukojebine nalazi se Svetiskhoveli crkva koja je iz 6 ili 7 veka i u njoj sam na moje veliko iznenadjenje na jednom od zidova video ovo...

 

 

758048990_03f415e8bd.jpg

 

Do dan danas nisam naishao na zadovoljavajuch komentar u vezi s ovim.

 

 

Edited by matatrtaDgrejt

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto se tice monoteizma, sve monoteisticke religije su izmislili jevreji

samo je Hrishcjanstvo otkrio Bog ljudima.

 

Рогозуб - Ти не знаш шта је астрологија зато што је изучавао ниси.

ma nemo' kasti. svi ste kompetentni da vashe priglupe komentare ostavljate na Hrishcjanskim temama, a ja nemogu da stavim jedan kratak spis koji savrsheno pokazuje poentu horoskopa. nije nego.

 

Do dan danas nisam naishao na zadovoljavajuch komentar u vezi s ovim.

vishe spisa pricha o ovoj temi, nemogu ih sad sve kopirati ovde. ovde ima par tekstova:

http://www.pravoslavni-odgovor.com/okultizam/okultizam.htm

mada bih rekao da su ljudi samo na fresci predstavili sazvezhdja, bez ikakve veze sa astrologijom..

Edited by Rogozub

Share this post


Link to post
Share on other sites

Едит - Дионис, на који начин се посматра ''прошли живот'' у наталној карти? Сада си ме заинтригирао.

 

prvenstveno kroz 8 kucu, ona govori o tebi i osobama koje su ti bile bliske u proslom zivotu, onda kroz 12-u, meseceve cvorove a i lilit (kao crni mesec), posebno kada je lilit u uglovima... ali mnogi astrologi su pogresili sto su se mesali u tudje zivote i lose protumacili 8 kucu ili umislili da su oni neke mesije, da su bili neko i nesto u anticko vreme itd. pa i bez natalne karte nehipnotickom regresijom tvrde da je 95% ljudi nesto bilo u proslom zivotu a hipnotickom 75-80%. ja radim meditaciju ali obicno vidim sve crno i belo, jer treba ti i da usredsredis paznju na nesto pre meditacije ;)

Edited by Dionis6

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Axe - Razumechu to. U krajnjem ako se opari u medjuvremenu verujem da che to i biti razlog razdora :)

 

Sad ozbiljno, stoji mi da chu se rano udat' shto i jes' istina od 20te zhivim sa curom....

 

 

MEDJUTIM ONO SHTO ME VRLO TRIPUJE JE SLEDECHE A INSPIRISANO JE ROGOZUBOVIM POSTOM

 

Naime trenutno zhivim u hardkor pravoslavnoj zemlji koja je isto prihvatila u 3 veku nove ere (dakle medju prvima). I ne popushtaju. Ogrezli u tradiciji, ponosniji su i tvrdoglaviji od Srba a ja sam iskreno recheno mislio da je to nemoguche.

E sad, u staroj prestonici ove Kavkaske vukojebine nalazi se Svetiskhoveli crkva koja je iz 6 ili 7 veka i u njoj sam na moje veliko iznenadjenje na jednom od zidova video ovo...

 

 

758048990_03f415e8bd.jpg

 

Do dan danas nisam naishao na zadovoljavajuch komentar u vezi s ovim.

 

:confused::confused::confused::confused::confused::confused::pivopije::pivopije::pivopije::muzicar::muzicar: Океј...океј. Јел ова фотографија стварна??? Мислим, није ваљда неко радио у фотошопу или сл?

 

Рогозуб - Када си последњи пут урадио хороскоп? Уколико ниси, не можеш донети правилан и коректан суд. О томе се ради. Покушавам да укажем на то да је потребно сагледати све аспекте пре него ли донети адекватан суд.

Да придодам, нико никога не може научити астрологијом. Човек мора имати велику жељу за знањем и ...''проширавањем'' својих менталних могућности.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Axe - Razumechu to. U krajnjem ako se opari u medjuvremenu verujem da che to i biti razlog razdora :)

 

Sad ozbiljno, stoji mi da chu se rano udat' shto i jes' istina od 20te zhivim sa curom....

 

Поштено!

 

koja je isto prihvatila u 3 veku nove ere (dakle medju prvima)

 

Ако мислиш на проглашење Хришћанства за државну религију, онда је то Јерменија урадила прва у четвртом веку. Ако мислиш на покрштавање, онда ОК.

 

Што се тиче Православља и звездочатства, мудраци са Истока су били астролози и пратили су звезду. Такође, има једна дивна књига (чијег се имена не могу сетити) која апсолутно побија могућност да се икаква судбина може прочитати оз звезда, а наводе се и неки парадокси (конкретно парадокс близанаца, али не онај кад један остане на Земљи а други светлосном брзином отпутује негде :) )...

Суштина целе приче која се тиче близанаца је да би исти морали имати исту судбину, обзиром да је временска разлика у рпђењу неких пет минута, што у скоро 99,99% случаја узрокује исту наталну карту, ове аспекте и остале ствари које се хороскопа тичу.

 

Како већ рекох, ако неко жели да верује нека верује...

 

Поновићу, а мислим на Разбора, да спам и будалесања нећу толерисати, као ни било који покушај свађе. Ако имаш нешто да кажеш о овоме о чему се прича, реци, ако ти је до свађе, свађај се са фамилијом.

Толико. Спам очишћен.

 

Ако има нека миражџика нека се јави на ПП. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

HORO®SKOP

Piše: Vaš gledač u gore sutra Dritoris, svemirski paž

 

OVAN (ovcA)

 

ovaj period glede ljubavi vam je do jaja, gej ovnovi će naći sapatnike pošto je pedera sve više (no disrespect to the gay community)…posao vam ide ako posla ima, besposleni će gladovati. Onaj tko se nada da će mu zvezde biti naklonjene greši, jedini kontakt sa vaseljenom bit će ako mu meteorit sjebe kuću…dragi moji dušni bravovi.

 

 

BIk (krava)

 

Ako se niste dosad transformisali u volinu dobro je...inače po bika bolan proces prelaska u stanje vola će vas zaobić ove godine tako da oni koji u gaćama imaju par mogu grešno da ga češu sve dok ne nađu neku bezdušnu kučku koja će im isto uskratiti makazama...pošto ste bezdušni materijalisti u dubini mortalnog vam tela, para će biti jer bi i mamu za dinar prodali.

 

 

BLIZANCI

 

oni koji su u braku mogu komotno da se razvode, hej ljudi to je tako in cool i čak štavišlje shick ovih dana…i ko kaže da je alimentacija obavezna, naučite potomke da pate, život je patnja, vi ustvari činite uslugu svetu…vi ste filantrop. Izbegavajte infarkte kreativno inače ste otegli papke. Dvolichnjacima sledi pun novčanik al malo sjutra.

 

 

RAk

 

ko nije srećan kad dobije jednog, širite se galopirajuće . Svi su zahvalni što vas imaju uz i u sebi. Voljena osoba vam je toliko privržena a i vi njojzi da je rastava moguća jedino korištenjem hirurškog oruđa. Imaćete česte erekcije i ovulacije do pet puta mesečno ukoliko ste žena. Glede para USE I U SVOJE KLJUSE, zvezde preporučuju kriminal.

 

 

Lav

 

Vi ste zvedani šljam, mars vam polako invadira prostor sreće i tera na terror. Pušku u ruke i na jug nam zemlje. Vaša parola je U d..pe dajem al k..vo ne dajem. Ljubavi ima samo u nasilju ove godine tako da jebiga...biće para od drugih ljudi koje će posthumno pripasti vama. KIJAVICA neizbežna oprez.

 

 

DEVICA

 

U što vas volem Šanse da nam rodite mesiju su davno o’šle u ajtaš tako da ženske đevice dižmo noge veselo i sasecimo belu kugu u korenu... para nema ponavljam nema iz razloga što je ova zemlja mati Srbija to što jeste mila i predraga...Muški će biti izvrgnuti ruglu i javnom linču jel nije kul biti neje..č u eri erektivne supremacije je..ča jer svi smo mačo svi smo kulj. Priklonite se trendu, sve žene su objekt, osim naših majki.

 

 

Vaga

 

Svojom nepažnjom će te povrediti partnera bonsekom il kakvom naročitom oštrom alatkom po palcu levog stopala, da ne preciziramo...mogući su nesporazumi i možda taj incident dospe do okružnog suda gde ste ga ugasili, nadrapali, NAJEBALI...loš, katastrofalno loš izbor partnera. Poteškoće u bilo kakvom obliku pablik performansa ili pijaring rada jelte, mislim da se razumemo...para ima ukoliko držite kinesku radnju u Vuka Karadžića ulici i ukoliko ste kinez...znači neeeeema.

 

 

Škorpija

 

Ah škorpija, najvrliji od svih vrlih...svi znaju kakve divne reproduktivne organe i kakvu lepotu vi nosite na sebi i u sebi , vi ste adonis i vi ste atena...sve najbolje glede coitus glede seksa glede ljubavi glede posla...Al’ ukoliko živite tu gde jeste ni Vaseljena ni Jahve vam ne mogu pomoći. Stroga dijeta od suicidalnih tendencija preporučuje se svim škorpijama.

 

 

Strelac

 

Imate utisak da ne možete dovoljno dobro da se istaknete na poslu, ni u društvu, izađite goli i otpevajte Bože pravde to bi trebalo da ublaži situaciju...problemi sa decom, moguća poseta zatvoru i konstipacija creva. Sukobi u porodici, krvavi obračuni ,tragedija...ima nade...al nema valute.

 

 

Jarac (KOZA)

 

Ne vozite bicikl po orošenoj travi i konjskoj balezi, moguće nezgode u ruralnim saobraćajnim deonicama i vukojebinama. Previše ste zabrinuti i nervozni, a ko nije? Vi ste vagine u duši i treba vam vremena da se otvorite svetu. Ne činite to , pa pobogu jel zna neko na šta vi mirišete. Ljubav je slepa ukoliko oslepite partnera. Neke ptice nikad ne polete a ko je još video letećeg jarca. Povucite se u osamu i nikad na dnevno svetlo ne pomaljajte svoj entitet.

 

 

Vodolija

 

Pažnja, pazite šta , kome i kako govorite jer ćete inače spontano upasti u neprijatne situacije. Ako vas je bog blagoslovio govornom manom većih problema neće biti. Dobar odnos u ljubavi ali samo sa istim polom. Dokumentujte tu svoju ljubav na video zapis i zaradite koji dinar...

 

 

Ribe

 

Jebiga nemam...vi ne verujete u horoskop nemate samopuzdanja i vi ste moja tetka, u većini slučajeva. BIBLIJU pod mišku par isusovki na smrdljive noge i u manastir. Nema para nema ljubavi

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...